Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 37

Thread: най после драг :)

  1. #16

    Default

    Quote Originally Posted by pr_00f View Post
    Аз лично не мога да възприема "неконкретен" подход когато някой ми се хвали как е станал от масата и тръгнал да си прави гонки по улиците на града посред бял ден.

    Какво вадене на думи от контекста какви 5 лева.
    Пил ли си - пил си.
    Правил ли си гонки - правил си.
    А каране в градски условия със сериозно превишена скорост - не си и чувал - сигурен съм
    Е какво повече да ти кажа. Ако не си ги правил тези неща сигурно няма и да вадя думи от контекста.
    Че и се хвалиш за капак на всичко.
    Ако ми обясниш как чувството ми за хумор и самоирония са свързани с горният разбор - еваларка.

    А и не ти е за първи път да обясняваш във форума как си карал след употерба на алкохол!!!!!!!!!!
    пил ли съм - пил съм ,ама това аз го знам сещаш ли се . Защото няма кръвна проба ,която да отчете над 0.5 на една бира и малко ,след един час (колкото дават ,когато ти дадат фиш)
    правил ли съм гонки- правил съм ,както по-горе обясних ,не мога да кажа каква е била скоростта
    хваля се- еми да ,що не ? или и това е незаконно?
    просто това бяха констатации на факти. Ако тук излезе еди и ми каже че една бира за мъж 100 кила е пиянщина,треа да е луд ,или в живота си да не е помирисвал алкохол.Колкото до самоиранията ,която се опитах да те посъветвам да започнеш да правиш.... еми пак казвам ,приемаш думите само в прав текст.
    сия ако напиша и ,че скапания ми телефон си сменя позицията на екрана когато поиска ,а е нокия н82,сигурно ще решиш ,сигурно пак ще направиш простата констатация ,че е най скапания телефон (както направи със скапаното ми селеспиидче)
    и нещо друго извън темата ,щот така и така ти ни отклони от нея(респективно и аз )като се сджафкахме ,от което никой не печели ,ще ти кажа ,че всеки си има глбава на раменете и е отговорен за последствията.Аз щом правя това, следователно мога да поема и вината си ,ако не дай си боже се наложи!

    http://www.4shared.com/photo/ekE2mx6J/untitled.html?
    Alfa Romeo 159 EX

  2. #17
    алкохолист pr_00f's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    София
    Age
    48
    Posts
    5,104

    Default

    ще ти кажа ,че всеки си има глбава на раменете и е отговорен за последствията.Аз щом правя това, следователно мога да поема и вината си ,ако не дай си боже се наложи!

    И пак ше се хващам за думи. Я да те питам ако стане белата недай си боже и се трупясаш с подобни изпълнения , че покрай себе си вземеш че отнесеш някой невинен нещастник или цяло семейство - би ли ми казал каква отговорност може да носи един труп ? Пред кого ? Обясни ми как ще понесеш "отговорността" ? Пред твоите роднини или пред роднините на нещастниците имали лошият късмет да са в един и същи момент с теб на пътя ? Пред децата си ? Или пред някакъ илюзорен бог ? Или както се казва заеби.
    За съжаление доста често подобни изпълнения имат кофти завършек и това че си мислиш че само на другите се случва не те застрахова по никакъв начин.
    Сорри - нямам за цел да те обидя, ама викаш 100 кила мъж - а на съждения - колкото 15 годишно лапе.
    Alfa 147 Q2 1.9 JTDm 16v @150++ 2007 червената злобичка ;;; Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
    ex. Alfa 155 1.7 '93;;; ex. Alfa 147 1.9 JTDm 16v @140+ R.I.P. ;;; ex. Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001

  3. #18

    Default

    Начи ,ако се трупясам ,си е за моя сметка! Тогава няма особено да ми пука ,мисля аз. Второто нещо е ,че ти трябва да си напълно изперкал тип ,за да ми кажеш ,че съм карал пил (в този случай,не споменавам други мои простотии наистина,а за конкретния случай) щото дори в закона си го пише ,че на една бира ,ако искам мога и до Мелмак да ида,сещаш ли се . Не мога да цитирам ЗДП,щот не го знам на изуст ,но последния път ,когато разглеждах отгоре отгоре закона , вътре пишеше ,че до 0.5 промила включително,се приема ,че си пил една бира ,или една водка(по избор на клиента)така че нападките ти не са ,ама никак основателни. Друг е въпроса ,че ти ако пиеш една бира и се чувстваш неспособен водач (в което адски много се съмнявам ,имайки предвид ,какво си написал под ника си ) не трябва да съдиш за околните по себе си. А бе кво обсъждаме ,аз ква тема започнах ,то кво стана.
    и с риск да се повторя ,няма полицай ,който за една бира да ти вземе книжката (било то и бира и 150 грама).Казуса ти в това отношение куца,не искам и аз да се заяждам и няма да го правя,но не се изкарвай и ти великия моралист ,че никога не си превишавал скоростта в живота си . За другото мисля се разбрахме вече. ае с здраве и без лоши чувства. Щом сме у тоя форум ,сме под една шапка- алфа!

    http://www.4shared.com/photo/ekE2mx6J/untitled.html?
    Alfa Romeo 159 EX

  4. #19
    алкохолист pr_00f's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    София
    Age
    48
    Posts
    5,104

    Default

    То трупясването се е за твоя сметка, проблем няма. Ама какво стана с отговорността за която говориш в прединият си пост?

    Иначе за това което ми пише под ника - нещо за (само)ирония ми говореше няколко поста по-нагоре. И ако намериш някой който да ме е виждал да се кача да карам дори и след 1 бира ако не са минали поне 4-5 часа - цяла вечер пиенето е на моя сметка.

    И ега да обобщим. Както каза Лъки - разавлих ти купона и радостта от успеха.
    Еми извинявай.

    Браво за всичко.
    Точно така трябва да се прави , изобщо не ме слушай какви глупосит пиша на пияна глава. Сите алфисти да следват светлият пример който им даваш абсолютно безплатно и безкористно. Е това е "куоре спортиво"

    Относно бързото каране за 48000 км и 4 години от как имам Алфата ( първа кола мие ) - съм вдигал макс 140 - 3 или 4 пъти при изпреварване на магистралата и веднъж съм я поддържал тази скорост като гоних колоната за последният Италфест в продулжение на 4-5 минути. Анти радар нямам ама дори и фиш за превишена скорост не ми се намира. Е това е "куоре страхливо"

    Айде със здраве отивам да си пия бирата.
    Alfa 147 Q2 1.9 JTDm 16v @150++ 2007 червената злобичка ;;; Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
    ex. Alfa 155 1.7 '93;;; ex. Alfa 147 1.9 JTDm 16v @140+ R.I.P. ;;; ex. Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001

  5. #20

    Default

    начи се сптряхме на моето .... на финала си призна ,че и ти си превишавал скоростта ,макар и с по -малко от мен .... ха сега на здраве иди да си пиеш бирата ,ама внимавай да не караш като мен ,че не се знае ,знае ли се .... никому нищо лошо ,ама ти го каза ,случва се един път . А аз опит имам с някои институции в БГ ,мога да се справя
    Чао лека ти вечер и без лоши чувства,днес ми разнообрази скапания ден ,щот съм на работа .. взех си и поука ,нищо ,че съм сигурно няколко годинки по голям .

    http://www.4shared.com/photo/ekE2mx6J/untitled.html?
    Alfa Romeo 159 EX

  6. #21

    Default

    Стефано имаш ли идея по колко тежат тия кораби дето се надбегваш с тех за по 300 метра
    Fiat Punto 1.4GT 1996
    Hyundai Tucson 2.0 2007
    Renault Clio 1.5 2019

  7. #22

    Default

    Quote Originally Posted by thecleaner View Post
    Стефано имаш ли идея по колко тежат тия кораби дето се надбегваш с тех за по 300 метра
    ахам баце ,

    1780 килца е 730 ката . другото е маааалко по леки мисля. има един френски сайт ,със статистики на коли (не го помня,щото един приятел се рови там и ми е показвал) мисля беше epers.fr там гледах 380 кила повече повече от мен ,или 480 ,забравих вече . няма база за сравнение наистина ,ама пък и аз съм 20-30 коня по слаб от нея

    http://www.4shared.com/photo/ekE2mx6J/untitled.html?
    Alfa Romeo 159 EX

  8. #23
    Болен алфист fnt's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    BG
    Posts
    1,120

    Default

    Аз разбрах само едно нещо от тази тема, която кола е по-бърза е по хубава

    SCUDERIA ITALIA
    BMW 5-er
    BMW 7-er
    Fiat GP

  9. #24
    алкохолист pr_00f's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    София
    Age
    48
    Posts
    5,104

    Default

    Нищо не си разбрал.
    Поуката е който е пил повече - кара по-бързо!!!
    Alfa 147 Q2 1.9 JTDm 16v @150++ 2007 червената злобичка ;;; Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
    ex. Alfa 155 1.7 '93;;; ex. Alfa 147 1.9 JTDm 16v @140+ R.I.P. ;;; ex. Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001

  10. #25
    Старши алфист nikotm's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Брацигово
    Age
    49
    Posts
    633

    Default

    Quote Originally Posted by pr_00f View Post
    Нищо не си разбрал.
    Поуката е който е пил повече - кара по-бързо!!!


    Ама го возат бавно


    П.С.Не се сдържах,това е шега.
    Last edited by nikotm; 08-09-2008 at 23:25.
    159 1.9 JTDm 150
    Mito 1.4/120
    156 2.0 155 ex
    156 sw 2004 1.9 jtd 16v ex

  11. #26

    Default

    Quote Originally Posted by pr_00f View Post
    Нищо не си разбрал.
    Поуката е който е пил повече - кара по-бързо!!!
    Човек, ти администратор ли си или първокласник какво се заяждаш за глупости! 100% и ти си карал поне веднъж с над 100 км/ч в града или с превишена скорост извън него, така че защо издребняваш? В крайна сметка не живееме в стерилна среда и всеки сам решава какво да прави, нито ти можеш да убедиш някой, че си прав, нито той тебе! Не е хубаво да се гонят по улицата, ама на прав булевард през ноща не е чак такъв пробелем+ това бирите са ги пили след това, доколкото разбрах аз.
    Lexus IS200

  12. #27
    Карам бързо-паиииисе
    Join Date
    Jul 2005
    Age
    45
    Posts
    4,021

    Default

    И аз да добавя , след като няма божура къде да се бегаме ???
    нема къде за тва по улиците
    Volvo S80 2.0 T5 180hp
    Saab 9-5 2.3 Hot Aero 250Hp Turbo
    Alfa 147 1.9JTD 16V Turbo- Powered by DAGi and SprintAuto

  13. #28
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)ಠ_ಠ (͡๏̯͡๏)
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    2,632

    Default

    Ми и аз да добавя .
    Вашите шофьорски книжки да не са по различни от нашите че само ние да спазваме правилника > след като няма Божура има си Калояново . Сега ще кажете че е много далече може би ?
    На една такава импровизирана светофарна среднощна гонка като вашите преди година в квартала ни пометаха 2 момчета на по 20 години които се прибирали малко подпили по късните часове . Е питам аз кой е застрахован че и на него не може да му се случи да попадне в такава ситуация той или негов роднина , или си мислите че сте безсмъртни и сте застраховани.

    П.С. В общи линии темата си е за ресайкъл бин-а
    аз лично бих я делнал с чиста съвест дори и без да търся личен мотив за да се заям .
    Някои хора трябва да имат не акт за раждане, а писмено извинение от производителя на контрацептиви.乁໒( ͒ ⌂ ͒ )७ㄏ

  14. #29
    Болен алфист BillyBoy`'s Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    село Крумово
    Age
    46
    Posts
    1,599

    Default

    охо тука замирисва на комунизъм ми се струва а надигне човек глава а обратно във калтаsunny2006 колегата просто е споделил какво е станало всичко е много просто като не ти харесва недеи чети всеки от нас е нарушавал правилата не един и два пъти въпроса е кои кога ще бъде хванат във крачка така че смисълът от твоя коментар не е особенно голям
    АлфаРомео 146 1.4 16V 103hp skype name billyboy2203/ ICQ: bili`- 166537162

  15. #30
    алкохолист pr_00f's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    София
    Age
    48
    Posts
    5,104

    Default

    Аз пък съм оставил темата нарочно. ( за се се вижда що за стока сме)
    BillyBoy` коментара на sunny2006 си е много смислен даже.
    Last edited by pr_00f; 10-09-2008 at 12:29.
    Alfa 147 Q2 1.9 JTDm 16v @150++ 2007 червената злобичка ;;; Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
    ex. Alfa 155 1.7 '93;;; ex. Alfa 147 1.9 JTDm 16v @140+ R.I.P. ;;; ex. Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •