Results 1 to 8 of 8

Thread: Лампа на инжекциона!!!

  1. #1
    Болен алфист Orm's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    София
    Age
    43
    Posts
    3,090

    Default Лампа на инжекциона!!!

    Колеги от известно време както си карам и ми светва лампата на инжекциона. По някога сама изгасва , понякога не , но щом я загася и запаля и повече не свети. Няма никаква разлика във вървежа , разхода или каквото и да е било там. Някой да е срещал такъв проблем??? И другото , като я паркирам малко наклонена на ляво , с 10-15 литра бензин вътре и после не мога да я запаля трябва да я избутвам на равно за да запали. Знам че от помпата нещо ... ама преди никога не ми е правила така!!!
    Осел Останется ослом, хотя осыпь его звездами;где должно действовать умом, он только хлопает ушами.................... Г.Державин

  2. #2
    Запален алфист
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Сливен
    Posts
    151

    Default

    здравей колега , това може да ти го прави от няколко неща с който аз се сблъсках ,ламбда температурен датчик ,като ако не си сменял датчика го направи сигурен съм че ще усетиш разлика и то голяма !
    146 boxer -Малкото SUBARU :P

  3. #3
    Запален алфист
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Сливен
    Posts
    151

    Default

    за бензина е нормално и моята така прави като е малко бензина отива в единия край и помпата не може да засмуче бенз
    146 boxer -Малкото SUBARU :P

  4. #4
    Болен алфист Orm's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    София
    Age
    43
    Posts
    3,090

    Default

    Каде се намира този датчик ?
    А за бензина , съгласен съм да го прави с 1-2 литра ама 10-15 литра да има вътре дали е нормално да го прави?
    Осел Останется ослом, хотя осыпь его звездами;где должно действовать умом, он только хлопает ушами.................... Г.Державин

  5. #5
    Запален алфист
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Сливен
    Posts
    151

    Default

    атчика се намира като застанеш на колата отпред в дясно до инжектора с два кабела
    146 boxer -Малкото SUBARU :P

  6. #6
    Болен Алфитист Nasko_77's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Пловдив
    Age
    46
    Posts
    887

    Default

    Quote Originally Posted by Orm View Post
    Каде се намира този датчик ?
    А за бензина , съгласен съм да го прави с 1-2 литра ама 10-15 литра да има вътре дали е нормално да го прави?
    Не е разбира се. Та 10-15л. е количество, колкото стрелката да е на 1-вата чертичка някъде.
    Last edited by Nasko_77; 22-09-2008 at 23:58.
    ALFA ROMEO 145 1.4TS "lusso"..

    ROVER 200 RF 2.0TDI

  7. #7
    Болен алфист Orm's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    София
    Age
    43
    Posts
    3,090

    Default

    Quote Originally Posted by Nasko_77 View Post
    Не е разбира се. Та 10-15л. е количество, колкото стрелката да е на 1-вата чертичка някъде.
    Да, и аз това се чудя какво й става , скоро ще си прееба бендикса с това каране на стартер
    Осел Останется ослом, хотя осыпь его звездами;где должно действовать умом, он только хлопает ушами.................... Г.Державин

  8. #8
    Привържаник Balagan's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Maina Town
    Posts
    396

    Default

    Начи на мен този филм се получава при 4-5 литра гориво ,а за инжекционната лампа мен ми изгоря датчика на коляновия вал сменихме го и сега лампата ми... полудя пуска се когато си иска и си спира а преди колата ми спираше в движение докато съвсем не замря и като смених датчика сега лампата не ми прави впечатление като говорим за лампи на Еърбега и тя си се шегува с мен когато иска пуска се спира като направя рестарт на компа се оправя зааа....ден два и същата ралта
    ex AlfaRomeo 145 2,0 QV -> Голямата ЛюбоФ
    Nissan Qashqai 2,0 140hp
    Renault Megane III Coupe 1,6 16V 110hp
    ShineRay XY350ST-2 StreetKiller

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •