Page 8 of 33 FirstFirst ... 67891018 ... LastLast
Results 106 to 120 of 490

Thread: Музика 166

  1. #106
    НаФТа ФеН Член на клуба EMo0o's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    София
    Age
    34
    Posts
    2,178

    Default

    Quote Originally Posted by andro88 View Post
    За много години. Ползвам момента да повдигна тая темичка щото вчера бях в един магазин за 2-ра ръка уреди. Спрях от любопитство и като разгледах- ооо миръкъл-Ченждър SONY с 10 дикска и с букси като за Алфата. Връзвам аз + и - и чинча за звука-ченджъра работи перфектно-смисъл вкарва изкарва,чувам че върти и четеца се мести, а мойта лигла като натисна бутона "CD" ми казва -" No CD Player" . И така10 пъти. Та питанката ми е може ли в софтуера ми да няма драйвъри за ченджър щото фабрично липсва и той и телефона и навигацията-смисъл така си е поръчана. Ако някой е сеща за нещо..моля да каже. Щото ченджъра е тънкана .
    Не ти е там проблема. Доколкото аз съм запознат ICS-a си работи само с определена марка и модел ченджър. А и най-малкото че имаш разлика - ICS-a работи с 6, а твоя е с 10 диска
    Alfa Romeo 166 2.4 JTD '99
    Alfa Romeo 166 2.4 JTDm '05

  2. #107
    Алфист, не алфаджия andro88's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Sofia, Brussels
    Age
    35
    Posts
    615

    Default

    Quote Originally Posted by EMo0o View Post
    Не ти е там проблема. Доколкото аз съм запознат ICS-a си работи само с определена марка и модел ченджър. А и най-малкото че имаш разлика - ICS-a работи с 6, а твоя е с 10 диска
    Знаеш ли коя е марката и модела? Проблема с дисковете се решава не е проблем да намеря 6 дисков със същата букса ,но нямам гаранции че и него няма да намери затова питам за нещо пробвано
    Skoda Superb II 2.0TDI Laurin&Klement EX-Alfa Romeo 166 2.4 JTD '99 Edizione Sportiva EX-Volvo S80 2.5D Summum

    EX-Alfa Romeo 33 1.3 Boxer

  3. #108
    НаФТа ФеН Член на клуба EMo0o's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    София
    Age
    34
    Posts
    2,178

    Default

    Не съм сигурен, но мисля, че беше някакво Sony имаше някъде пак в подобна тема за музика или някой питаше за ченджър, но не мога да я намеря.. Другия вариант е някъде от някоя морга ако има
    Alfa Romeo 166 2.4 JTD '99
    Alfa Romeo 166 2.4 JTDm '05

  4. #109
    Алфист, не алфаджия andro88's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Sofia, Brussels
    Age
    35
    Posts
    615

    Default

    И аз търсих и аз не намерих. От някоя авто-морга остава единствения вариант ако някой не изпадне с инфо за марка и модел дето тръгва в 166. Emo0o, благодаря все пак, че така веднага се отзова
    Skoda Superb II 2.0TDI Laurin&Klement EX-Alfa Romeo 166 2.4 JTD '99 Edizione Sportiva EX-Volvo S80 2.5D Summum

    EX-Alfa Romeo 33 1.3 Boxer

  5. #110
    НаФТа ФеН Член на клуба EMo0o's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    София
    Age
    34
    Posts
    2,178

    Default

    Моля, междудругото има вече и други устройства - заместници на ченджъра с възможност да слушаш от USB или чрез AUX кабел
    Alfa Romeo 166 2.4 JTD '99
    Alfa Romeo 166 2.4 JTDm '05

  6. #111
    Алфист, не алфаджия andro88's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Sofia, Brussels
    Age
    35
    Posts
    615

    Default

    Ето, той Pinko си го е казал: Значи Sony става така ли?
    Ще трябва да те разочаровам. Чейнджъра на Алфа 166/Ланча Либра е Sony CDX-T62 или Becker 2660.

    Това са абсолютно еднакви чейнджъри, просто името е различно, и двата са производство на Сони. Бекер просто си лепят марката отгоре.

    Проблема е, че този модел чейнджъри специално за 166/Либра са с модифициран епром и даже и да намериш същия модел, изобщо няма да тръгне. Протокола е абсолютно различен и не може да се смени, хардуерно е.

    Така че единствения ти шанс е да намериш на старо чейнджър от 166 или Либра.
    Skoda Superb II 2.0TDI Laurin&Klement EX-Alfa Romeo 166 2.4 JTD '99 Edizione Sportiva EX-Volvo S80 2.5D Summum

    EX-Alfa Romeo 33 1.3 Boxer

  7. #112
    Запален алфист val_mcrae's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Карлово
    Posts
    167

    Default

    Имам чейнджър от 166, само че нямам касетата вътре. Ако те интересува пиши едно л.с.
    Alfa Romeo 166 2,4 JTD

  8. #113

    Default

    Оригиналния чейнджър би трябвало да не чете МР3 нали?Аз се престраших и въпреки отрицателните отзиви за трансмитерите си купих един за двайсе и няколко лева и съм приятно изненадан от звука, не мога да различа кога свири радиото и кога трансмитера.В града до сега само веднъж се намеси някакво радио на тази честота.Сега по празниците си направих 500км преход из БГ и нямаше никакви проблеми -свири перфектно.Избрах си честота на която фоновия шум на FM е най-нисък.
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  9. #114
    Запален алфист val_mcrae's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Карлово
    Posts
    167

    Default

    Да, наистина не чете МР3, но пък съм си записал 6 диска с музика, на всеки диск има по 17 до 19 песнички и да ти кажа са ми достатъчни. А ако ми омръзнат радиата в БГ са разнообразни
    Alfa Romeo 166 2,4 JTD

  10. #115
    Алфист, не алфаджия andro88's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Sofia, Brussels
    Age
    35
    Posts
    615

    Default

    И аз имам трансмитер..не мога да се оплача особено ,макар,че в предната запалка не прави контакт и го слагам отзад и ми е малко не удобно. Неми се занимава да свалям пак запалката и да я правя. Колкото до качеството има някакъв страничен шум,но не съм педант. Щее ми се обаче да си вържа и ченджърче...е така от суета.
    Skoda Superb II 2.0TDI Laurin&Klement EX-Alfa Romeo 166 2.4 JTD '99 Edizione Sportiva EX-Volvo S80 2.5D Summum

    EX-Alfa Romeo 33 1.3 Boxer

  11. #116
    Младши алфист choochoo's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Sofia
    Posts
    23

    Default

    Здравейте пичове, вчера се пробвахме да монтираме на мойта 166-ца най-новия модел на XCarLinc, но не се получи, а уж вече работел. Проблема е, че като го включихме от зад на гърбът на ICS-са на мястото на CD-чейнджъра (при мен липсва такъв) не му дойде захранване, и въобще не го разпозна, но вносителя обеща че ще пита италянците и китайците как да се захрани, и какъв е проблема и ще каже, ако стане и е добре ще пиша.
    Last edited by choochoo; 07-01-2011 at 13:59.
    Alfa Romeo 166 2.4jtd 136hp 11.11.2001г.

  12. #117

    Default

    Как искаш да тръгне като няма ток?!
    Пробвайте го на някоя с изведено окабеляване за чеинджър или потърсете схема...
    Alfa Romeo 145 JTD & Audi A4 B6 1.8T quattro

  13. #118
    Младши алфист choochoo's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Sofia
    Posts
    23

    Default

    Колкото до тока ще го захраня, но ме е страх да не даде фира ICS-са, че тогава ще стане страшно, ако имаш някакви идеи !?!?
    Alfa Romeo 166 2.4jtd 136hp 11.11.2001г.

  14. #119
    DON'T PANIC SoHm's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Пловдив
    Age
    39
    Posts
    260

    Default

    Значи не съм единствения с бъгаво устройство, обаче аз си го поръчах от италианския сайт преди няколко месеца и колкото и да се оплаквах хич не ебаваха тия жабари.
    166 2.4 JTD

  15. #120
    Запален алфист val_mcrae's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Карлово
    Posts
    167

    Default

    Quote Originally Posted by andro88 View Post
    За много години. Ползвам момента да повдигна тая темичка щото вчера бях в един магазин за 2-ра ръка уреди. Спрях от любопитство и като разгледах- ооо миръкъл-Ченждър SONY с 10 дикска и с букси като за Алфата. Връзвам аз + и - и чинча за звука-ченджъра работи перфектно-смисъл вкарва изкарва,чувам че върти и четеца се мести, а мойта лигла като натисна бутона "CD" ми казва -" No CD Player" . И така10 пъти. Та питанката ми е може ли в софтуера ми да няма драйвъри за ченджър щото фабрично липсва и той и телефона и навигацията-смисъл така си е поръчана. Ако някой е сеща за нещо..моля да каже. Щото ченджъра е тънкана .
    Само да те питам когато закачваше кабелите в същия момент работеше ли ICS-са? Ако е работил и ти не си го рестартирал, но от контактния ключ няма да тръгне!!!
    Трябва да рестартираш и тогава виж дали ще проработи. Аз като сменях за проба двата чейнджъра на всеки го изписва това ако не съм рестартирал.
    Предполагам ме разбра какво искам да ти кажа
    Alfa Romeo 166 2,4 JTD

Page 8 of 33 FirstFirst ... 67891018 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •