Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 26

Thread: НЯКОЛКО ПРОБЛЕМА...АМАН ВЕЧЕ

  1. #1
    откачен алфаджия n.ianev's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    БУРГАС
    Age
    41
    Posts
    184

    Thumbs down НЯКОЛКО ПРОБЛЕМА...АМАН ВЕЧЕ

    1-когато измия колата лявото шофйорско огледало задаржа вода и когато трагна пръска цялата лява страна на колата и си ли4и като исъхне.много е гадно?
    2-инсталацията на фаровете ми по точно на късите гори постоянно.крушките са h1 и не мисля че са силни,само незнам колко ампера трябва да е предпазителя?
    3-няколко пати докато карам усещам как се откачат пруйините на облегалката на шофйорската седалка,може ли да се отвори да се закрепят?
    4-третата скорост старжи като я включиш малко по ряско.ако я бутна леко или на обороти няма проблем,от кво може да е тва?
    и 5-то АБЕ ХОРА ЗА КВО СИ КОПУВАМИ ТЕЗИ КОЛИ /НЯМЯМЕ ЛИ СЕМЕЙСТВА.СЪС ПАРИТЕ ЗА ТАЯ КОЛА МОГА ДА ИЗХРАНЯ МАЛАК ПАНСИОН ЗА СИРАЦИ.ТАРСЯ ОТГОВОРА НА ТОЯ ВАПРОС НАЪ ВЕЧЕ ОТ СЕБЕСИ.ЗАщОТО ЗНАМ КАКВО щЕ МИ ОТГОВОРИТЕ ВИЕ.

  2. #2
    си обира крушите
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    4,065

    Default

    1- ти да видиш какъв гняс и корозия има в това огледало, бедна ти е фантазията
    2- стойността на бушона в ампери е = (мощност крушка1 + мощност крушка2)/12+20% и закръгляш до най-близката горна стойност - примерно 10ампера , ако няма нищо друго на тоя бушон. ако има слагаш и неговата мощност в скобите.

    4- може да се каже че е нормално
    5-що пък не

  3. #3
    откачен алфаджия n.ianev's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    БУРГАС
    Age
    41
    Posts
    184

    Default

    Quote Originally Posted by kolev View Post
    1- ти да видиш какъв гняс и корозия има в това огледало, бедна ти е фантазията
    2- стойността на бушона в ампери е = (мощност крушка1 + мощност крушка2)/12+20% и закръгляш до най-близката горна стойност - примерно 10ампера , ако няма нищо друго на тоя бушон. ако има слагаш и неговата мощност в скобите.

    4- може да се каже че е нормално
    5-що пък не
    готов сам да я дам и за 3000лв.въпреки че я купих за 4600 преди година и малко и сам дал още толкова сигорно

  4. #4

    Default

    Quote Originally Posted by n.ianev View Post
    1-когато измия колата лявото шофйорско огледало задаржа вода и когато трагна пръска цялата лява страна на колата и си ли4и като исъхне.много е гадно?
    2-инсталацията на фаровете ми по точно на късите гори постоянно.крушките са h1 и не мисля че са силни,само незнам колко ампера трябва да е предпазителя?
    3-няколко пати докато карам усещам как се откачат пруйините на облегалката на шофйорската седалка,може ли да се отвори да се закрепят?
    4-третата скорост старжи като я включиш малко по ряско.ако я бутна леко или на обороти няма проблем,от кво може да е тва?
    и 5-то АБЕ ХОРА ЗА КВО СИ КОПУВАМИ ТЕЗИ КОЛИ /НЯМЯМЕ ЛИ СЕМЕЙСТВА.СЪС ПАРИТЕ ЗА ТАЯ КОЛА МОГА ДА ИЗХРАНЯ МАЛАК ПАНСИОН ЗА СИРАЦИ.ТАРСЯ ОТГОВОРА НА ТОЯ ВАПРОС НАЪ ВЕЧЕ ОТ СЕБЕСИ.ЗАщОТО ЗНАМ КАКВО щЕ МИ ОТГОВОРИТЕ ВИЕ.
    аз все още нямам ама и да имам...............тва е любовта по алфа ромео накой издържат други не.
    Alfa romeo GTVex
    Alfa romeo 159 08"16V JTDmex
    Audi A6 Avant 09" 3.0 TDI S-line Quattro
    Аudi A3 1.8 20V 02"

  5. #5
    откачен алфаджия n.ianev's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    БУРГАС
    Age
    41
    Posts
    184

    Default

    Quote Originally Posted by dilian alfa gtv View Post
    аз все още нямам ама и да имам...............тва е любовта по алфа ромео накой издържат други не.
    аз май мяма да издаржа...........незнам

  6. #6

    Default

    то си е доста трудно да издържиш де.аз държа все още ама някой път така ме хваща яд че...........ама колата си е голям кеф определено но сякаш нарочно е направена така че и да те яд малко то такива тъпотии се случват по тез алфи че не всеки би издържал и напълно те разбирам аз и всеки който кара алфа но друг не може определено.
    Alfa romeo GTVex
    Alfa romeo 159 08"16V JTDmex
    Audi A6 Avant 09" 3.0 TDI S-line Quattro
    Аudi A3 1.8 20V 02"

  7. #7
    откачен алфаджия n.ianev's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    БУРГАС
    Age
    41
    Posts
    184

    Default

    Quote Originally Posted by dilian alfa gtv View Post
    то си е доста трудно да издържиш де.аз държа все още ама някой път така ме хваща яд че...........ама колата си е голям кеф определено но сякаш нарочно е направена така че и да те яд малко то такива тъпотии се случват по тез алфи че не всеки би издържал и напълно те разбирам аз и всеки който кара алфа но друг не може определено.
    ей тва най ме е яд когато някой дето цял живот е карал някви безлични коли да ми дава акъли.за тва не слушам никой а само разума си.ако слушам обаче сърцето си целия ми труд от толкова год. да създам дом бизнес и семейство щте отиде по колата

  8. #8
    Старши алфист Оги's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Пазарджик
    Posts
    524

    Default

    Quote Originally Posted by n.ianev View Post
    аз май мяма да издаржа...........незнам
    Аве хора сега ревете от колите пък като ги купувахте къде гледахте.Аз от моята съм доволен и дори някога да я продам пак ще е алфа.На моята само ме е яд ,че е с 2 врати и малък двигател ма толкова я харесах като я видях ,че право я взех а бях уговорил още 3-4 коли да гледам ма тая много ми хареса. Нещо като любов от пръв поглед
    Alfa Romeo 145 1.6 boxer

  9. #9
    откачен алфаджия n.ianev's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    БУРГАС
    Age
    41
    Posts
    184

    Default

    Quote Originally Posted by Оги View Post
    Аве хора сега ревете от колите пък като ги купувахте къде гледахте.Аз от моята съм доволен и дори някога да я продам пак ще е алфа.На моята само ме е яд ,че е с 2 врати и малък двигател ма толкова я харесах като я видях ,че право я взех а бях уговорил още 3-4 коли да гледам ма тая много ми хареса. Нещо като любов от пръв поглед
    то и при мене така стана аз дори не я запалих колата направо я платих и я поканих на кафе.тва е най голямата ми несподелена любов.
    женами ако прочете това

  10. #10

    Default

    Quote Originally Posted by n.ianev View Post
    ей тва най ме е яд когато някой дето цял живот е карал някви безлични коли да ми дава акъли.за тва не слушам никой а само разума си.ако слушам обаче сърцето си целия ми труд от толкова год. да създам дом бизнес и семейство щте отиде по колата
    с такива философи споровете съм ги приключил отдавна и наистина който е карал така наречен -безличен автомобил-не може те разбра що е то алфа.един колега го написал много добре-купчина красиво подредени пластмаси и железа и по средата душа -необяснимо е.
    Alfa romeo GTVex
    Alfa romeo 159 08"16V JTDmex
    Audi A6 Avant 09" 3.0 TDI S-line Quattro
    Аudi A3 1.8 20V 02"

  11. #11
    откачен алфаджия n.ianev's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    БУРГАС
    Age
    41
    Posts
    184

    Default

    има и др. аз нищо не разбирах от коли за разлика от сега а и нямаше никой който да я огледа аз гледах дизайна.може би аз не сполучих на кола.
    има я във раздел продава и както един колега каза .....как искаш да я продадеш ти така я оплю.
    не съм оплюл колата аз съм си кърък пък и за една година съм навартял54000км.и тая кола ми е изкарала толкова пари.............но голяма част от печалбата ми отиде по нея.предполагам ,че и следващата ще се чупи толкова , на тея км. дето въртя,но поне да са по евтини частите
    .

  12. #12

    Default

    Quote Originally Posted by n.ianev View Post
    то и при мене така стана аз дори не я запалих колата направо я платих и я поканих на кафе.тва е най голямата ми несподелена любов.
    женами ако прочете това
    остави и аз така я купих моята те идиотите дори я бяхя освавили без грам бензин.точно любов от пръв поглед и после разбрах за кво става въпрос.за GTV-то става въпрос.но не съжелявам дори и грам всички средства са оправдани.и всеки ми плюе колата как може толкова пари за такава кола и кво ли още ни но хем нареждат и в същия момент залепват на прозареца и викат еба.........тии алфата а като повозя някои дори спират с всякакви коментари -само мълчание и за тва не споря с никой колата им показва кво и що е алфа ромео.
    Alfa romeo GTVex
    Alfa romeo 159 08"16V JTDmex
    Audi A6 Avant 09" 3.0 TDI S-line Quattro
    Аudi A3 1.8 20V 02"

  13. #13
    откачен алфаджия n.ianev's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    БУРГАС
    Age
    41
    Posts
    184

    Default

    решил съм да я продам да поработя малко да посъбера пари че със нея немога и после щте си зема 166.тва ми е целта.и сега мога да я взема ама трябва да увивам бебето във весници

  14. #14

    Default

    е все пак семейството на първо място няма как и всичко по реда си.и това ще стане всичко с времето си.а аз се целя за напред в GT BRERA или 159.но още веднаж всичко с времето си.и няма невъзможни неща само недостатъчно финансиранеаиде успех колега и в продажбата и в покупката.
    Alfa romeo GTVex
    Alfa romeo 159 08"16V JTDmex
    Audi A6 Avant 09" 3.0 TDI S-line Quattro
    Аudi A3 1.8 20V 02"

  15. #15
    светлозелен(ама не много) ivan dimitrov's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Posts
    2,846

    Default

    ---
    Last edited by ivan dimitrov; 09-02-2019 at 19:26.
    НЯМА ТАКЪВ НАРОД, Продължаваме Простотиите, Бързо Се Прецакваме.

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •