Results 1 to 5 of 5

Thread: Двигател 2.0 16В ТС

  1. #1

    Default Двигател 2.0 16В ТС от година преди 2002 става ли за кола 2005

    Търся двигател 2.0 16В ТС в добро състояние. Тъй като колата с повредения двигател на която ще се монтира нов е произведена 2005г, ще ми свърши ли работа двигател от кола преди 2002г? има ли някаква електроника по двигателя която да я нямат тези преди 2002г? За 156 става въпрос
    Last edited by hellhound; 31-08-2008 at 22:47.

  2. #2

    Default

    Спешно е, трябва ми компетентно мнение! Също ако някой се сеща от къде мога да намеря и двигател ще съм благодарен да посочи някоя автоморга или някой колега.... Важното е да е читав. Предварително Благодаря за надявам се бързите отговори!

  3. #3
    Бензинджия на газ Novachev's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Бургас
    Posts
    2,867

    Default

    Един колега си остави алфата във Франц по километраж беше на 100к км и звукът му бешедобър имаше за смяна МПХ
    http://www.autoteile-franz.com/about.php
    156 1,8 ТS 99
    Nissan Murano 2005

  4. #4

    Default

    За София и региона ме интересува главно, бях забравил да поясня. Но в краен случай ако не се намери тук ще се ходи по - далеч... Все пак тъй като на линка има контакти в Ямбол и в Бургас, къде е тази която е оставил твоя приятел? Бургас предполагам ако се съди по твоя профил?

  5. #5
    Бензинджия на газ Novachev's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Бургас
    Posts
    2,867

    Default

    Мисля че замина за Ямбол но този двигател съм го чувал и мога да ти гарантирам че е добър и без много забележки стига да не са го пръснали на части вече.
    156 1,8 ТS 99
    Nissan Murano 2005

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •