Results 1 to 9 of 9

Thread: проблем със съеденителя.айде БУРГАС!!!!!!

  1. #1
    откачен алфаджия n.ianev's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    БУРГАС
    Age
    41
    Posts
    184

    Default проблем със съеденителя.айде БУРГАС!!!!!!

    вчера маправих бартер за едно бмв 524тд в6.днес ми звани човака вика идвай си зимай алфата здаде багажа.отивам качвам се паля стържи да си е.......е майката, натискам съеденителя рита ще ми чупе крака.званя на' гошо ланчата' читав майстор вика съеденител 300лв.ремонт 100лв.че вапроса е тва реални цени ли са .и може ли да се тури втора ръка съеденител.и цени ако ми кажете цена нямате.мерси че прочетохте тоз романа за мойте мъки.колата е от подписа ми.поздрави.

  2. #2
    Невървежен Satanism's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Odense, DK/София
    Age
    35
    Posts
    2,604

    Default

    Тоя мамата й е таковал цяла нощ светофари и стартове и после "идвай си вземай алфата"
    156SW JTD 20V Distinctive - Injected with a poison

    OEM & Ventura Garage
    http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?p=1111314 -как аз бях измамен от Аrti156SW

  3. #3
    JTD проповедник trustworthy's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Варна
    Posts
    5,167

    Default

    Нормални са цените
    _______
    146 JTD - ex
    Renault Megane II 1.5 dci - ex

    Nissan Qashkai 2.0 CVT - current

  4. #4
    **\/** tonov's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Мездра
    Age
    49
    Posts
    4,221

    Default

    Ем тва са цените за съжаление, ама тоя твоя авер кво е правил та така го е изкорубил
    За втора употреба не те съветвам.
    166 2,4JTD 20V Sportronic Edizione collezionisti
    ex 156 2,4JTD; ex 146ti; ex 145 1,6 boxer

  5. #5
    Запален алфист GammaRay's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Пловдив
    Age
    50
    Posts
    446

    Default

    Ми к'во е правил - видял е кола дето върви и газ - спирачка.Майна взимай си алфата и си я карай.
    Alfa Romeo 159 1.9 16V SW

  6. #6
    Black Shadow trouble's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Сливен
    Age
    45
    Posts
    1,155

    Default Re: проблем със съеденителя.айде БУРГАС!!!!!!

    Quote Originally Posted by n.ianev
    вчера маправих бартер за едно бмв 524тд в6.днес ми звани човака вика идвай си зимай алфата здаде багажа.отивам качвам се паля стържи да си е.......е майката, натискам съеденителя рита ще ми чупе крака.званя на' гошо ланчата' читав майстор вика съеденител 300лв.ремонт 100лв.че вапроса е тва реални цени ли са .и може ли да се тури втора ръка съеденител.и цени ако ми кажете цена нямате.мерси че прочетохте тоз романа за мойте мъки.колата е от подписа ми.поздрави.
    Ти сега остава и да му платиш ремонта......Той е взел акъла на колата като я е взел и сега съединител. Ти продаде ли му я със работещ съединител...продаде му я. Друг е въпроса, че съединителя може вече да е бил на заминаване, но в момента на продажбата си е работил. Колкото ти можеш да му докажеш, че съеднителя е бил читав преди полупката, толкова и той може да ти докаже, че не се е състезавал предния ден на Гран При на Силвърстоун с Алфата....Така, че пийте една бира и всеки с колата си...Друг е въпроса, че тоя на който си я дал явно ще съсипе хубавата кола. Да не е един, който едва връзва кирилицата. Ако и карането му е като писането, жалко за Алфата.....
    Alfa Romeo 146 1.6 TS '00 Черната Сянка
    Fiat Brava 1.6 16V ELX '97

    Fiat Brava 1.4 12V SX '98 - ex

  7. #7
    откачен алфаджия n.ianev's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    БУРГАС
    Age
    41
    Posts
    184

    Default

    там е работата че аз му я дадох вечерта и тоъ ми званна на сутрента и не е минал и 30 км.

  8. #8
    код "Счупена стрелка" code's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Бургас
    Posts
    4,034

    Default

    То аз и на място мога да ти стопя съединителя Като я е взел да си е правил сметката, чупи-купи!

    156 Facelift 1.9JTD16V 159 1.9JTDm16V 166 2.0TS(eх) Fiat Fiorino 1.3JTD
    "Странно нещо е животът - днес караш с 200, утре те возят с 20"

  9. #9
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    София
    Posts
    76

    Default

    Ами какво да правиш, риска да купиш кола на старо. Малко странно за тва да си иска колата обратно ама хора всякакви. Оправяй си колата колега и си я карай с кеф. Аз откакто смених мойта с ауди и сънувам Алфи Само чакам деня да имам едни излишни пари и си взимам един Спайдър да си правя кефа
    Alfa Romeo 145 1.6TS - бившата
    Audi A4 Avant 1.8T 00'- настоящата

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •