Results 1 to 3 of 3

Thread: Как се сваля резервоар на 145 ???

  1. #1
    Заклет сектант RokFort's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    гр.Добрич
    Age
    36
    Posts
    115

    Default Как се сваля резервоар на 145 ???

    Здравейте съфоромници, имам следния проблем с моя трактор.

    Когато стигне 2800-3000об/мин на 3-4-5 предавка и започва да глъхне и да забива носа.
    Казаха ми ,че имам запушен горивен филтър и аз го смених и имаше подобрение ,но след това отново се появи същия проблем след около месец и пак го смених имаше пак някакво малко подобрение но за ден два и след това пак същия проблем.
    Помислих си.
    -Някакво менте съм взел от там е цялата работа. Извадих филтъра който беше съвсем чист ,тогава брат ми отвори капачката на резервоара и продуха системата назад през маркуча преди горивния филтър.

    Колата се оправи и се изрязваше до 5000об/минута на път но се почви същия проблем смених филтъра и не се оправя ,мисля си да няма някоя цедка в резервоара която се задръства и от там идва и проблема ,защото в резервоара ми има нещо като някаква кафява каша.

    Та директно към въпроса ,някой да знае как се сваля резервоара ,че да го изчистя от тая помия.

  2. #2
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Quote Originally Posted by RokFort View Post
    Здравейте съфоромници, имам следния проблем с моя трактор.

    Когато стигне 2800-3000об/мин на 3-4-5 предавка и започва да глъхне и да забива носа.
    Казаха ми ,че имам запушен горивен филтър и аз го смених и имаше подобрение ,но след това отново се появи същия проблем след около месец и пак го смених имаше пак някакво малко подобрение но за ден два и след това пак същия проблем.
    Помислих си.
    -Някакво менте съм взел от там е цялата работа. Извадих филтъра който беше съвсем чист ,тогава брат ми отвори капачката на резервоара и продуха системата назад през маркуча преди горивния филтър.

    Колата се оправи и се изрязваше до 5000об/минута на път но се почви същия проблем смених филтъра и не се оправя ,мисля си да няма някоя цедка в резервоара която се задръства и от там идва и проблема ,защото в резервоара ми има нещо като някаква кафява каша.

    Та директно към въпроса ,някой да знае как се сваля резервоара ,че да го изчистя от тая помия.
    Тя цедката е под бензиновата помпа,така че няма нужда да сваляш резервоара Просто извади цялата кошница на помпата и е измии хубаво,провери и маркуча който е от самата помпа до щуцера,който се включва отгоре в кошницата.Помпата ти се намира в багажника
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  3. #3
    Заклет сектант RokFort's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    гр.Добрич
    Age
    36
    Posts
    115

    Default

    Моята е дизел ,сори не го уточних.
    1.9TD 90hp 1996

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •