Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 24 of 24

Thread: Радар-детектори (антирадари)...и има ли смисъл от тях?????

  1. #16
    Войник на съдбата Crusader's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Сливен
    Age
    47
    Posts
    1,737

    Default

    На всякъде в България са ми правили компромиси куките, само като видят служебната карта и ..."карай момче", нооооооооооооо това не важи за Белене тук се дебнем като кучета и котки....

    А за възстановяването - БЛАГОДАРЯ БАТЕ!!! още утре отивам да проуча въпроса и да ги възстановявам че.....
    Mitsubishi Outlander
    Mitsubishi Space Star
    Daihatsu Terios

  2. #17
    Старши алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    711

    Default

    Засега двайсетачката си остава най-безотказния антирадар, е само за у нас де

  3. #18

    Default

    Най-важната част на детектора за България е неговата чуствителност на Х-банд 10.525Гхц

    тия дни се надявам да мога да напиша един голям и хубав пост с доста полезно инфо

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

  4. #19
    Болен алфист Kostadin's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пазарджик
    Age
    42
    Posts
    1,186

    Default

    Quote Originally Posted by KGB
    Най-важната част на детектора за България е неговата чуствителност на Х-банд 10.525Гхц

    тия дни се надявам да мога да напиша един голям и хубав пост с доста полезно инфо
    да аз също ще ти бъда благодарен понеже за радар се замислям нещо вече и аз
    ALFA ROMEO 155 T.SPARK 2.0 8V
    ALFA ROMEO 33 1.5 TI

  5. #20
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    70

    Default re

    2:0 за мене
    има смисъл от антирадар,моя е 115 лв от щанда с електрониката и телефоните в метро
    GTV 2.0 TS - dead
    156 2.4 JTD - dead
    147 1.6 TS - dead
    BMW 520 E39 - live

  6. #21
    Запален алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив
    Age
    60
    Posts
    120

    Default

    Quote Originally Posted by KGB
    Най-важната част на детектора за България е неговата чуствителност на Х-банд 10.525Гхц

    тия дни се надявам да мога да напиша един голям и хубав пост с доста полезно инфо
    преди няколко дена ми предложиха Руски Антирадар , като го погледнеш на вид докаран като кобрите но като се зачетох в книжлето пише диапазон 10.500-10.550Гхц видя ми се с много "занижени" характеристики и се отказах . Та молбата ми е към
    "KGB" да си каже мнението за това руско творение , а иначе цената му беше 23лв.
    Alfa GTV 1.8 TS
    Alfa 33 1,4 feeling 94г.
    Alfa 6 2,5 TD - в спомените само

  7. #22
    Запален алфист
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    София
    Posts
    155

    Default Няма смисъл!!!

    Момчета и дами (ама такива тук май няма),
    Няма смисъл от антирадарите! Имам COBRA последен модел. Някои радари ги лови, други не ги лови. Има хитреци в КАТ и сменят честотата на радарите, та антирадарите стават безполезни с тясната си честотна лента на чувствителност. А и има и втори тип хитреци - включват радара само ако ги усъмниш. Тогава дори и да засечеш "просяците" с антирадара, вече е късно. Тук е по-добре да намерим някой спец в областа на свръх високите честоти да помогне
    Alfa 33S16V Permanent 4

  8. #23
    AO member Dodo 155's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    2,381

    Default

    Quote Originally Posted by hammar
    ... преди няколко дена ми предложиха Руски Антирадар , като го погледнеш на вид докаран като кобрите но като се зачетох в книжлето пише диапазон 10.500-10.550Гхц видя ми се с много "занижени" характеристики и се отказах . Та молбата ми е към
    "KGB" да си каже мнението за това руско творение , а иначе цената му беше 23лв.
    Е къде го видя то антирадар за 23лв. Те руснаците работят евтино ама за без пари не съм чувал

  9. #24
    Запален алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив
    Age
    60
    Posts
    120

    Default

    Quote Originally Posted by Dodo 155
    Quote Originally Posted by hammar
    ... преди няколко дена ми предложиха Руски Антирадар , като го погледнеш на вид докаран като кобрите но като се зачетох в книжлето пише диапазон 10.500-10.550Гхц видя ми се с много "занижени" характеристики и се отказах . Та молбата ми е към
    "KGB" да си каже мнението за това руско творение , а иначе цената му беше 23лв.
    Е къде го видя то антирадар за 23лв. Те руснаците работят евтино ама за без пари не съм чувал
    На една сергия за автоаксесоари в Пловдив, ще взема да си купя един...
    Alfa GTV 1.8 TS
    Alfa 33 1,4 feeling 94г.
    Alfa 6 2,5 TD - в спомените само

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •