Results 1 to 5 of 5

Thread: 4ukane

  1. #1
    Запален алфист
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    софия
    Posts
    211

    Default 4ukane

    здравеите колеги да ви питам,като въртя волана а колата не работи се 4ува едно тропане от преде в ляво.мислех 4е е вътрешен накраиник и го купих еи запо4нах да го сменявам свалих гумата отвъртях накраиника дърпахме с маистора и няма никакъв луфт,от какво моге да е това тропане?

  2. #2
    JTD проповедник trustworthy's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Варна
    Posts
    5,167

    Default

    При мен също има нещо подобно. Бях я дал на сервиз да погледнат и ми казаха, че е по-скоро по кормилната нещо, но понеже е много слабо доловимо, ми препоръчаха да си я карам така, докато не се поусили, за да могат да локализират. Обяснаваха ми нещо за тази част на оста на волана, която влиза към секторната кутия и , че минимално износване на правоъгълния профил можело да е причината.
    _______
    146 JTD - ex
    Renault Megane II 1.5 dci - ex

    Nissan Qashkai 2.0 CVT - current

  3. #3

    Default

    Quote Originally Posted by trustworthy View Post
    При мен също има нещо подобно. Бях я дал на сервиз да погледнат и ми казаха, че е по-скоро по кормилната нещо, но понеже е много слабо доловимо, ми препоръчаха да си я караам така, докато не се поусили, за да могат да локализират. Обяснаваха ми нещо за тази част на оста на волана, която влиза към секторната кутия и , че минимално износване на правоъгълния профил можело да е причината.
    като чета и при мен маи беше същото гледаха я доста пъти и все викат нищо и няма един викаше нещо за лагери на амортисьор дрг незнам си какво и наи на края един маистор казал това е от лагера на реиката и така я оправиха и вече не тропа а лагера беше останал без сепаратор
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails лагер рейка.JPG  

  4. #4
    Запален алфист
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    софия
    Posts
    211

    Default

    Quote Originally Posted by ico83 View Post
    като чета и при мен маи беше същото гледаха я доста пъти и все викат нищо и няма един викаше нещо за лагери на амортисьор дрг незнам си какво и наи на края един маистор казал това е от лагера на реиката и така я оправиха и вече не тропа а лагера беше останал без сепаратор

    колко пари ти излезе лагер с работата?

  5. #5

    Default

    Quote Originally Posted by mariio View Post
    колко пари ти излезе лагер с работата?
    лагера е 6-8 лв тои не е скъп ама зе цена немога да ти кажа защото имах и лагер на предна главина за смяна и още нещо имше пъм и маистора е познат та там вече за работа както се разберете ама имай в предвид че се свалят доста неща докато излезне рейката

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •