Results 1 to 4 of 4

Thread: kak BOSCH trovjat jivota na alfistite

  1. #1
    Болен алфист virusalfa's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Благоевград
    Posts
    2,382

    Default kak BOSCH trovjat jivota na alfistite

    Здравейте всички!Напълно съм сигурен,че сред вас няма почитатели,а само потърпевши от гнусната немска фирмичка.Та,значи1смених горивния филтър на моята 164-ка TD и опитвайки се да обезвъздуша горивната уредба,стигнах до извода,че мембранната помпа за ръчно подкачване никс арбйтен,както звучи нва конски език.Повярвайте,сигурно цял ден ги е сърбял гъза тъпите немци-майките им гащите-56-ти размер не моган да си вдигнат.Тия наште толко ли са мазухисти,не разбраха ли,че един чарк немски да има -там е проблема.....
    Аlfa 164 Super 2.5TD

  2. #2
    Карам бързо-паиииисе
    Join Date
    Jul 2005
    Age
    45
    Posts
    4,021

    Default

    ne e bash taka no do njakade si prav
    kakto pishetshe v edni spianie , ako alfata beshe pravena s Magnet & marelli Alfata shteshe da e po dobra i ot mercedes
    Volvo S80 2.0 T5 180hp
    Saab 9-5 2.3 Hot Aero 250Hp Turbo
    Alfa 147 1.9JTD 16V Turbo- Powered by DAGi and SprintAuto

  3. #3
    Deadliest Catch Dexer's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    42
    Posts
    978

    Default

    virus, аз, както знаеш имам същата история под капака и съвсем наскоро правех тая операция, но за мой късмет помпата бачкаше. А зимата в Копривщица при минус 15 градуса и тя не помогна да запали
    Аз днес си направих карето което и между хидропомпата и компресора на климатика и да се надяваме, че в събота ще пътувам за морето с клима
    Напрви ми впечатление, че бая неща по мотора ми са правени в германия... тая фирма VM явно не обича италианските доставчици много много...

    === 75 1.8 T '86 ===
    === 156 SW 2.4 JTD '01 ===

    If Rust Is Lighter Than Carbon Fibre, My 75 Is A Superleggera!

  4. #4
    Болен алфист virusalfa's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Благоевград
    Posts
    2,382

    Default OTNOSNO ZAPALVANETO

    Dexer,нали между подгряващите свещи има шини за подаване на ток,та на мойта има между 1-ви и 2-ри и между 3-ти и 4-ти цилиндър.Дали не трябва да има обща връзка между всичките,а?Поне така мисля аз,въпреки ,че има 2 черни кабела до 1-ви и 2-ри и 3-ти с 4-ти.В такъв случай съм без подгряване и трябва да търся начин да се спасявам,ама се чудя откъде да намеря шина....Можеш ли да провериш на твойта как са свързани подгр.свещи и да ми дадеш информация дали и 4-те са с общ плюс.А аз ще дам так адреса ,където има данни как се ремонтира VM двигател-поставя се на УАЗ и има конструктивни различия,но принципна разлика-никаква
    Аlfa 164 Super 2.5TD

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •