Results 1 to 9 of 9

Thread: Проблем с ГТВ

  1. #1
    започва да се пристрастява bobi_kvo's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    София
    Posts
    90

    Default Проблем с ГТВ

    /ALFA ROMEO GTV 1998 2.00/
    Здр. колеги от скоро съм с тази прекрасна машина, но искам да Ви попитам дали е нормално при палене когато колата е студена оборотите да падат после пак да нарастват без моя намеса но когато загрее като че ли проблема изчезва..... това което съм сменил по нея имам чувството че ме изпързаляха: масло valvolin 10w40,ролки,ремъци и филтри 830лв. с работата дали е така нз....
    GTV 2.0 TS 16V 1998
    HYUNDAI I20 1.1 CDRi 2013

  2. #2
    Запален алфист KaTsArA's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Пловдив
    Age
    34
    Posts
    158

    Default

    Първо честита колица да си я караш без проблеми ! На мен също ми излезна толкова иначе е по ниско принципно !
    ALFA ROMEO GTV 2.0 TS / Punto GT3 8V / BMW 530D E60

  3. #3
    Старши алфист TaNo's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Пловдив
    Age
    33
    Posts
    970

    Default

    Демек и за двамата се отнася, като търсите услуги в скъпи сервизи е толкос.. че е много сложно половината неща сам да си ги свършиш дори
    landikar
    Аз се кефя на всеки който стъпи на пистата независимо какво кара и как го кара......

  4. #4
    Запален алфист KaTsArA's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Пловдив
    Age
    34
    Posts
    158

    Default

    На мен ми бяха скъпи частите иначе 100 лв ми взеха за подмяната на всичко и презацепването на ремук
    ALFA ROMEO GTV 2.0 TS / Punto GT3 8V / BMW 530D E60

  5. #5
    започва да се пристрастява bobi_kvo's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    София
    Posts
    90

    Default

    Мерси за пожеланията ,иначе разбрах че съм се прецакал ама кво да се прави,когато човек не разбира от дума......нищо това да ми е за урок пък следващия път вече ще се мъча и сам .иначе като цяло колата ме радва на 100 % и сигурно никога няма да ми омръзне.Дано не ми създава ядове ама и да има нещо се надявам на помощ от ваша страна
    КЪДЕ ЩЕ МИ ПРЕПОРЪЧАТЕ ДИАГНОСТИКА И КОЛКО ПАРИ ДА ПРИГОТВЯ
    БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!
    GTV 2.0 TS 16V 1998
    HYUNDAI I20 1.1 CDRi 2013

  6. #6

    Default

    Бобо за диагностика. В Общ технически му има адреса на сервиза и телефона. той е човека! По принцип много малко хора разбират от нашите кошници така че се ориентирай към Бобо и Лисан. Ако имая въпроси от всякакъв тип във връзка с колата се обади и питай - няма нещо което да не съм правил по мойта

    0887 38 70 17 Боян

  7. #7
    започва да се пристрастява bobi_kvo's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    София
    Posts
    90

    Default

    Благодаря за инфото колега, вчера се видях с един познат който ми каза че в александър ауто са докарали нов стенд единствен в България и се чудя дали да не отида и до там....прочетох много неща за въпросния сервиз и наистина съм в дилема но смятам да ви послушам и двамата
    GTV 2.0 TS 16V 1998
    HYUNDAI I20 1.1 CDRi 2013

  8. #8

    Default

    Quote Originally Posted by bobi_kvo
    Благодаря за инфото колега, вчера се видях с един познат който ми каза че в александър ауто са докарали нов стенд единствен в България и се чудя дали да не отида и до там....прочетох много неща за въпросния сервиз и наистина съм в дилема но смятам да ви послушам и двамата
    Колега ако не бързаш много ела на срещата в Неделя в 14ч. на Ал.Невски и ще обмениме инфо за всичко...с каквото може да сме полезни!!!
    Alfa Romeo Spider 2.0 16V Twin Spark 155hp '00 Lusso

  9. #9
    започва да се пристрастява bobi_kvo's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    София
    Posts
    90

    Default

    Благодаря за поканата , надявам се че ще успея да дойда за да разбера някои от нещата които ме вълнуват.
    GTV 2.0 TS 16V 1998
    HYUNDAI I20 1.1 CDRi 2013

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •