Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 20 of 20

Thread: Пазете се от тополи...

  1. #16
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    София, кв. Лозенец
    Posts
    72

    Default

    Днес минах покрай мястото където се срина дървото и гледам дошли от общината камиони и изрязват съседната топола която остана права. Явно е имало ефект от целия шум който вдигнах.
    Получих и служебна бележка от столичната пожарна в която описват инцидента и удостоверяват, че моят автомобил е пострадал от паднало дърво. Копие от бележката поискаха от застрахователната компания.
    Относно делото което смятам да заведа срещу общината се оказа, че то трябва да е за пропуснати ползи поради липсата на автомобила ми в момента или за престъпно нехайство към опасни дървета, относно щетите по автомобила ми претенции към общината не мога да имам след като застрахователите ще правят точно това - ще съдят общината и ще си вземат от тях парите за ремонт.
    Ако трябва и за 1 лв. ще ги съдя но ще изисквам този който е виновен дърветата да не са били изрязани на време да бъде уволнен.
    Относно ремонта, днес е трябвало да има втори оглед на колата и ако всичко е наред от другата седмица я почват. Монтьорите казаха, че ще я оправят и нямало да си личи според тях /стискам палци/ единствено можело да ги забави тавана, който ще бъде поръчан от Италия...
    Ако всичко бъде на ред до месец щяла да е готова...
    /надявам се горещо/
    Аlfa Romeo 156 16V 1.6 Twin Spark...

  2. #17
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    София
    Age
    54
    Posts
    54

    Default

    Направо на мен ми е криво да я гледам алфата така смачкана... Стискам палци да успееш да осъдиш общината. Както и за ремонта. Ако не е тайна - къде я ремонтираш?
    Alfa 156 1.8 TS
    FIAT Tipo 2.0 i.e. GT

  3. #18
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    София, кв. Лозенец
    Posts
    72

    Default

    Сервиз "ТЮН", намира се на бул. "Никола Мушанов", зад ОМВ-то. Застрахователите ме изпратиха там, момчетата изглеждат сериозни въпреки, че мястото изглежда някак си... като катакомба... Ядосвам се в момента само, че от Лев Инс се мотаят с втория оглед, трябваше да е вчера и от понеделник живот и здраве да я почнат. Да видим дали няма да ми е с тях разправията въпреки, че от сервиза ме успокояват - да не се притеснявам...
    Аlfa Romeo 156 16V 1.6 Twin Spark...

  4. #19
    Старши алфист 156's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Sofia
    Posts
    692

    Default

    Quote Originally Posted by Raddo View Post
    Сервиз "ТЮН", намира се на бул. "Никола Мушанов", зад ОМВ-то. Застрахователите ме изпратиха там, момчетата изглеждат сериозни въпреки, че мястото изглежда някак си... като катакомба... Ядосвам се в момента само, че от Лев Инс се мотаят с втория оглед, трябваше да е вчера и от понеделник живот и здраве да я почнат. Да видим дали няма да ми е с тях разправията въпреки, че от сервиза ме успокояват - да не се притеснявам...
    Олеле, много гадна работа Искренно ти съчувствам, но наистина най-важното е, че няма пострадали.
    '05 166 V6
    '98 156 2.0 TS ex ...

  5. #20
    THE RED BARON ЗМЕЯ!'s Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Майна CITY
    Age
    41
    Posts
    1,261

    Default

    Човече адски съжалявам за това, което ти се е случило!!!
    Ти си напълно прав, като ще си търсиш правата по съдебен път,защото в тая държава скапана никой не си върши работата за която му се плаща.
    Не ми се мисли какво щеше да стане,ако по време на падането на тополата е имало някой в колите леееееееле мале не искам и да си го представя.Щяха да хвърчат глави.....
    Стискам палци да ти направят алфичката като нова,а за съдебното дело ги гони ДО ДУПКА И ДО КРАЙ.
    Искай възможно най-голямото обещетение, но преди това се консултирай с добър адвокат как точно трябва да постъпиш.

    Желая ти успех приятелю
    SNAKE 147 1.9 JTD Z-Edition '05 - THE RED TORPEDO
    SNAKE 147 1.9 JTDm 8V '06 - Nero
    SNAKE 159 1.9 JTDm 16V '06 - Rosso

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •