Results 1 to 11 of 11

Thread: Банско

  1. #1
    Старши алфист leshoiad's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Стара Загора
    Age
    48
    Posts
    622

    Default Банско

    Ето малко снимки от круиза ми в Банско със съпругата. Голям кеф е там. Следващата среща на GTV-та в БГ предлагам да е там. Голяма красота!!!
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails P9200986.jpg   P9200987.jpg   P9210991.jpg   P9210992.jpg   P9211007.jpg  

    P9211008.jpg   P9211063.jpg   P9211068.jpg   P9211072.jpg   P9211080.jpg  

    "Свини! Вечно ли искате да живеете?!" Фридрих Велики — 1757 г.


  2. #2
    Старши алфист TaNo's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Пловдив
    Age
    33
    Posts
    970

    Default

    ee наистина ще е тарикатско да си направим там една среща с преспиване и напиване Предлагам да мислим за една такава среща след нова година
    landikar
    Аз се кефя на всеки който стъпи на пистата независимо какво кара и как го кара......

  3. #3
    Автомонтьор-Разбирач Lisan's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    София
    Age
    52
    Posts
    922

    Default

    Quote Originally Posted by TaNo View Post
    ee наистина ще е тарикатско да си направим там една среща с преспиване и напиване Предлагам да мислим за една такава среща след нова година
    И както винаги ще има само Софиянци!! Дали си заслужава да се ходи чак до там,а не на Витоша например,или някаде около София.
    RANGE ROVER / ALFA ROMEO SPIDER / ALFA ROMEO 145 1.9 jtd /YAMAHA 1200 /
    0899832271 Сашо

  4. #4
    Старши алфист leshoiad's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Стара Загора
    Age
    48
    Posts
    622

    Default

    Lisan аз съм от СтЗ и нямам нищо против да се разходя пак до Банско!!! Пък то на който не му се ходи и до задника му да е пак, няма да се дотътри!!!
    "Свини! Вечно ли искате да живеете?!" Фридрих Велики — 1757 г.


  5. #5
    Автомонтьор-Разбирач Lisan's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    София
    Age
    52
    Posts
    922

    Default

    Quote Originally Posted by leshoiad View Post
    Lissan аз съм от СтЗ и нямам нищо против да се разходя пак до Банско!!! Пък то на който не му се ходи и до задника му да е пак, няма да се дотътри!!!
    Е видях ви в Пловдив!! На мен не ми е проблем пътя,даже обичам и го правя при най малкото свободно време!! Но има ли смисъл да ходя до Банско в разгара на сезона ангажиран със среща на ГТВ и да си бъдем пак същите хора с които се виждаме всеки четвъртък!! С тях ми е приятно и весело,да не го изтълкувате по някаква схема!! За останалите става въпрос,говориме си 2м и после греда!! 5 коли от София и 2-3 от Пловдив. А предполагам,да ме извиняват колегите от Пловдив,ако збирката не беше там сигурно щяхме да останем само Софиянци. Ако искате среща да се направи,но нещата да бъдат сериозни!! Да се опитаме да намерим някакво оптимално място,да бъде горе-долу на еднакви разтояния на тези които ще дойдат,а не за едни 30км а за други 600км.,е тия с тея 600км няма да дойдат!! Да бъде с преспиване и със семействата!! Не че ми се ходи с жената,ама тя кара ГТВ и няма мърдане за мен,а защо да ми е гадно само на мен. Това беше в кръга на шегата,но помислете върху едно такова събиране,но да бъде всичко сериозно,а не само да си чешаме езиците!!
    RANGE ROVER / ALFA ROMEO SPIDER / ALFA ROMEO 145 1.9 jtd /YAMAHA 1200 /
    0899832271 Сашо

  6. #6

    Default

    Задължително ще си направим събиране скоро.

    Да мине фест-а само и ще го прогласуваме тука къде да бъде
    Alfa Romeo Spider 2.0 16V Twin Spark 155hp '00 Lusso

  7. #7
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    54

    Default

    никога не съм бил на такава среща и смятам че е крайно време да се размърдам.С голямо удоволствие бих отишъл до Банско.

  8. #8
    тъп и упорит koolio's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    40
    Posts
    3,433

    Default

    Като човек чиято работа е тясно свързана с Банско не ви препоръчвам да ходите точно там...
    Ако ти е писано да се обесиш, няма да се удавиш
    AlfaRomeo 155 1.8 TS 129 к.с. 1995 г., AlfaRomeo 166 2.4 JTD 140 к.с. 2002 г. , Volvo S60 2.4D Sport 163 к.с. 2008 г. - EX;
    Opel Insignia ST 2.0 BiTurbo CDTI 194 к.с. 2014 г. (Алфа под прикритие)

  9. #9
    Старши алфист TaNo's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Пловдив
    Age
    33
    Posts
    970

    Default

    Quote Originally Posted by koolio View Post
    Като човек чиято работа е тясно свързана с Банско не ви препоръчвам да ходите точно там...
    Смисъл
    landikar
    Аз се кефя на всеки който стъпи на пистата независимо какво кара и как го кара......

  10. #10
    хмммммммммм slav40's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    София
    Age
    42
    Posts
    883

    Default

    всеки е бил разочарован от нещо през живота си ........ явно и колегата нещо не е доволен от Банско .... това не значи ,че трябва да се плюе по "него". Аз съм от Разлог -5 км е разстроянието с Банско ..... бил съм много повече от колегата там .........когато ходиш за кеф е много готино.

  11. #11
    Запален алфист Член на клуба Събев's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Димитровград/Европа
    Posts
    498

    Default

    Quote Originally Posted by Lisan View Post
    Е видях ви в Пловдив!! На мен не ми е проблем пътя,даже обичам и го правя при най малкото свободно време!! Но има ли смисъл да ходя до Банско в разгара на сезона ангажиран със среща на ГТВ и да си бъдем пак същите хора с които се виждаме всеки четвъртък!! С тях ми е приятно и весело,да не го изтълкувате по някаква схема!! За останалите става въпрос,говориме си 2м и после греда!! 5 коли от София и 2-3 от Пловдив. А предполагам,да ме извиняват колегите от Пловдив,ако збирката не беше там сигурно щяхме да останем само Софиянци. Ако искате среща да се направи,но нещата да бъдат сериозни!! Да се опитаме да намерим някакво оптимално място,да бъде горе-долу на еднакви разтояния на тези които ще дойдат,а не за едни 30км а за други 600км.,е тия с тея 600км няма да дойдат!! Да бъде с преспиване и със семействата!! Не че ми се ходи с жената,ама тя кара ГТВ и няма мърдане за мен,а защо да ми е гадно само на мен. Това беше в кръга на шегата,но помислете върху едно такова събиране,но да бъде всичко сериозно,а не само да си чешаме езиците!!
    За среща отговарям винаги, само да съм си в страната!
    Alfa romeo 33 1.7 8V - the monument and Alfa Romeo 156 1.9JTD

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •