Results 1 to 8 of 8

Thread: AirBag

  1. #1
    Quad@&;*&#*№@%*&^...lio Ferno's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Варна
    Age
    38
    Posts
    110

    Default AirBag

    Беше ми изгоряла един диод на таблото и реших да се направя на техник Та когато махнах всичко и бях разкачил кабелите от таблото дадох на контакт да затворя стуклата. След сглобяването дадох пак на контакт да видя дали всичко е на ред. Та светва лампата за AirBag-a и не загасва( тя е с един седнал тип с един балон отпред ) Може ли да е защото съм дал на контакт. Един колега пишеше да не се прави,но аз много късно го прочетох .
    Alfa Romeo 145...+5

  2. #2

    Default

    И мойта постоянно свети, но ми казаха че не е вързан ейрбега, така че може нещо да си разкачил, виж дали ти бачка свирката, ако бачка значи ти е вързан ейрбега, щото аз и свирка нямам поради същата причина

  3. #3
    Quad@&;*&#*№@%*&^...lio Ferno's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Варна
    Age
    38
    Posts
    110

    Default

    Имам клаксон,но установих,че нямам просветка отзаде...свети само борд компютъра и датчиците...километража,оборотомера,бензина и водата не светят...някой да ми препоръча свестен електричар във Варна или да има представа защо е така ?
    Alfa Romeo 145...+5

  4. #4

    Default

    Quote Originally Posted by Ferno View Post
    Имам клаксон,но установих,че нямам просветка отзаде...свети само борд компютъра и датчиците...километража,оборотомера,бензина и водата не светят...някой да ми препоръча свестен електричар във Варна или да има представа защо е така ?
    и при мен маи стана същото с седналия тип като бях разкачил всичко и аз маи давах на контакт и сега си свети от какжо се получава това грешка ли дава някаде

  5. #5
    Quad@&;*&#*№@%*&^...lio Ferno's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Варна
    Age
    38
    Posts
    110

    Default

    Утре ще отида да я закачат,да видя дали няма грешки някакви и да ги изчистят ако има. Ще кажа когато го оправя.
    Alfa Romeo 145...+5

  6. #6

    Default

    Иди при Галин, може и да ти я закачи а пък и таблото може да ти оправи.
    Alfa 145 1.8 TS '97

  7. #7
    Quad@&;*&#*№@%*&^...lio Ferno's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Варна
    Age
    38
    Posts
    110

    Default

    Къде е той...аз ходих веднъж зад Бош...за него ли става дума?
    Alfa Romeo 145...+5

  8. #8
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Пазарджик
    Posts
    91

    Default

    Quote Originally Posted by ico83 View Post
    и при мен маи стана същото с седналия тип като бях разкачил всичко и аз маи давах на контакт и сега си свети от какжо се получава това грешка ли дава някаде
    същата история,аз си направих таблото да свети синьо - сега свети но свети и Аairbag -a чух някаде че се чисти с някаква комбинация (дали е вярно)?
    AlfaRomeo 146 1.4TS '99 - ГИ BSM

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •