Results 1 to 10 of 10

Thread: Потенциал на Гарет Т34 - спор м/у Бобо и VM164

  1. #1
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    София
    Posts
    39

    Default

    Значи биричед аз ти казва какъв потенциял има тази турбина, а по принцип за да изкараш 1,0 и на горе налягане зависи от един куп неща(регултор на налягането на бензина, бензинова помпа, регулатор на въздуха, електроника, генерация и др. простоий) който трябва да се монтират съответно да се настроят по колата. И най-важното човек който да може да ти ги настрои правилно тези всичките простотий. Аз със сигурност немога да го направя това нещо, ама знам кой може . А и Bobo според мен ти си въздух под налягане биричед, така че съм сигурен че моята турбинка като цяло е по-добра от твойта. :P
    SUPER 164 2.5TDi '97

  2. #2
    Lead Bounder valjo's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    София
    Age
    49
    Posts
    6,080

    Default

    Quote Originally Posted by VM164
    Значи биричед аз ти казва какъв потенциял има тази турбина, а по принцип за да изкараш 1,0 и на горе налягане зависи от един куп неща(регултор на налягането на бензина, бензинова помпа, регулатор на въздуха, електроника, генерация и др. простоий) който трябва да се монтират съответно да се настроят по колата. И най-важното човек който да може да ти ги настрои правилно тези всичките простотий. Аз със сигурност немога да го направя това нещо, ама знам кой може . А и Bobo според мен ти си въздух под налягане биричед, така че съм сигурен че моята турбинка като цяло е по-добра от твойта. :P
    хм все ми се струва че трябваше повече да почетеш из форума кой какъв е , кво е правил или не е, и тогава да обобщаваш за дадени хора...

    едно щи кажа, монтираната и РАБОТЕЩА турбина е по-добра от сяка на снимка
    та така иди попрочети и пак говори ...
    '04 Alfa Romeo GT 1.9 JTDm Q2 150cv heavily tunned
    '02 Alfa Romeo 166 2.4 JTD Q2 150cv, remapped by Bobo
    '99 Alfa Romeo 145 1.6 TS 120cv - ex

  3. #3
    Turbo Ninja Bobo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    7,990

    Default

    Quote Originally Posted by VM164
    Значи биричед аз ти казва какъв потенциял има тази турбина, а по принцип за да изкараш 1,0 и на горе налягане зависи от един куп неща(регултор на налягането на бензина, бензинова помпа, регулатор на въздуха, електроника, генерация и др. простоий) който трябва да се монтират съответно да се настроят по колата. И най-важното човек който да може да ти ги настрои правилно тези всичките простотий. Аз със сигурност немога да го направя това нещо, ама знам кой може . А и Bobo според мен ти си въздух под налягане биричед, така че съм сигурен че моята турбинка като цяло е по-добра от твойта. :P
    ХА ХА ХА! Първо изобщо не целя да се заяждам с теб не съм такъв Второ обръщението ми беше към БРАТОВЧЕД ми не към ТЕБ И трето клавиатурен рейсър като теб НЕМОЖЕ да ми говори така без да е наясно кой съм и какво съм направил а и дори да си наясно НЕ БИВА да говориш така
    А и вервай ми некви гениални глупости си изпонаписал за налягането на турбото Я кажи кой може че на мен да ми се изясни къде да си туря турбинка?
    0888 232 484 - Бобо Extreme Service

    Alfa 145 QV Turbo VS Alfa GTV 3.2 24V 04'
    Alfa 156 05' 1.9 16V M-JET, Fiat Brava 1.9 JTD , Алфа 164 Super, Alfa 147 JTD малкото GTA, Alfa 155 2.0 16v Super

  4. #4
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    София
    Posts
    39

    Default

    Значи първо пич мене лично ми се стори, че се заяждаш много сериозно, аз казвам каква турбина продавам, ти ми казваш че тя не е такава, и твойта била по голяма, епа поне ела я виж па тогава говори колко е добра твойта. Второ специално не че искам да правя реклама на мочето казва се Сашко и гаража му се намира в Овча купел но според мен що италянско и де що има турбо той е цар. Само ще ти кажа че колата му с която се състезава е едно бяло интеграле, бате ебате дзвера го направил над 300к.с. две бенз помпи и хиляди простотйй които не ги знам кви са. Иначе доколкото знам през него са минали доста Алфи 155,164 турбо и доста бегат след това. Доста можеш да научиш от това момче
    SUPER 164 2.5TDi '97

  5. #5
    Turbo Ninja Bobo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    7,990

    Default

    Quote Originally Posted by VM164
    Значи първо пич мене лично ми се стори, че се заяждаш много сериозно, аз казвам каква турбина продавам, ти ми казваш че тя не е такава, и твойта била по голяма, епа поне ела я виж па тогава говори колко е добра твойта. Второ специално не че искам да правя реклама на мочето казва се Сашко и гаража му се намира в Овча купел но според мен що италянско и де що има турбо той е цар. Само ще ти кажа че колата му с която се състезава е едно бяло интеграле, бате ебате дзвера го направил над 300к.с. две бенз помпи и хиляди простотйй които не ги знам кви са. Иначе доколкото знам през него са минали доста Алфи 155,164 турбо и доста бегат след това. Доста можеш да научиш от това момче
    Я ме цитирай точно къде ти казах че твойта турбина не е таква? Казах че мойта МИ изглежда по-голяма! А ти от къде знаеш че е цар като нищо неразбираш или просто така казват хората начи е така? И сега се заинтересувах много сериозно къде е тва бяло интеграле 300+ коня че имам едни познати дето ще искат да се мернат с него? И къде каза че се състезава?
    0888 232 484 - Бобо Extreme Service

    Alfa 145 QV Turbo VS Alfa GTV 3.2 24V 04'
    Alfa 156 05' 1.9 16V M-JET, Fiat Brava 1.9 JTD , Алфа 164 Super, Alfa 147 JTD малкото GTA, Alfa 155 2.0 16v Super

  6. #6
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    София
    Posts
    39

    Default

    А и друго да ти кажа Bobo, аз съм просто любител на по-бързите коли имал съм доста такива (предимно френски) и съм се сблъсквал с доста спец. по турбота и така нататък и доста малко са добри в тоя бранш, тия дета са добри общо взето си бачкат в екип и правят доста интересни неща. Та това момче дето го споменах малко по нагоре е от един такъв екип. Ама ти пак продължаваш имам едни приятели тука там като го хванат.... почна май люлинските лафове. Нямаш грижи моя GSM e 0889528342 казвам се Емил звънкаш ми, аз му се обаждам на него и отиваме да видиме Ланчата
    SUPER 164 2.5TDi '97

  7. #7
    Turbo Ninja Bobo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    7,990

    Default

    Нещо тона и обидите ти не ми харесват ма изобщо братле! Люлински ще викаш на некой друг аз те питам като човек ти ми се дървиш Утре ще ти звънна!
    0888 232 484 - Бобо Extreme Service

    Alfa 145 QV Turbo VS Alfa GTV 3.2 24V 04'
    Alfa 156 05' 1.9 16V M-JET, Fiat Brava 1.9 JTD , Алфа 164 Super, Alfa 147 JTD малкото GTA, Alfa 155 2.0 16v Super

  8. #8
    Turbo Ninja Bobo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    7,990

    Default

    Quote Originally Posted by VM164
    Само ще ти кажа че колата му с която се състезава е едно бяло интеграле, бате ебате дзвера го направил над 300к.с. две бенз помпи и хиляди простотйй които не ги знам кви са.
    Кажи къде се състезава втори път те питам В рали шампионата? На божурище? У формула 1?
    0888 232 484 - Бобо Extreme Service

    Alfa 145 QV Turbo VS Alfa GTV 3.2 24V 04'
    Alfa 156 05' 1.9 16V M-JET, Fiat Brava 1.9 JTD , Алфа 164 Super, Alfa 147 JTD малкото GTA, Alfa 155 2.0 16v Super

  9. #9
    Turbo Ninja Bobo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    7,990

    Default

    Брато зададох ти няколко въпроса и ти на нито един не отговори само отклоняваш темата на където ти е удобно аре със здраве
    0888 232 484 - Бобо Extreme Service

    Alfa 145 QV Turbo VS Alfa GTV 3.2 24V 04'
    Alfa 156 05' 1.9 16V M-JET, Fiat Brava 1.9 JTD , Алфа 164 Super, Alfa 147 JTD малкото GTA, Alfa 155 2.0 16v Super

  10. #10
    Болен алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    РУСЕ
    Posts
    1,490

    Default

    понеже нищо няма да постигнете с тоя дървен спор заклю4вам темата
    п.с. аколкото до турбото ако то е такова каквото казва вм164 то наистина е по добро от на бобо а и ве4е е спазарено така 4е

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •