Results 1 to 5 of 5

Thread: Откаде да прекарам захранвщия кабел за усилвателя

  1. #1
    Запален алфист DSlavev's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    София
    Age
    42
    Posts
    367

    Default Откаде да прекарам захранвщия кабел за усилвателя

    Здравеите имам един въпрос, днес реших да пусна захранващия кабел за усилвателя обаче се натъкнах на проблем неможах да разбера откаде да го прекарм м/у купето и двигателя, разни приятели ми разправят, че имало някакви тапи аз такова нещо не видях. Моля някои които го е правил да ми обясни.

  2. #2
    започва да се пристрастява Barovski's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Ловеч
    Age
    34
    Posts
    53

    Default

    Колега,аз имах същия проблем. Реших го много лесно-свалих цялата конзола с бушоните.Там има един дебел червен кабел (+). Правиш си кабела за усилвателя с кабелна обувка и хващаш там. Нямам никакви проблеми с това,въпреки че доста глупости чух по въпроса.
    Alfa 145 1.6 boxer 95г.
    Човек без пари е лайно,а лайно с пари е личност!


  3. #3
    Boxer maniac Speeder's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Перущица
    Posts
    2,850

    Default

    Махаш шумоизолацията от страната на пътника, която е над бомбето на амортисьора. Махаш чистачките и пластмасата под тях. Отляво на филтъра за купето (и малко отгоре май беше) има една дупка в ламарината към купето и зад нея има изолация. Дупчиш изолацията леко с бормашина и от там прекарваш кабела, който пада зад таблото, до вентилатора на парното. След това ти трябва тъкна ръка за да бръкне отвътре и да до придърпа в купето. После в прага, под седалките и в багажника.
    От акумулатора към отделението под кората на чистачките кабела минаваше май през дупката за маркучлетата на чистачките.
    Успех !
    145 1.6 Boxer - Alfetta GT - Sprint Veloce 16v - Lada 1500S - GTV 3.0 24v

    www.ClassicCar-bg.com

  4. #4
    Запален алфист DSlavev's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    София
    Age
    42
    Posts
    367

    Default

    Quote Originally Posted by Speeder View Post
    Махаш шумоизолацията от страната на пътника, която е над бомбето на амортисьора. Махаш чистачките и пластмасата под тях. Отляво на филтъра за купето (и малко отгоре май беше) има една дупка в ламарината към купето и зад нея има изолация. Дупчиш изолацията леко с бормашина и от там прекарваш кабела, който пада зад таблото, до вентилатора на парното. След това ти трябва тъкна ръка за да бръкне отвътре и да до придърпа в купето. После в прага, под седалките и в багажника.
    От акумулатора към отделението под кората на чистачките кабела минаваше май през дупката за маркучлетата на чистачките.
    Успех !
    Благодаря ти колега всичко беше точно както го беше обяснил. Днес прекарах кабелите и утре ще връзвам музиката.
    Last edited by DSlavev; 09-09-2008 at 19:15.

  5. #5
    Boxer maniac Speeder's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Перущица
    Posts
    2,850

    Default

    Моля !
    145 1.6 Boxer - Alfetta GT - Sprint Veloce 16v - Lada 1500S - GTV 3.0 24v

    www.ClassicCar-bg.com

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •