Results 1 to 11 of 11

Thread: spider 3.0 V6 24V

  1. #1

    Default СНИМКИ SPIDER 3.0 V6 24V

    колеги днеска имах възможноста съсвсем неочаквано да покарам тази колица и да ви кажа е тва вече наистина върви доста а за звука нема коментирам.немога да кача снимките нещо защо така помагайте да я видите.пропър като твоята е същата но 3.0.дава ми грешка при качване снимките са малък размер защо така
    Last edited by dilian alfa gtv; 04-08-2008 at 18:32. Reason: ЗАГЛАВИЕ
    Alfa romeo GTVex
    Alfa romeo 159 08"16V JTDmex
    Audi A6 Avant 09" 3.0 TDI S-line Quattro
    Аudi A3 1.8 20V 02"

  2. #2
    Master of Puppets mochko1's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Разград, London
    Age
    38
    Posts
    983

    Default

    Ееее тая колица ми е мечта честно казано дори си бях харесал една за копуване на ценичка от 4000 евро само че GTV абе красота, а като вдигнеш капака онемяваш еххх красота единственото което ме плаши е акциза и наличноста на хора които разбират от тея коли, а що се отнася до акциза ако е да го платя на германците примерно с кеф ще ги дам париците, но за нащите овехнали пътища ме доскръндзва като знам, че държавата нищо не прави по въпроса.

    П.С. Имал съм удоволствието да се повозя (само за съжеление) на такава и ускорението е просто уникалноо...
    Alfa Romeo GTV 2.0 16V Twin Spark 150hp
    Fiat Bravo II 1.4 90hp

    Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another!

  3. #3
    Старши алфист TaNo's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Пловдив
    Age
    33
    Posts
    970

    Default

    аз пък си мечтая за V6 турбо братле качи снимчиците тука щом нестава в форума http://www.picvalley.net/
    landikar
    Аз се кефя на всеки който стъпи на пистата независимо какво кара и как го кара......

  4. #4

    Default

    Аз му писах лично на колегата Дилян да ми ги прати снимките и ще ги кача.
    Alfa Romeo Spider 2.0 16V Twin Spark 155hp '00 Lusso

  5. #5

    Default

    утре ще ги кача колеги че са на другия компюгър.ама тоя собственка не е пази тази кола еиии така ме яд.иначе много е точен иска да го водя на среща в варна.пробвам го за продаване ама са праи че не разбира тогава а иначе знае перфектен български.собственика е англичанин живее отдавна в бг.колата е внесал от франция лично.хлопало отзад окачването чу че така го закарах в сервиза ни а то като покарах и я погледнах на канала тя е съвсем здрава.ама като го гледам бързо ще я разсипе направо ме хваща яд за колицата защото е перфектна ама няма е задълго.колега пропър то и на лични няма стане снимките са e-mail и са около 160kb а ми исписва че може до 97.ама ще пробвам утре ако не на сайта дето го даде тано.ае утре след като разходя мойта до плажа и ще ги пратя обаче колата ми е същата но сърцето под капака е друго онази ми е взела ума мойта ми се струва като сенокосачка пред онази.а и един проблем от преди малко тръгвам от плажа давам контакт да е запаля да се охлади малко докат тръгнем и климатроника не работи нито вентилатор нито чистачки и пръскалки-според мен е бушон вие как мислите еи омрях от жега докат се прибера че и утре пак до понеделник.
    Alfa romeo GTVex
    Alfa romeo 159 08"16V JTDmex
    Audi A6 Avant 09" 3.0 TDI S-line Quattro
    Аudi A3 1.8 20V 02"

  6. #6
    Загаснал алфист BAS_SEEKER's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    София
    Posts
    86

    Default

    временни френски или швейцарски номера си изваждате по пътя към българия като карате някоя разпилка. влизате с тях. правите гражданска на тези номера и само после не трябва да ходите до тия страни от които са номерата. в швейцария може да ви поискат номерата след време, но вие върнете само единия под предлог че другия е изпаднал от лошите пътища. той няма никакви защити (предния) след това си правите същия и и си карате в БГ без акциз. ако не ви се прави тази процедура лично, струва между 400 и 600 евро.

    MG ZR160 03' - настоящата
    145 2.0 TD 97' - бившата
    GTV 2.0 16V 97' - по-бившата
    SPL Fan

  7. #7

    Default

    пропър пратих ти снимките на е маила виж дали си получил
    Alfa romeo GTVex
    Alfa romeo 159 08"16V JTDmex
    Audi A6 Avant 09" 3.0 TDI S-line Quattro
    Аudi A3 1.8 20V 02"

  8. #8

    Default














    Това са снимките които получих на Спайдера!

    Имаше и други може би твои и те са качени в директорията ако искаш да ги публикиваш ползвай ги директно!

    http://proper.clubalfaromeo.com/spider3v6/
    Alfa Romeo Spider 2.0 16V Twin Spark 155hp '00 Lusso

  9. #9

    Default

    да мои са не пречи че съм ти ги пратил нали а ако иска някой да ги раглежда.правим пазарлъци за спайдера ама се опъва нещо собственика.колега имаш ли някаква идея за климатроника ми-както си работеше и отказа-давам контакт и не работи а също вентилатора чистачките и стъкломиещо.а по едно време пък се оправи за момент тръгна всичко и после пак отказа
    Alfa romeo GTVex
    Alfa romeo 159 08"16V JTDmex
    Audi A6 Avant 09" 3.0 TDI S-line Quattro
    Аudi A3 1.8 20V 02"

  10. #10

    Default



    а иначе може да се изказвам бос, ама 3.0 в6 не трябва ли да е с двоина изпускателна система ? виждал съм 1-2 на живо и всичко по снимки къде съм виждал са все с едни и същи двойни отзад - као фунии идващи от средата леко приличат..

  11. #11

    Default

    това оригиналната заводска испускателна система като на всички други спайдери и GTV а двойната система е поставят допълнително-и аз изкам такава ама..............
    Alfa romeo GTVex
    Alfa romeo 159 08"16V JTDmex
    Audi A6 Avant 09" 3.0 TDI S-line Quattro
    Аudi A3 1.8 20V 02"

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •