Results 1 to 6 of 6

Thread: Предница

  1. #1
    Болен алфист Orm's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    София
    Age
    43
    Posts
    3,090

    Default Предница

    Така , днеска реших да си спомня за добрите стари времена , и да си сменя дисковете и накладките сам , смених ги всичко е ток и жица .
    Но какво ми беше учудването когато на 100% - та предница ( по думите на 4 майстора в 3 сервиза ) намерих май причината да ми тропа карето и всъщото време майсторите да казват че всичко е О.К.
    Значи не знам как се казва точно това нещо ,но на него се хващат носачите и сумати други неща ( общо взето нещо като рама ) та на десния носач където е болчето се е пукнало и мисля че даже се е отчупило.... Та въпроса ми е дали заварката ще държи или трябва ново такова или втора ръка и ако може ориентировъчна цена
    Осел Останется ослом, хотя осыпь его звездами;где должно действовать умом, он только хлопает ушами.................... Г.Державин

  2. #2
    **\/** tonov's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Мездра
    Age
    49
    Posts
    4,221

    Default

    На това чудо му викат "магаре"
    Иначе казано това ти е предният мост. Намират се и втора ръка, гледай само да не е ръждив.
    166 2,4JTD 20V Sportronic Edizione collezionisti
    ex 156 2,4JTD; ex 146ti; ex 145 1,6 boxer

  3. #3
    Болен алфист Orm's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    София
    Age
    43
    Posts
    3,090

    Default

    Quote Originally Posted by tonov
    На това чудо му викат "магаре"
    Иначе казано това ти е предният мост. Намират се и втора ръка, гледай само да не е ръждив.
    Значи заварката няма да държи????
    Осел Останется ослом, хотя осыпь его звездами;где должно действовать умом, он только хлопает ушами.................... Г.Державин

  4. #4
    **\/** tonov's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Мездра
    Age
    49
    Posts
    4,221

    Default

    Не знам за заварка, зависи какво е спукано. Аз знам че се сменя с ново. Все пак е отговорна част.
    166 2,4JTD 20V Sportronic Edizione collezionisti
    ex 156 2,4JTD; ex 146ti; ex 145 1,6 boxer

  5. #5
    ... nhg's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Габрово
    Age
    49
    Posts
    488

    Default

    заварявай спокойно колега
    аз имах наскоро 'инцидент' и един тенекеджия ми каза, че магарето ми е за смяна; не ме питай с какъв късмет намерих в една морга за 100 лв; после обаче поради разногласия (най-вече финансови) колата отиде при друг и пича я оправи само с една малка заварка (оказа се,че от другата страна имам същата заварка от предишен инцидент... това им било 'слабо място' на наште убавици)
    в резултат на това спестих 100-ина лв, колата в момента се държи перфектно на пътя до към 165 км/ч (с повече не съм я карал след ремонта)
    все пак решението е твое, ако решиш ще ти изпратя координати на моргата (намира се в Г.Оряховица)
    успех
    Thesis 2.4 Emblema
    x166 2.0 TS / xDedra 1.6 / x145 1.6 boxer

  6. #6
    Болен алфист Orm's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    София
    Age
    43
    Posts
    3,090

    Default

    Quote Originally Posted by nhg
    заварявай спокойно колега
    аз имах наскоро 'инцидент' и един тенекеджия ми каза, че магарето ми е за смяна; не ме питай с какъв късмет намерих в една морга за 100 лв; после обаче поради разногласия (най-вече финансови) колата отиде при друг и пича я оправи само с една малка заварка (оказа се,че от другата страна имам същата заварка от предишен инцидент... това им било 'слабо място' на наште убавици)
    в резултат на това спестих 100-ина лв, колата в момента се държи перфектно на пътя до към 165 км/ч (с повече не съм я карал след ремонта)
    все пак решението е твое, ако решиш ще ти изпратя координати на моргата (намира се в Г.Оряховица)
    успех
    Ами колега ще направя заварка и ако не издържи тогава ще го сменя . Май това е най добрия вариант. Мерси за отговорите!!!
    Осел Останется ослом, хотя осыпь его звездами;где должно действовать умом, он только хлопает ушами.................... Г.Державин

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •