Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 27 of 27

Thread: Как е при вас? Странични стъкла

  1. #16
    НаФТа ФеН Член на клуба EMo0o's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    София
    Age
    34
    Posts
    2,178

    Default

    Quote Originally Posted by code
    Quote Originally Posted by gigi
    Quote Originally Posted by code
    То така или иначе не може щото габаритите изгасват с връщането на ключа и аз нямам габарити
    Да ама имаш копче врътваш го, че освен всички габарити с лоста за мигачите можеш да пускаш само леви и само десни
    Я ще ме накарате да си разгледам по обстойно кошника
    Това копче , което ти е за фаровете - има един ход на ляво когато са изключени фарове и габарити , когато колата е заключена и не е на контакт и завъртиш копчето светят габаритите , а ако си включил ляв мигач светят само левите и следователно ако си включил десен - десните
    Alfa Romeo 166 2.4 JTD '99
    Alfa Romeo 166 2.4 JTDm '05

  2. #17
    Вечно недоволен Lucky's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    1,161

    Default

    фасунката е кофти на габаритите и не прави контакт
    1995 Alfa Romeo 145 1.6 Boxer - ex
    2000 Alfa Romeo 166 2.4 JTD 136cv - ex
    1995 Alfa Romeo 164 Q4 3.0 V6 24V 232cv

  3. #18
    започва да се пристрастява stanic's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    София Младост
    Age
    40
    Posts
    67

    Default

    Quote Originally Posted by Lucky
    фасунката е кофти на габаритите и не прави контакт
    при мене е по същия начин само че десния халоген.като слезна под бронята (на светещи халогени)извадя крушката барабар с кабелчето на плюса и я докосна до гредата светва а като я поставя в фасунката неиска и да премигне.
    та сега мисля как пасивно да и закарам един минус

    Иначе и при мене джама от дясно неиска да се вдигне от неговата си машинка а от мойта (шофьорската) се вдига Т'алянска му работа викам аз и май имам проблем с машинката от дясно
    АЛФА РОМЕО 166 2.0 TS газифицирана

  4. #19
    НаФТа ФеН Член на клуба EMo0o's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    София
    Age
    34
    Posts
    2,178

    Default

    Quote Originally Posted by stanic
    ... Иначе и при мене джама от дясно неиска да се вдигне от неговата си машинка а от мойта (шофьорската) се вдига Т'алянска му работа викам аз и май имам проблем с машинката от дясно
    При мен пък не иска от шофьорската да се вдига дясното стъкло .. някаква идея какво трябва да погледна ??
    Alfa Romeo 166 2.4 JTD '99
    Alfa Romeo 166 2.4 JTDm '05

  5. #20
    започва да се пристрастява stanic's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    София Младост
    Age
    40
    Posts
    67

    Default

    Quote Originally Posted by EMo0o
    Quote Originally Posted by stanic
    ... Иначе и при мене джама от дясно неиска да се вдигне от неговата си машинка а от мойта (шофьорската) се вдига Т'алянска му работа викам аз и май имам проблем с машинката от дясно
    При мен пък не иска от шофьорската да се вдига дясното стъкло .. някаква идея какво трябва да погледна ??
    Според мен самото копче е проблема ,независимо дали от ляво или от дясно сега един пич ми праща от Италия такова и ако се оправи ще пиша,но ще пробвам и вариянт с разглабянето му след няколко дни.
    АЛФА РОМЕО 166 2.0 TS газифицирана

  6. #21
    НаФТа ФеН Член на клуба EMo0o's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    София
    Age
    34
    Posts
    2,178

    Default

    Quote Originally Posted by stanic
    Quote Originally Posted by EMo0o
    Quote Originally Posted by stanic
    ... Иначе и при мене джама от дясно неиска да се вдигне от неговата си машинка а от мойта (шофьорската) се вдига Т'алянска му работа викам аз и май имам проблем с машинката от дясно
    При мен пък не иска от шофьорската да се вдига дясното стъкло .. някаква идея какво трябва да погледна ??
    Според мен самото копче е проблема ,независимо дали от ляво или от дясно сега един пич ми праща от Италия такова и ако се оправи ще пиша,но ще пробвам и вариянт с разглабянето му след няколко дни.
    А има ли възможност да е прекъснат някой кабел ?? Защото аз си смених цялата конзола на лявата врата дето е с копчетата и с нея и със старата пак не иска от шофьорската врата да се вдига дясното стъкло .. И е много неудобно да се пресягам всеки път
    Alfa Romeo 166 2.4 JTD '99
    Alfa Romeo 166 2.4 JTDm '05

  7. #22
    започва да се пристрастява stanic's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    София Младост
    Age
    40
    Posts
    67

    Default

    ами от един електричар на Италиански колици знам,че всичко е възможно камо ли от кабел.Сроред мен проследи го до момента на отваряне и затваряне на вратата може там да е проблема.
    както нали се сещаш за проблема с задните светлини на всички коли проблема в повечето от случайте е там на згъването на кабелите където се затваря багажника.

    При тебе по вероятно да е от кабел щом с няколко машинки не действа.

    При мене обаче съм почти сигурен че е от малките пластнки който са вътре в машинката
    АЛФА РОМЕО 166 2.0 TS газифицирана

  8. #23
    Тестпилот на клуба pinko's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    София, Кокаляне
    Age
    58
    Posts
    1,789

    Default

    Абе вие не знаете ли, че електрическите инсталации на талянските автомобили са проектирани от известния инженер Тоци Бегали.

    Кво се чудите, че тук-таме нямало тоци? Ми бегали са
    Volvo XC90 D5 '06
    Alfa Romeo Spider 2.0 '90
    Lancia Ypsilon 1.2 '00



    ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD SW Distinctive '02
    ex Jeep Grand Cherokee 3.1 TD Limited '00
    ex Alfa Romeo 166 2.4 JTD Q2 '99

  9. #24
    Старши алфист TaNo's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Пловдив
    Age
    33
    Posts
    970

    Default

    Quote Originally Posted by stanic
    ... нали се сещаш за проблема с задните светлини на всички коли проблема в повечето от случайте е там на згъването на кабелите където се затваря багажника.
    Добре де заради тея кабели нещат да ми светат светлините при задна скорост (те и стоповете нещяха ма с напипване при тая сгъвка светнаха) И вече ме е страх да пипам да не изгасне пак всичко за да се справа с този проблем нови кабели ли се купуват или има и друго решение
    landikar
    Аз се кефя на всеки който стъпи на пистата независимо какво кара и как го кара......

  10. #25
    започва да се пристрастява stanic's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    София Младост
    Age
    40
    Posts
    67

    Default

    Добре де заради тея кабели нещат да ми светат светлините при задна скорост (те и стоповете нещяха ма с напипване при тая сгъвка светнаха) И вече ме е страх да пипам да не изгасне пак всичко за да се справа с този проблем нови кабели ли се купуват или има и друго решение.

    Знаеш сам отговора,режеш от някъде до някъде и наставяш и така( ижинерно побългаряване му се вика ) Сигурен съм че и при Алфа действа

    Ако не каза го сам
    АЛФА РОМЕО 166 2.0 TS газифицирана

  11. #26
    НаФТа ФеН Член на клуба EMo0o's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    София
    Age
    34
    Posts
    2,178

    Default

    Quote Originally Posted by stanic
    Добре де заради тея кабели нещат да ми светат светлините при задна скорост (те и стоповете нещяха ма с напипване при тая сгъвка светнаха) И вече ме е страх да пипам да не изгасне пак всичко за да се справа с този проблем нови кабели ли се купуват или има и друго решение.

    Знаеш сам отговора,режеш от някъде до някъде и наставяш и така( ижинерно побългаряване му се вика ) Сигурен съм че и при Алфа действа

    Ако не каза го сам
    Действа действа Мойта половината й кабели вътре са побългарени
    Alfa Romeo 166 2.4 JTD '99
    Alfa Romeo 166 2.4 JTDm '05

  12. #27
    Старши алфист TaNo's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Пловдив
    Age
    33
    Posts
    970

    Default

    тея дни ще се захвана, но ще ми трябва помощ как да свала кората на капака на багажника. Аз пробвах но под емблемата оная пласмаса дето за нея се хваща капака да се затваря от вътрешната страна незнам как да я свала айде, че ме надъхахте да я почвам
    landikar
    Аз се кефя на всеки който стъпи на пистата независимо какво кара и как го кара......

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •