Results 1 to 12 of 12

Thread: алармата не си познава дистанционното

  1. #1
    професор-маняк marian2784's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    parma italy/казанлък
    Age
    39
    Posts
    577

    Default алармата не си познава дистанционното

    от известно време имам 145 1.3 boxer с аларма на gemini.взех колата с нея,но алармата като че ли не си познава дистанционното,не реагира на команди.в момента в които я включа от секретния ключ под капака и тя се активира ако отворя врата или капак писва и не спира докато не я спра механично.смених батерийте но няма ефект,а дистанционното мига като натисна някой бутон,някой да е имал същия проблем с тия аларми?
    alfa romeo 145 1.3 boxer K&N replacement MOMO GT2 WHEELS OMP Lowering Springs kit now on GPL rest in peace
    alfa romeo 147 2.0 ts DISTINCTIVE MY07 powered by Landi Renzo GPL

  2. #2
    си обира крушите
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    4,065

    Default

    второ дистанционно нямаш ли, да пробваш с него.ако нямаш или ефекта е същия най-добре върви на алармаджия.
    точка

  3. #3
    професор-маняк marian2784's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    parma italy/казанлък
    Age
    39
    Posts
    577

    Default

    да тука взимат по 50 евро на час и не ми дадоха второ за сажаление
    alfa romeo 145 1.3 boxer K&N replacement MOMO GT2 WHEELS OMP Lowering Springs kit now on GPL rest in peace
    alfa romeo 147 2.0 ts DISTINCTIVE MY07 powered by Landi Renzo GPL

  4. #4

    Default

    Колега, пиши какво е станало след това, как си си решил проблема? Аз имам същия проблем.
    AR 156 2.4 JTD

  5. #5
    професор-маняк marian2784's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    parma italy/казанлък
    Age
    39
    Posts
    577

    Default

    ами свалих я сложих мост на релето дето спира помпата и после си направих моя си аларма която сложих на мястото на старата.ползвах дистанционно с модул купени от нета и един контролер
    alfa romeo 145 1.3 boxer K&N replacement MOMO GT2 WHEELS OMP Lowering Springs kit now on GPL rest in peace
    alfa romeo 147 2.0 ts DISTINCTIVE MY07 powered by Landi Renzo GPL

  6. #6
    Старши Алфист
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Sofia
    Posts
    68

    Default

    Докъде стига светът! Ако и т'ва се преебава нз
    Представям си само как бързам или съм посредата на нищото и дистанционното ми казва: К*р!
    Колега ти явно поне на момент си случил.... Иначе-
    Alfa Romeo 146 1.6i 16v t.s. 2000г.

  7. #7

    Default

    Ходих на две места. На едното искаха да ми сложат нова, като ми обясниха, че била много стара и не можела да стане. На другото се оказа че просто трябва на ново да я обучат да разпознава сигнала от дистанционните - само срещу 5 лв.
    AR 156 2.4 JTD

  8. #8
    Старши Алфист
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Sofia
    Posts
    68

    Default

    Абе колега сега като се замисля, има едно много сладко малко червено копченце (някъде около бушоните го навират обикновенно) да не си го натиснал? Защото е за програмиране на дистанционното и ..... трябва на ново ако си го бърникал.
    Alfa Romeo 146 1.6i 16v t.s. 2000г.

  9. #9
    професор-маняк marian2784's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    parma italy/казанлък
    Age
    39
    Posts
    577

    Default

    ами аз не бях просто предния собственик така ми я даде и беше изключена от механичния и ключ,и не ми правеше дертове ,но ме дразнеше.тук ми казаха че не могат да и обучат наново дистанционното и аз я обучих по-трудния начин
    alfa romeo 145 1.3 boxer K&N replacement MOMO GT2 WHEELS OMP Lowering Springs kit now on GPL rest in peace
    alfa romeo 147 2.0 ts DISTINCTIVE MY07 powered by Landi Renzo GPL

  10. #10
    хаймана starata alfa's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    София/London Uk
    Age
    44
    Posts
    587

    Default

    Quote Originally Posted by lizol View Post
    Ходих на две места. На едното искаха да ми сложат нова, като ми обясниха, че била много стара и не можела да стане. На другото се оказа че просто трябва на ново да я обучат да разпознава сигнала от дистанционните - само срещу 5 лв.
    колега кажи къде ти я оправиха аз имам такъв проблем с laserline слаган в италия ими казаха че съм за нова,ако може да не давам излишни пари
    алфа ромео 156 1.8 тс -на части
    алфа ромео 164 2.0тс -на части
    нисан примера п10 1,6 16в хечбек

  11. #11
    Запален алфист pisa_misho's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Плевен
    Age
    47
    Posts
    305

    Default

    Колега ето ти едно линкче виж тук и се опитай да я обучишhttp://bg.diplodocs.com/lo/LASERLINE
    ALFA ROMEO 1.4 BOXER

  12. #12

    Default

    Impas 56, чайка, варна.
    AR 156 2.4 JTD

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •