Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 17

Thread: Гамени и БГ простотия...

  1. #1
    Запален алфист dido76bg's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    София
    Age
    47
    Posts
    250

    Default Гамени и БГ простотия...

    Здравейте... Понеже пътувах тези дни, но не с моята кола и днес като я огледах - изненада... Отмъкнали са ми детелинката от 3тата врата, а от праговете - не са успели целите, а само пластмаските от вътре... Мааа.... им! Няма край тази простотия... Ще ги подаряват ли... По праговете е паднало голямо дърпане обаче... Само тук го има това - емблеми, чистачки, огледала...

    ТЪРСЯ СИ СЕГА ДЕТЕЛИНКИ... АКО НЯКОЙ ИМА ИДЕЯ, ОТ КЪДЕ МОГА ДА СЕ СДОБИЯ С ТАКИВА, НЕКА ДА СПОДЕЛИ... ЩЕ СЪМ МНОГО БЛАГОДАРЕН ЗА ИНФОРМАЦИЯТА!

    ПС: Днес сутринта видях една размазана синя 145ца 1.6 ТС на кръстовещето на Горнобански път... Ударът беше отпред и не беше лек... 145цата беше размазана тотално, но друга кола нямаше... Не можах да снимам, че отзад ме натискаха... Да не е на нукой колега от форума...

    След това, една мацка поради неспазване на предимството ми на пътя ме принуди да правя спиране със завъртане /кръстовището на ул. Самара и Д-р Атанас Москов в Младост 4/... Даже и не спря... Дано новите шофиори ги научат поне знаците да познават...
    Alfa 145 2.0 TS 16V Q.V. - голяма ламя

  2. #2
    Старши алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    811

    Default

    Днес и аз я видях тази синята много кофти удар отпред. Дано да няма пострадали. На княжево селд светофара, удара изглеждаше като от дърво или нещо подобно, но наистона доста кофти.

    Ти колега да не би да караш едно синьо QV? Защото ако е то те засичам почти всеки ден
    "BEAUTY IS NOT ENOUGH!"
    Alfa Romeo 145 1.4 T.S 97 - EX
    Opel Astra J GTC

  3. #3
    Запален алфист dido76bg's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    София
    Age
    47
    Posts
    250

    Default

    Не моето QV е тъмно червено - в Овча купел около 18ти блок стои...
    Дано никой да не е пострадал, пък на ламарините - май...а им - ще се оправят...
    Alfa 145 2.0 TS 16V Q.V. - голяма ламя

  4. #4
    щар по щар gaidata's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    сливен
    Age
    24
    Posts
    393

    Default

    брато на мене ми откраднаха огледалото ти за някаква детелинка

  5. #5
    Запален алфист dido76bg's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    София
    Age
    47
    Posts
    250

    Default

    ами нали горе писах, при мене детелинки, на старата ми кола - огледала, чистачки, на който каквото му трябва... мисля да сложа 2 камери над местата, където си паркирам колата, но сигурно ще намерят начин и тях да откраднат... не сме хора и простотията край няма...

    ПС. По тези почивни дни ли ти дръпнаха огледалата...
    Alfa 145 2.0 TS 16V Q.V. - голяма ламя

  6. #6
    Невървежен Satanism's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Odense, DK/София
    Age
    35
    Posts
    2,604

    Default

    Пострадали едва ли има, удара не изглеждаше особено тежък ...иначе снощи като отивах за Горна Баня към 1 часа не я видях...в 1:20 като се връщах вече беше там....
    156SW JTD 20V Distinctive - Injected with a poison

    OEM & Ventura Garage
    http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?p=1111314 -как аз бях измамен от Аrti156SW

  7. #7
    Старши алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    811

    Default

    Quote Originally Posted by Satanism
    Пострадали едва ли има, удара не изглеждаше особено тежък ...иначе снощи като отивах за Горна Баня към 1 часа не я видях...в 1:20 като се връщах вече беше там....
    Другия път си изчисти фаровете , удара е доста сериозен!!! Челен бронята е влезнала половин метър на вътре и съм почти сигурен, че и двигателя е засегнат. Днес на връщане от работа я видях отпред и колата е кофти ударена. ДАНО ДА НЯМА ПОСТРАДАЛИ.

    @gaidata сега хвалиш ли се Нещо не мага да разбера защо във всяка тема влизаш провокативно. Като не ти харесва не пиши!!!
    "BEAUTY IS NOT ENOUGH!"
    Alfa Romeo 145 1.4 T.S 97 - EX
    Opel Astra J GTC

  8. #8
    Болен алфист Orm's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    София
    Age
    43
    Posts
    3,090

    Default

    Да и аз я видях. Сигурно е влезнала в задницата на някоя кола . Те там от баирчето яко се засилват. Почти е невъзможно там ( където беше колата де ) да се удариш челно.
    Осел Останется ослом, хотя осыпь его звездами;где должно действовать умом, он только хлопает ушами.................... Г.Державин

  9. #9
    Запален алфист
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    sofiq
    Posts
    131

    Default

    тая синята седи от преди 3 дни някаде и не мърда нз защо не си я търсят хората
    ALFA ROMEO 145. 1,6 Boxer. 96

  10. #10
    Запален алфист
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    СОФИЯ
    Posts
    176

    Default

    да и аз я видях , в момента на на паркинга пред булстрад
    Alfa 146 T.Spark 16v 120hp (МЕТАН)

  11. #11
    Squadra Corse StarChild's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    София
    Age
    37
    Posts
    437

    Default

    Наистина това с размазаната кола е много лошо, въпреки всичко трябва разумно да се шофира! Колега относно детелинките, неразбирам за какво са му на този дето ги е свалил само за едната вандалщина... не ми се вярва(дано се задави с тая детелина) . Явно за всичко си има и хора . Спомням си на мен ми бяха откраднали капачките на винтилите точно за 10 мин. явно им са се сторили много лъскави просто за какво иде реч! Циганска страна и това си е няма управия!
    Ex ALFA 145 JUNIOR 1.4.16V T.SPARK SeXy Line
    FIAT STILO ABARTH 2.4L 20V 171HP+

  12. #12
    Запален алфист dido76bg's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    София
    Age
    47
    Posts
    250

    Default

    На кръстника ми му откъртиха задната чистачка... От паркинга пред блока... Спира си там от 100 години...
    направо без думи...
    Alfa 145 2.0 TS 16V Q.V. - голяма ламя

  13. #13
    щар по щар gaidata's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    сливен
    Age
    24
    Posts
    393

    Default

    Quote Originally Posted by StarChild
    Наистина това с размазаната кола е много лошо, въпреки всичко трябва разумно да се шофира! Колега относно детелинките, неразбирам за какво са му на този дето ги е свалил само за едната вандалщина... не ми се вярва(дано се задави с тая детелина) . Явно за всичко си има и хора . Спомням си на мен ми бяха откраднали капачките на винтилите точно за 10 мин. явно им са се сторили много лъскави просто за какво иде реч! Циганска страна и това си е няма управия!
    е как закакво са му детелинките ,,, неможеш ли да се досетиш има същата алфа като твоята самоче 1.3 боксер и исда дая направи 2.0 16в....или пък ще си ги закачи на сребърния ланец

  14. #14
    Запален алфист dido76bg's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    София
    Age
    47
    Posts
    250

    Default

    А знае ли някои, от къде мога да си купя сега детелинки, че с тях си ми е по-красивичка...
    Иначе и без детелинките ги прави прах по пътя...
    Колкото до тунинга на 1.3 боксер - не се сетих... красота...
    Alfa 145 2.0 TS 16V Q.V. - голяма ламя

  15. #15
    Запален алфист
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    sofiq
    Posts
    131

    Default

    трудно си я видял синята в булстрад защото преди 15 мин пак си беше на мястото на удара .. вече е с разбито стъкло...явно някой е гледал какво има вътре.... а колкото до детелините не ми идва идея ... по магазините едва ли ги има... но не е изключено
    ALFA ROMEO 145. 1,6 Boxer. 96

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •