Нямам бензин за хиляда гонки...Миналото лято 3 месеца не съм слизал от бояна....Имам и една камара снимки в галерията си... Вече просто нямам желание за гонките от типа "за спорта". 1во защото си чупя колата, второ защото си горя бензина,което си е сериозно основание и 3то защото всяка гонка си е опасна.... И просто много гонки ми станаха...За момента ми е интересно как ми върви колата след чипа...

Ако Пунтото дава 17.3 наистина няма смисъл. Виж като го направиш и там почне да си работи както трябва ще бъде интересно...ще очаквам и да ме биеш..
С 1.8 няма смисъл да се пускам просто...Горе обясних защо...

Довече ще се доразбера с колегата, но след 22.00 ще съм на ОМВ до Шела на Бояна...

Мисля да се пусна с 2.5V6 и с някой колега с 155 2.0 16v...А и с gigi....Нямам желание за повече гонки... А и като се сетя последния път един пиян с една кола как се размаза пред очите ми...

За прекъсването миналия път беше от буксата на дебитомера, и тогава я почистих и нямаше проблем вече 3хил км... Снощи пак я чистих, но явно не е тя Дано не ми прави вечерта проблеми

Quote Originally Posted by tipo1960
Интересно ми е колите които бие VFTI с какъв цолаж гуми са,дали са различни от предписания размер.И само драг ли се пускате.На определени километри растояние и на максимална скорост дали пак ще ги бие същите коли
Ами гонките са до около 150-160(700метра някъде) според това, кой кога ще се откаже...Аз лично не съм самоубиец и не вдигам повече....На алфата съм вдигал 200км само 2 пъти и то без затруднения на магистралите...За макс никога няма да се пусна, точно защото не съм фен на високите скорости и не съм самоубиец...


Quote Originally Posted by tipo1960
На определени километри растояние и на максимална скорост дали пак ще ги бие същите коли
Не никога няма да бия..моята кола е талига и си избирам само хора които съм сигурен че ще бия...Други въпроси?