Results 1 to 10 of 10

Thread: изваждане на колянов вал на 164

  1. #1

    Default изваждане на колянов вал на 164

    как става шото ми остана само него да махна и да давам двг-то за желязо, та има ли някви болтове дето го държат(аз поне не видях такива) ама и с чук не става, 164 2.5тд 96 вм32б ? та има ли си некви чалъми ?
    Алфа 164 2.0Т.С. 95г. - на части !


  2. #2

    Default

    е никои ли не знай е ?
    Алфа 164 2.0Т.С. 95г. - на части !


  3. #3
    by O.E.Motorsport oem's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Горна Оряховица
    Age
    40
    Posts
    7,474

    Default

    Я беги го снимай и да видим.
    Discover us on Facebook page - Maha LPS3000 DynoMachine

  4. #4
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)ಠ_ಠ (͡๏̯͡๏)
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    2,632

    Default

    Не става само с чуко , требе и чалъм
    Някои хора трябва да имат не акт за раждане, а писмено извинение от производителя на контрацептиви.乁໒( ͒ ⌂ ͒ )७ㄏ

  5. #5

    Default

    е то тряя да има ебахти чалъма , няма нищо което да му пречи за да излезе , нито един болт или друга глупост, остана само шибания вал ! неще и неще да излезе....въртях суках неще...в събота напрао го давам на вторични с вала, не ми са занимаа с него..
    Алфа 164 2.0Т.С. 95г. - на части !


  6. #6
    Болен алфист virusalfa's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Благоевград
    Posts
    2,382

    Default

    Има застопоряващи болтове в десния горен край на блока.Вала се вади назад през тунела на блока.Кой луд ти даде акъл да разтураш убава кола?Кажи му да иде да се прегледа и ако доктора установи,че е наред,и той да иде да се прегледа.Мога ли да знам причината да си развалиш колата? Прати ми на лично телефона си
    Аlfa 164 Super 2.5TD

  7. #7

    Default

    Quote Originally Posted by virusalfa
    Има застопоряващи болтове в десния горен край на блока.Вала се вади назад през тунела на блока.Кой луд ти даде акъл да разтураш убава кола?Кажи му да иде да се прегледа и ако доктора установи,че е наред,и той да иде да се прегледа.Мога ли да знам причината да си развалиш колата? Прати ми на лично телефона си
    не съм си развалял колата бе хахаха , сменях двигателя и тос е стария двигател, беше задрало буталото в цилиндъра и го беше одрал и него... и така го разпарчаладосах и ся ше го давам за скрап !

    пък по блока няма нито един болт, няма място което да не съм огледал , просто неще и неще !
    Алфа 164 2.0Т.С. 95г. - на части !


  8. #8
    Болен алфист virusalfa's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Благоевград
    Posts
    2,382

    Default

    Абе вала излиза заедно с шайбите,които държат основните лагери
    Аlfa 164 Super 2.5TD

  9. #9

    Default

    е да ама не ще ! блъсках по здраво и пак неще, само затяга , после пак бои бои и пак не излиза
    Алфа 164 2.0Т.С. 95г. - на части !


  10. #10
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Plovdiv
    Posts
    67

    Default

    Пробвай с по-голям чук, :идеа: :ролл:
    Hее важно колко коня имаш под капака, а какво магаре си зад волана!!!!Alfa Romeo 164 ts 2000c 90г.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •