Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 21 of 21

Thread: да сменям или не???????

  1. #16
    Старши алфист nikotm's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Брацигово
    Age
    49
    Posts
    633

    Default

    По проблема с паленето изчезна дано да е за постоянно ,направо неможех да си позная колата тази сутрин и то без да е зануляван компа.
    159 1.9 JTDm 150
    Mito 1.4/120
    156 2.0 155 ex
    156 sw 2004 1.9 jtd 16v ex

  2. #17
    Alfist benzinist spe4elist's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Varna, BG
    Age
    56
    Posts
    4,349

    Default

    Quote Originally Posted by nikotm
    ...П.С.Относно дебитомерите на БОШ не били хубави не давали реални стоности към компа...



    Ще ме пребиеш...
    Видях, че си си оправил колата. Хубаво е накрая да й направиш адаптация (не е нулиране).
    Успех

  3. #18
    Старши алфист nikotm's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Брацигово
    Age
    49
    Posts
    633

    Default

    Quote Originally Posted by spe4elist
    Видях, че си си оправил колата. Хубаво е накрая да й направиш адаптация (не е нулиране).
    Успех
    Оправих я Благодарение на теб ,от твоята тема разбрах за дебитомерите и сондите.Трябва да черпя.Относно дебитомерите на "БОШ",това беше мнението на един диагностик в сервиз в Пловдив че имало БОШОВСКИ МЕНТАРЛЬОЦИ,които не били хубави.
    159 1.9 JTDm 150
    Mito 1.4/120
    156 2.0 155 ex
    156 sw 2004 1.9 jtd 16v ex

  4. #19

    Default

    Quote Originally Posted by nikotm
    Относно дебитомерите на "БОШ",това беше мнението на един диагностик в сервиз в Пловдив че имало БОШОВСКИ МЕНТАРЛЬОЦИ,които не били хубави.
    Мда, по принцип да кажа за инфо че едно аверче наскоро си взел дебитом като моя от Бош на Цар Симеон, и след два дена реве да ходя да сме сравнели как е при него с моя, и при мене с неговия.....после се загледах в сензора, свалих го и понеже имах вече турски, имам и оригинален, разликата е видима без проблеми - но не и при сложин сензор - братята от джамахирията са се справили чудесно......Бошовския има зелено гумено уплътнение, турския не......бошовския има един тънък резистор ли е там какво му се вика, турския го има пак, но е по дебел......
    И да ходиш след това да се разправяш - файда няма.....затова ще е добре да взимате неразпечатана кутия, и да гледате по леглото на двете болтчета дали има следи от отверка......
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  5. #20
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)ಠ_ಠ (͡๏̯͡๏)
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    2,632

    Default

    Quote Originally Posted by ФЕРАРИСТ View Post
    Мда, по принцип да кажа за инфо че едно аверче наскоро си взел дебитом като моя от Бош на Цар Симеон, и след два дена реве да ходя да сме сравнели как е при него с моя, и при мене с неговия.....после се загледах в сензора, свалих го и понеже имах вече турски, имам и оригинален, разликата е видима без проблеми - но не и при сложин сензор - братята от джамахирията са се справили чудесно......Бошовския има зелено гумено уплътнение, турския не......бошовския има един тънък резистор ли е там какво му се вика, турския го има пак, но е по дебел......
    И да ходиш след това да се разправяш - файда няма.....затова ще е добре да взимате неразпечатана кутия, и да гледате по леглото на двете болтчета дали има следи от отверка......
    А най-лесно става като драснете едно лично на колегата spe4elist и ви дистави дебиломера който ви е необходим без да правите разни еквилибристики . Половин Варна живна покрай дебитомерите които предлага spe4elist - БОШ ама оригинален и за добри пари .
    Last edited by Sunny; 11-08-2008 at 15:07.
    Някои хора трябва да имат не акт за раждане, а писмено извинение от производителя на контрацептиви.乁໒( ͒ ⌂ ͒ )७ㄏ

  6. #21
    Старши алфист nikotm's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Брацигово
    Age
    49
    Posts
    633

    Default

    Относно дебитомера който взех,взимайте си няма да съжелявате (ако е оригинален),90 процента от проблемите по мотора изчезнаха,остана само паленето от втория път когато е студена,сигурно там е друга болка.
    159 1.9 JTDm 150
    Mito 1.4/120
    156 2.0 155 ex
    156 sw 2004 1.9 jtd 16v ex

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •