Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 37 of 37

Thread: най после драг :)

  1. #31

    Default

    Quote Originally Posted by pr_00f View Post
    Аз пък съм оставил темата нарочно. ( за се се вижда що за стока сме)
    BillyBoy` коментара на sunny2006 си е много смислен даже.
    Е що за стока сме? Прекаления светец и богу не е мил.... Това да караш по булевард с 3 ленти и мантинели с 50 е да не говориме, че и пешеходците са малоумни и сами се навират под колите. Айде ми обяснете какво биха правили в 2 през нощта хора на бул. Сливница на самото платно? Колкото един пешеходец в случая е виновен ако го блъснат, толкова е виновен и шофьора! Да не говориме, че неориентирани деца е абсурдно да има по това време, а ако има то родителите им са за затвора, а не шофьора!
    Lexus IS200

  2. #32
    алкохолист pr_00f's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    София
    Age
    48
    Posts
    5,104

    Default

    Ами то по тази логика вие ЗАЩО БИЕТЕ НЕГРИТЕ А ?

    Колкото ти е ограничението с толкова караш.
    И защо си мислиш че колата не може да поднесе или да стане друга бела и да се озове на тротоара със 100 + отнасяйки някой нещастник прибиращ се от весел купон?

    Пишете си де, и аз ще ви отговарям. Интересна дискусиика се получи.

    http://www.skat.bg/news.php?action=0...&sort=0&page=0

    - хинт - Снимката всъщност е видео материалче
    Last edited by pr_00f; 10-09-2008 at 14:45.
    Alfa 147 Q2 1.9 JTDm 16v @150++ 2007 червената злобичка ;;; Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
    ex. Alfa 155 1.7 '93;;; ex. Alfa 147 1.9 JTDm 16v @140+ R.I.P. ;;; ex. Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001

  3. #33
    социалдемократ Susscrofa's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    2,238

    Default

    Quote Originally Posted by Mind_Control View Post
    Е що за стока сме? Прекаления светец и богу не е мил.... Това да караш по булевард с 3 ленти и мантинели с 50 е да не говориме, че и пешеходците са малоумни и сами се навират под колите. Айде ми обяснете какво биха правили в 2 през нощта хора на бул. Сливница на самото платно? Колкото един пешеходец в случая е виновен ако го блъснат, толкова е виновен и шофьора! Да не говориме, че неориентирани деца е абсурдно да има по това време, а ако има то родителите им са за затвора, а не шофьора!
    Е такива самонадеяни "пичове" много мразИМ. Никой не знае точно какво и кога може да се случи. Има ограничение 50 ок пусни на 65-70 ама не може да караш със 110 един тъпак уби един мой познат при катастрофа така.
    "Моралните устои не могат да бъдат създадени с параграфите на закона".
    К.М.

  4. #34
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)ಠ_ಠ (͡๏̯͡๏)
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    2,632

    Exclamation


    Quote Originally Posted by Mind_Control View Post
    Айде ми обяснете какво биха правили в 2 през нощта хора
    Лична случка :
    Карам си в квартала по тъмно (23-00h) на 10м преди един светофар има една пешеходна пътека , а светофара мига на жълто ,има си и улично осветление . Та карам си аз и при миганията на светофара забелязвам че на пътя има нещо . Намалям с идеята да го заобиколя и що да видя на пешеходната пътека си легнал един пиян и заспал в несвяст .
    А ми обясни ако караш със 120 Км какво разстояние ти трябва за да прецениш ситуацията , да вземеш адекватно решение и да спреш ?

    Quote Originally Posted by BillyBoy` View Post
    всеки от нас е нарушавал правилата не един и два пъти въпроса е кои кога ще бъде хванат във крачка
    Карам където с колкото е позволено . От 1989 съм с волана в ръцете и досега нямам фиш за превишена скорост , неправилно паркиране или нещо подобно нито отнети точки за някакво провинение . Имам една катастрофа и то защото ме удариха отзаде .
    Предполагам че едва ли ще се съберем хора колкото за едно каре на карти които можем да се похвалим с това в този форум .
    Някои хора трябва да имат не акт за раждане, а писмено извинение от производителя на контрацептиви.乁໒( ͒ ⌂ ͒ )७ㄏ

  5. #35

    Default

    Quote Originally Posted by suscrofa View Post
    Е такива самонадеяни "пичове" много мразИМ. Никой не знае точно какво и кога може да се случи. Има ограничение 50 ок пусни на 65-70 ама не може да караш със 110 един тъпак уби един мой познат при катастрофа така.
    Тва ми звучи като следния виц:

    Някакъв чужденец пита български полицай за нещо къде се намира и го пита на английски, на немски, на френски, на японски, на руски, на италиански, ама не- нашия нищо не разбира и там незнам какво станало, някой му казал, що не е учил езици ала бала и полицая казал- Е тоя като беше учил много езици оправи ли се

    Та и твоя приятел така- като си е спазвал правилата жив ли е сега, лека му пръст! Така че и със 120 да се движиш, не се знае дали няма по- голям идиот от теб, който да се движи с 220 Някой горе спомена за преценката- това е ключовата дума! Просто понякога човек има грешна преценка и стават сакатлъците, защото и с 50 може да убиеш човек и със 100 може, ако нямаш правилна преценка! Това че някой е преценил 50 км/ч за безопасна скорост не значи, че тя е такава, а дали 100 км/ч е по- опасна от 50 км/ч- отгоровът е, че всичко зависи от конкретната ситуация!

    Ако ме питате мене да се отнема книжката за минимум 1 година при превишение с повече от 50 км/ч и да е безкомпромисно, а не да взимат подкупи полицаите. Аз лично се укротих като ми останаха 11 точки в книжката- от тогава не си позволявам да превишавам с повече от 20 км/ч в града и извън града, защото не ми се остава без книжка!
    Last edited by Mind_Control; 10-09-2008 at 15:43.
    Lexus IS200

  6. #36
    Болен алфист DerMeister's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    София
    Age
    38
    Posts
    1,180

    Default

    Правилата са си правила, трябва да се спазват. Въпроса е, че нещо много се впрягате и ако мерите с еднакъв аршин, ще останат 3-4 човека във форума, които 100% спазват правилата. Всеки си е позволявал понякога да се дръпне на светофар или да настъпи колата на магистралата, или да се напие повече или да препсува някой, или да вдигне врява по никое време, за училищни и студентски години да не говорим и т.н. и т.н.
    Почвате да се вталясвате. А също така съм 10000% убеден, че ако някой направи подробен анализ на всичките ви постове, ще открие поне няколко нарушавания на закони по един или друг начин, които сте правили.

    Ноу хард фиилингс.
    Алфа Ромео 146 1.6TS 1999
    Mazda 6 2.3 2005

  7. #37
    Болен алфист BillyBoy`'s Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    село Крумово
    Age
    46
    Posts
    1,599

    Default

    хахахахахаха sunny2006 ти се изкара по честен от папата бре пич честно кефиш ме пожелавам ти все така без авариини както на теб така и на всички колеги
    АлфаРомео 146 1.4 16V 103hp skype name billyboy2203/ ICQ: bili`- 166537162

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •