Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 26 of 26

Thread: НЯКОЛКО ПРОБЛЕМА...АМАН ВЕЧЕ

  1. #16
    Старши алфист zaryto's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Пловдив
    Posts
    560

    Default

    К'во ревете толкова незнам.Като всяка кола на 10-15 години си е каруца и винаги нещо ше тропа,скърца,стържи и тн.Вманиячавате се
    Brera 2.4 JTD 20v, 147 1.6 16v Ex, GT 1.9 16v Multijet Ex, 147 1.9 16v Multijet Ex, 147 1.9 8v JTD Ex, 145 1.6 Boxer Ex
    За ортодоксалните “Алфисти” друг мотор освен боксера не съществува!!!

  2. #17

    Default

    никой не реве братле бъркаш нещо
    Alfa romeo GTVex
    Alfa romeo 159 08"16V JTDmex
    Audi A6 Avant 09" 3.0 TDI S-line Quattro
    Аudi A3 1.8 20V 02"

  3. #18
    Squadra Corse StarChild's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    София
    Age
    37
    Posts
    437

    Smile

    Отговорът се крие в убоволствието да шофираш Алфа всичко устанало е на заден план
    Ex ALFA 145 JUNIOR 1.4.16V T.SPARK SeXy Line
    FIAT STILO ABARTH 2.4L 20V 171HP+

  4. #19
    започва да се пристрастява svetlinst's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Кюстендил
    Age
    34
    Posts
    70

    Default

    Напълно съм съгласен за удоволстието, но при положение, че ви чакат ремонти за 500-600 лв. всичко се променя. Моята алфа съм я карам 11 000 и сега ме чака точно такъв ремонт, при положение че не броя смяна на масло и филтри, на които също им е дошло времето. Истината е, че или колите са ни много крехки или в италия са скъсани от каране, без да бъдат подържани. За наше голямо съжаление това е реалността
    Alfa Romeo 145 1.4 TS '99

  5. #20

    Default

    Quote Originally Posted by svetlinst View Post
    Напълно съм съгласен за удоволстието, но при положение, че ви чакат ремонти за 500-600 лв. всичко се променя. Моята алфа съм я карам 11 000 и сега ме чака точно такъв ремонт, при положение че не броя смяна на масло и филтри, на които също им е дошло времето. Истината е, че или колите са ни много крехки или в италия са скъсани от каране, без да бъдат подържани. За наше голямо съжаление това е реалността
    Зависи от коя част на Италия е вкарана-ако е от южна Италия изобщо не е подържана.Ония карат до дупка.Имам приятели които се занимават с внос на коли на Горубляне и от тях го знам.Моята е от там и маслото беше черно(незнайно от кога не беше сменяно) и цялата беше разтропана.

  6. #21
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    София
    Posts
    76

    Default

    Колега не се ядоавай! Като караме стари коли така ще е, се ще има нещо да се разваля и да се прави. Пък и не само италианките са проблемни. Аз смених мойта с ауди и пак си е вкарване в разходи, че и по-големи дори. А най-лошото е че напоследък ме е хванала носталгията по алфата и съм почнал да събирам пари и за една алфа! кеф цена няма!
    Alfa Romeo 145 1.6TS - бившата
    Audi A4 Avant 1.8T 00'- настоящата

  7. #22
    that's me in the corner JAMAL's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    София
    Age
    41
    Posts
    475

    Default

    Дано да не си предизвикам лош късмет,
    карам трета Алфа Ромео, вече 6+ години и не съм имал неразрешим промлем или
    проблем който е нормално да го има всяка кола от съответния набор.
    имат някои слабости, които са всеизвестни и се наричат дори "Консуматив".
    За съжаление още не съм срещал кола, която да смятаме за нова и да и се радваме, а тя всъщност изкарала два живота. Не ни остава нищо друго, освен да се надяваме да са с по-малко болести.
    Поздрави!

    Alfa Romeo 156 2.0 TS - the current one
    Alfa Romeo 145 1.6 boxer - the second one
    Alfa Romeo 33 1.7 boxer - the first one

  8. #23

    Default

    Quote Originally Posted by marrrto View Post
    Колега не се ядоавай! Като караме стари коли така ще е, се ще има нещо да се разваля и да се прави. Пък и не само италианките са проблемни. Аз смених мойта с ауди и пак си е вкарване в разходи, че и по-големи дори. А най-лошото е че напоследък ме е хванала носталгията по алфата и съм почнал да събирам пари и за една алфа! кеф цена няма!
    така си е кеф цена нямадолу горе като жените и те са за кеф а и винаги имат нужда от вложения по тях.ама пък кефа си кеф
    Alfa romeo GTVex
    Alfa romeo 159 08"16V JTDmex
    Audi A6 Avant 09" 3.0 TDI S-line Quattro
    Аudi A3 1.8 20V 02"

  9. #24
    откачен алфаджия n.ianev's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    БУРГАС
    Age
    41
    Posts
    184

    Default

    Quote Originally Posted by dilian alfa gtv View Post
    така си е кеф цена нямадолу горе като жените и те са за кеф а и винаги имат нужда от вложения по тях.ама пък кефа си кеф
    да бе така е ама тая кола ми харчи колкото цял харем.аз предпочитам 10 жени отколкото една кола

  10. #25

    Default

    Quote Originally Posted by n.ianev View Post
    да бе така е ама тая кола ми харчи колкото цял харем.аз предпочитам 10 жени отколкото една кола
    така ами и аз ги обичам много жените то алфата си е кеф ама предпочитам да си легна вечер до жената от колкото в колата
    Alfa romeo GTVex
    Alfa romeo 159 08"16V JTDmex
    Audi A6 Avant 09" 3.0 TDI S-line Quattro
    Аudi A3 1.8 20V 02"

  11. #26
    откачен алфаджия n.ianev's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    БУРГАС
    Age
    41
    Posts
    184

    Default

    Quote Originally Posted by dilian alfa gtv View Post
    така ами и аз ги обичам много жените то алфата си е кеф ама предпочитам да си легна вечер до жената от колкото в колата
    а има и трети вариянт.СЪС ЖЕНАТА ВЪВ КОЛАТА

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •