Page 6 of 6 FirstFirst ... 456
Results 76 to 88 of 88

Thread: МиТо при представителя в София?

  1. #76
    Старши алфист nikolaaaay's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Sofia
    Age
    47
    Posts
    2,267

    Default

    Е, къде са 48000 лв. и къде цената на МиТо. Разликата е 20 и няколко хиляди, при повече екстри, 5 звезди за сигурност, хил-холдър и какви ли не шукарийки, които дори в 159 ги няма. Освен това колата е с 9 милиметра по-тясна от 147, така че като размери не е мини. За градска кола си е перфектна, още повече че е с 4м. дължина се паркира навсякъде. И аз бях противник на малките коли, но след като приятелката ми си взе Ланчиа У съм впечатлен. Имало и тарикатски малки коли.

  2. #77

    Default

    159 също има 5 звезден рейтинг, а при по-големите коли това означава повече, пък и 159 като поведение си е в друга лига.. а бе няма къде да се сравняват

  3. #78

    Default

    Quote Originally Posted by boyo
    Специално коли до 6 месеца и/или 6000 км дължиш ДДС при внос, въпреки че си платил вече в друга държава.
    Колега, може ли да те помоля да ми посочиш източника на тази информация, че ми стана интересно, какво съм пропуснал за последните 20 месеца от промените в ЗДДС?
    Благодаря предварително!
    http://clubalfaromeo.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=19&dateline=121699486  0

  4. #79

  5. #80
    Северозападняк DiStefano's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    село Стърчи Патка - Видинско
    Age
    43
    Posts
    2,980

    Default

    Quote Originally Posted by georgyg View Post
    Само си чешете езиците, като имаш пара има Мито, няма пара няма Мито, 159, Brеra и т.н.
    Гледах скоро, че Грандепунтото Абрат в Мобилето е 15000 Евра, при положение че беше 20000 така че цените се определят според търсенето. Лично мен цена, която е над 30000 лв за модела ми се струва скъпо за средно оборудавне, а то и новата Делта започва от 20000Евро, това е положението. Трябва да работиме повече

    кой си чеша езика бре ...
    ти имаш ли 40 бона да извадиш кеш и да платиш кола?
    90% от колите се вземат на лизинг
    и да има човек парите пак ги пази и
    купува на изплащане ...
    в тея времена и да нямаш кинтите
    пак има МиТо, Брера, 159
    измислено е как да се купи без да имаш
    цялата сума ...
    Alfa Romeo Brera 2.4 JTDm 210 кавала ... и малко отгоре
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm SW .. бързият влак
    Renault Clio DCi 2018 .. без коментар .. да е щастлива жената

  6. #81

    Default

    Бойо, аз много добре знам, ама въпроса е ти видя ли, какво пише там и дали знаеш, какво точно си написал по-горе?
    http://clubalfaromeo.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=19&dateline=121699486  0

  7. #82

    Default

    Quote Originally Posted by Kuku View Post
    Бойо, аз много добре знам, ама въпроса е ти видя ли, какво пише там и дали знаеш, какво точно си написал по-горе?
    Ако нещо не е така, обясни го, аз казах, че не съм специалист. Фирма може да си върне ддс-то, но частно лице мисля, че си плаща и на двете места.

  8. #83

    Default

    Колега, какво да ти обяснявам аз, нали ти ми посочваш линкове с информация - вместо да мислиш, просто чети, там всичко си пише
    http://clubalfaromeo.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=19&dateline=121699486  0

  9. #84
    започва да се пристрастява kolov's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    43

    Default

    Здравейте,

    какво ли не прочетох за и против Alfa MiTo! За да не разводнявам поста, моето впечатление от тест'а на MiTo е: http://blog.artastic.net - "Приятни емоции в края на отпуската"

    За мен 159 си остава фаворит въпреки, че до нея не успях да се доредя да се повозя /макар и на пасажерската седалка/. Но с две думи колите са различни. Не само по това дали са по вкуса на този и онзи. 50 000км в град се минават много по-комфортно с малка кола отколкото с голяма и обратното. Но и двете са Alfa т.е. ако си индивидуалист независимо от възрастта /която оказва сериозно значение върху избора на автомобил/ ще попаднеш на харесван от теб модел.

    Харесвам не само марката, а и това какво прави тя с хората. Не познавам друг форум в който да има толкова много шофьори на други марки автомобили. Когато видя някоя хубава представителка на марката собственика и винаги е отзивчив да сподели от какво е от какво не е доволен. Не знам при вас как е, но на мен това ми допада.
    Няма идеална кола! Или ще е цената или марката или кофти спомен или харч или поддръжка. Е със жените е същото но сме свикнали .. и тогава се радваме на колите си още повече Имам познати и приятели които освен немско не искат друго да пипат. За моя вкус малко тежко го дават особено след като някои се хвалят колко много им върви BMW.то, колко не харчело и нямало чупене и после тайничко отиват до газ-колонката. За мен важното да обичаш колата си .. може да харчи като змей, но сърцето ти в нея ли е не те боли, толкова колкото ако за теб е по-скъп вариант на градския транспорт. Близо 6 години средно човек прекарва пред волана на автомобила си. Защо това да не са едни щастливи 6 години през, които сте се возили в комфорт и с увереност сте взимали завоите.

  10. #85

    Default

    Quote Originally Posted by kolov View Post
    Здравейте,

    какво ли не прочетох за и против Alfa MiTo! За да не разводнявам поста, моето впечатление от тест'а на MiTo е: http://blog.artastic.net - "Приятни емоции в края на отпуската"

    За мен 159 си остава фаворит въпреки, че до нея не успях да се доредя да се повозя /макар и на пасажерската седалка/. Но с две думи колите са различни. Не само по това дали са по вкуса на този и онзи. 50 000км в град се минават много по-комфортно с малка кола отколкото с голяма и обратното. Но и двете са Alfa т.е. ако си индивидуалист независимо от възрастта /която оказва сериозно значение върху избора на автомобил/ ще попаднеш на харесван от теб модел.

    Харесвам не само марката, а и това какво прави тя с хората. Не познавам друг форум в който да има толкова много шофьори на други марки автомобили. Когато видя някоя хубава представителка на марката собственика и винаги е отзивчив да сподели от какво е от какво не е доволен. Не знам при вас как е, но на мен това ми допада.
    Няма идеална кола! Или ще е цената или марката или кофти спомен или харч или поддръжка. Е със жените е същото но сме свикнали .. и тогава се радваме на колите си още повече Имам познати и приятели които освен немско не искат друго да пипат. За моя вкус малко тежко го дават особено след като някои се хвалят колко много им върви BMW.то, колко не харчело и нямало чупене и после тайничко отиват до газ-колонката. За мен важното да обичаш колата си .. може да харчи като змей, но сърцето ти в нея ли е не те боли, толкова колкото ако за теб е по-скъп вариант на градския транспорт. Близо 6 години средно човек прекарва пред волана на автомобила си. Защо това да не са едни щастливи 6 години през, които сте се возили в комфорт и с увереност сте взимали завоите.
    Ти си само за Alfa Romeo

  11. #86
    Запален алфист OgyG's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    в момента в Санкт-Петербург, Русия
    Age
    58
    Posts
    245

    Smile

    Quote Originally Posted by kolov View Post
    Здравейте,

    какво ли не прочетох за и против Alfa MiTo! За да не разводнявам поста, моето впечатление от тест'а на MiTo е: http://blog.artastic.net - "Приятни емоции в края на отпуската"

    За мен 159 си остава фаворит въпреки, че до нея не успях да се доредя да се повозя /макар и на пасажерската седалка/. Но с две думи колите са различни. Не само по това дали са по вкуса на този и онзи. 50 000км в град се минават много по-комфортно с малка кола отколкото с голяма и обратното. Но и двете са Alfa т.е. ако си индивидуалист независимо от възрастта /която оказва сериозно значение върху избора на автомобил/ ще попаднеш на харесван от теб модел.

    Харесвам не само марката, а и това какво прави тя с хората. Не познавам друг форум в който да има толкова много шофьори на други марки автомобили. Когато видя някоя хубава представителка на марката собственика и винаги е отзивчив да сподели от какво е от какво не е доволен. Не знам при вас как е, но на мен това ми допада.
    Няма идеална кола! Или ще е цената или марката или кофти спомен или харч или поддръжка. Е със жените е същото но сме свикнали .. и тогава се радваме на колите си още повече Имам познати и приятели които освен немско не искат друго да пипат. За моя вкус малко тежко го дават особено след като някои се хвалят колко много им върви BMW.то, колко не харчело и нямало чупене и после тайничко отиват до газ-колонката. За мен важното да обичаш колата си .. може да харчи като змей, но сърцето ти в нея ли е не те боли, толкова колкото ако за теб е по-скъп вариант на градския транспорт. Близо 6 години средно човек прекарва пред волана на автомобила си. Защо това да не са едни щастливи 6 години през, които сте се возили в комфорт и с увереност сте взимали завоите.
    Много хубави думи!
    Макар, че съм "млад" алфист - твоите думи много ми допаднаха и са си чистата истина. Да си жив и здрав. Аз също подхождах към избора на колата си от гледна точка на удоволствие, индивидуалност и комфорт. И съм много доволен от моето момиче.
    Alfa Romeo 159 JTDm 16V Q-tronic

  12. #87
    Люлинчанин Bonev's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    София
    Age
    48
    Posts
    1,354

    Default

    Браво!!! Много хубави истински думи!!! Братле, ти в дъното на душата си си чист АЛФИСТ!!! Поздравявам те!!!

    Subaru Legacy 3.0 H6
    Alfa Romeo 156 2.0 - Ex
    0888 511 533 - Бонев

  13. #88
    Старши алфист reptli's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    София,Младост 1
    Age
    33
    Posts
    801

    Default

    браво!!!Ти си истински Алфист,колега,БРАВО
    Alfa Romeo 146TD '97 156 2.4 20v

Page 6 of 6 FirstFirst ... 456

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •