Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 18 of 18

Thread: 13 секундна Алфа ???

  1. #16
    Карам бързо-паиииисе
    Join Date
    Jul 2005
    Age
    45
    Posts
    4,021

    Default

    Quote Originally Posted by jorko
    Quote Originally Posted by MainaCore
    Мдам, я пусни снимка на тоя боксер с чарджър, и наистина, сподели какви са буталата, валовете, кой го е правил и т.н..

    ПС: 13 сек. на 400м за 170 коня кола е невъзможно!
    Възможно е , ве ! Ама по яко нанадолнище
    май наклона клони към отвес
    Volvo S80 2.0 T5 180hp
    Saab 9-5 2.3 Hot Aero 250Hp Turbo
    Alfa 147 1.9JTD 16V Turbo- Powered by DAGi and SprintAuto

  2. #17

    Default

    Първо да кажа 4е Алфата ми е от Италия от на мои приятел 4е на неговият крустник ми я продаде заштото неговото дете е на4инаешт самообиец и тои реши да я затрие като ми я продаде и така с моята скромна полицеиска заплатка аз си я купих внесох си я пла6там си дануците като вас и вси4ки такси4ки с които дуржавата ви трови както вас колеги така и мен и това ме навежда на мисулта 4е ште е много добре да се ходи и да се обменя опит а не тука да се хвали това и онова и изолирани там конусни филтри хахаха и оште какви ли не глупости и така нататук трябва да се комуникира между клуб Алфа Ромео Булгария и Алфа Ромео Италия там е истината а не тука някакви такива кои какво сложил кои какво чул видял и така нататък казвам го за наше добро а не заради 4е хваля и нештокоето е направено с робски труд и с малко парички в България а пук това че еди кои си автомобил можело да стане това от него или не можело е много дулбока и пулна с компетенция тема в която аз лично не мога и не искам да взема мнение а по отношение на снимките не давам снимки заштото идеите и просперитета не се мислят много а се крадут това си е занаят в автомобилостроенето както дори и Във Формула 1 да не забравим и скандала които се развихри предният сезон така 4е кои се бурка и кои не моля да си задуржиш мнението за себе си и помислете нешто за това което ви казах че трябва да се започхе незабавна обмяна на опит за да не ни претопят тия бонаци дето карат Опел Форд и Фолксваген!
    А между другото на всички колеги които не ме нападат и приемат по спокоино вузможностите на моята кола БЛАГОДАРЯ на останалите успех с големите КОЛЕЛА! И запомнете Опела Форда и Фолксвагена са като циганина те не се развалят те директно умират!
    Извинявам се за гре6ката времето ми на писта Стз е 14.9

    13.0 е друго време за друго разстояние!
    Чао!
    Privilegiqta da si pruv rajda zaduljenieto da vodi6!

  3. #18
    Болен алфист TRENDi's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Sf, BG
    Age
    74
    Posts
    1,132

    Default

    не давам снимки заштото идеите и просперитета не се мислят много а се крадут това си е занаят в автомобилостроенето както дори и Във Формула 1 да не забравим и скандала които се развихри предният сезон
    Eх, как се усети. Направо, само чаках снимките и започвах проект с Голф 2-ката на комшията. Усетих я аз тази, много спец. разработка, че е от F1 или поне свързана минимум с някой отбор във WRC шампионата, ама на - пуст късмет - не ме огря .

    А, спечели и призът за най-много написано с 2-3 изречения .


    Чао и на теб.
    75 2.5 QV 08.86 г. - Ех...
    155 1.7 07.93 г. - Сиромашки тунинг + JR filter + ниска - замина за скрап...
    FIAT Tipo 1.6 12.93 г. 835С1.000 - вече 2.0 TS 8V Turbo с екстрите от горната...
    Мненията са като задниците - всеки си има!

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •