Вече и аз съм Горд собственик на Алфа Ромео 147 2002г.(средата) взех си колата от София (Горубляне) след доста голямо търсене(из цяла СФ).Машинката е 105 коня без вариатор защото от около 6-7 които пробвах с вариатор нито една не звучеше както трябва,а тази е като часовник.Направих и пълно обслужване в сервиз близо до СофияАуто при майстор който се казваше маи Румен или нещо с Р (съжелявам че не помня името ама бях е еуфория ) и съм много доволен от него,не че разбирам много ама ме прие без никаква уговорка и смятам че свърши доста добра работа защото веднага след майстора я взех и минах магистралата СФ/ПД с 170-180км/ч и колата е без грешка.Направих 40км градско в СФ в най-голямото задръстване м/у 5 и 7 часа след обяд,а след това на магистралата още 50км и когато засякох изразходваното гориво беше 9литра(от което сам много доволен).Надявам се да продължи така и да немам проблеми.Въпреки че има няколко дребни неща,за които ще пиша по-късно ако има некои,който се включи в темата. (леле колко много написах )