Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 62

Thread: ПОМОЩ!!! 156 2.0 Selespeed ми прескача 3 скорост

  1. #16

    Default

    Quote Originally Posted by fiore View Post
    е не можах да те убедя и първото да е селеспийид и това е)

    на колегата му казах като дойде в софия да се обади . имам робот на части и може да му измислим датчик, ако е от това.
    Верно че първоначално доста бях стреснат и аз от въпросните роботи, но все пак тогава си нямах кои знае колко хабер от Алфи(не че сега съм спец), и това доста ме притесни......
    Но следващата ще е селеспиидка задължително, жената нещо взе да харесва 147, и като понатрупам авоари ще започна да се оглеждам за двойка селеспиид, разбрах че има, макар и рядко да се срещат.......след това естествено ще гледам да и пробутам сегашното ни возило, макар че това трудно ще стане.....
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  2. #17
    Запален алфист R_O_K_O's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Бургас
    Age
    34
    Posts
    327

    Default момчета има тия кутий са си супер

    от много време се бях спрял на Selespeed ама нямах леф. сега ми паднаха пари и си я купих независимо тоя проблем не смятам да я махам дори и да не го оправя. просто баща ми каза че всички дето не разбират ще ми се правят на разбирачи . Взехме на майка ми Фиат Панда със подобна кутия пак с робот (даже мисля че е същия само че с подобрения) и сме доволни. Fiore тоя датчик кви пари ще е или той твоя не става за ползване.
    Alfa Romeo 166 2.0 TS '00


  3. #18
    Запален алфист R_O_K_O's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Бургас
    Age
    34
    Posts
    327

    Default

    Quote Originally Posted by fiore View Post
    хъм това със смяната на скоростите от волана и от лоста е много интересно. а как ли е ако я караш в режим "сити"?
    Сега ще му се обадя да го попитам. хахах
    Alfa Romeo 166 2.0 TS '00


  4. #19

    Default

    Наскоро четох в англииския форум че имало някакъв болт или нещо от сорта за регулиране на съединителя, който много често се разхлабвал, и проблема се решавал.....
    http://forum.alfa156.net/forum/forum...TID=48408&PN=3
    Тва беше май.....
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  5. #20
    Запален алфист R_O_K_O's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Бургас
    Age
    34
    Posts
    327

    Default абе човек

    Тоя мурафет си го прави когато си иска. не вярвам да е болт щото ако е разхлабен ще го пражи постоянно според мен или поне така си го представям. а тя си го прави след като загрее и то не винаги от 2-ра ми бави 3-та и някой път скача напрао на 4-та скорост не вярвам да е един ш***н болт
    Alfa Romeo 166 2.0 TS '00


  6. #21

    Default

    Аконе си си решил проблема обади се 0885860466

  7. #22
    Запален алфист R_O_K_O's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Бургас
    Age
    34
    Posts
    327

    Default

    ами като го реша ще ти се обадя що и ти ли го имаш тоя проблем????
    Alfa Romeo 166 2.0 TS '00


  8. #23

    Default а да ти кажа

    вече за 3-ти път ми блокира на 3-та скорост предните два пъти беше изгорял втория бушон пише,че трябва да е 30 ампера ,но понеже не зацепваше му набучих 50 амперов ,е в момента не е от бушона той си е здрав нещо гадно се случи и другата седмица имам час в Ауто Италия ще я закарам с пътна помощ е тва е селеспийда само ядове и харчене на кинти

  9. #24
    благочестив мюхлюзин fiore's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    софия. лозенец сити
    Posts
    3,402

    Default

    Quote Originally Posted by tankist View Post
    ....... е тва е селеспийда само ядове и харчене на кинти
    Грешиш приятелю, селеспийда е максимум кеф)) Явно не си случил на читав. Закарай я във ванто или в мазерати.Там вероятноста да ти я оправят е доста по голяма
    Гипотеза о боге дает ни с чем не сравнимую возможность абсолютно все понять, абсолютно ничего не узнавая
    sprint tropheo
    155/1.8
    156/2.0 Selespeed

  10. #25
    Болен алфист fred's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Тамбукту
    Posts
    3,232

    Default

    Произведените след 2002 или 2001 беше нямат никакъв проблем, а при предишните може и да има
    Alfa Romeo 156,2.0TS 98 г.
    Нагоре по стълбата, която води надолу

  11. #26
    благочестив мюхлюзин fiore's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    софия. лозенец сити
    Posts
    3,402

    Default

    Quote Originally Posted by fred View Post
    Произведените след 2002 или 2001 беше нямат никакъв проблем, а при предишните може и да има
    хайде пак чул-недовидял. и знаеш ли какъв е точно проблема който дават и до коя година е? това ти мнение помага ли на колегата?


    съжалявам за офф-а
    Гипотеза о боге дает ни с чем не сравнимую возможность абсолютно все понять, абсолютно ничего не узнавая
    sprint tropheo
    155/1.8
    156/2.0 Selespeed

  12. #27
    Запален алфист
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Sofia
    Posts
    120

    Default

    Quote Originally Posted by tankist View Post
    вече за 3-ти път ми блокира на 3-та скорост предните два пъти беше изгорял втория бушон пише,че трябва да е 30 ампера ,но понеже не зацепваше му набучих 50 амперов ,е в момента не е от бушона той си е здрав нещо гадно се случи и другата седмица имам час в Ауто Италия ще я закарам с пътна помощ е тва е селеспийда само ядове и харчене на кинти
    Аутоиталия- слаба вероятност да оправят каквото и да било по Селеспийда, но пък ще ти загубят времето... Нищо чудно да ти кажат и нещо от сорта: "Ами то това си е нормално за селеспийда, карай си и ела след месец, ако случайно колата не се е самоизлекувала дотогава".
    Alfa Romeo 156 2.0 '99 Selespeed
    ALFA- Always Looking For Assistance

  13. #28
    Запален алфист R_O_K_O's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Бургас
    Age
    34
    Posts
    327

    Default

    моята по спря да го прави тоя номер ама вчера беше топло и пусках климатика и след 50-тина км пак ми го направи тоя номер някой някъкви идей да има
    Alfa Romeo 166 2.0 TS '00


  14. #29
    благочестив мюхлюзин fiore's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    софия. лозенец сити
    Posts
    3,402

    Default

    Quote Originally Posted by R_O_K_O View Post
    моята по спря да го прави тоя номер ама вчера беше топло и пусках климатика и след 50-тина км пак ми го направи тоя номер някой някъкви идей да има
    ами в топлото време маслото в селеспийда се загрява повече и съответно става по рядко. проблемите на селеспийда обикновенно се появяват лятно време в горещините.
    Гипотеза о боге дает ни с чем не сравнимую возможность абсолютно все понять, абсолютно ничего не узнавая
    sprint tropheo
    155/1.8
    156/2.0 Selespeed

  15. #30

    Default хмм

    както и друг път съм писал тия от вантотрейд не искам и на картинка да ги виждам,вече съм я водил алфата там и твърдя,че са супер некадърници във всяко едно отношение,по точно казано само виж багерите и камионите от вън та тва си е сервиз за трактористи братче,а тогава във Вантотрейд за селеспийда въобще и не пожелаха да говориме а другите неща супер некачествено извършиха-а в Аутоиталия поръчаха помпата била изгоряла има няма 1000 и неколко лева ама кво е това за Алфа пфу пари за семки седя и чакам да я оправят и я продавам одма за без пари тая кошница гадна мръсна долна ...и прочие

Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •