Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 36 of 36

Thread: Покупка 145 1,7 Boxer

  1. #31
    щар по щар gaidata's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    сливен
    Age
    24
    Posts
    393

    Default

    Quote Originally Posted by TRENDi
    `Айде започнаха се оправданията. Това цял следобед ли го мисли, как да го напишеш, за да изглежда най-правдоподобно? Както и да е, нека който иска, какво си иска да си вземе. Важното е да сме живи и здрави...
    не просто нестоя по цял ден пред компиутара и това за километрите ако го сметнеш за голям проблем .... май ти се чудиш за какво дасе захваниш...

    троубле ако решите нещо има голяма промоционална цена момчето в момента е във варна но пак може дасе повозите

  2. #32
    Запален алфист
    Join Date
    May 2008
    Location
    София
    Posts
    327

    Default

    Айде сега и моите 5 стинки по въпроса защо се спирам на алфата пред вектрата като един дългогодишен шофиор на Вектра.

    Значи вектрата че върви, въри две мения по въпроса няма моята е 1.6 на газ съм и правил 220 може да го потвърдя със снимка, но има едно нещо което е много вярно и е станало като народен лаф "Вектрата бяга много, щото бяга от ръждата" и "Жена и ръжда тръгне ли спиране няма", ето това е остновната причина да избера алфата по простата причина че е с поцинкована ламарина, баща ми има две 155, едната на части. Един калник стоя една година в двора на къщата на дъжд и сняг и т.н. И не е мръднал. А Вектра А няма как на тия години вече да не е налазила жълтата гостенка, ако моята беше без грам ръжда както 145-цата която ще взема щях да си я карам цял живот. Действително алфата е невероятна трагедия за ремонт това обяснява защо всеки майстор като я види и бяга далече и защо читавите майстори за алфа се броят на пръсти. Няма да си чупя душата че на Вектрата ми пада ръмък на сред пътя и го зацепих и продължих, а на алфата ако това се случи може само да викна пътна помощ и да излеза от една цифра пари. А за филмчето с вектрата и другите коли, не забравяй че много има значение кой кара колата, да споделя ли как Audi A6 Avant 3,2 Дизел по тракия изяжда Mercedes AMG Rocket?!?

    Айде с здраве радвам се че темата се заформи добра, дано не съм убидил някой на марка, но не мисля че в по горе написаното има нещо невярно ако е така моля поправете ме.
    145 1.7 16V Boxer


  3. #33
    Болен алфист BillyBoy`'s Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    село Крумово
    Age
    46
    Posts
    1,599

    Default

    `` нова скоростна кутия нов съединител и колата е от няколко месеца с чип и снимката на километража е преди чипосването също така е с нови дискове нови карета т.н ``така още някакви ремонти кажи и поне сичката боиграфия на тая кола като си почнал та да се убеди момчето колко по добър е опела за вектра маи ставаше въпрос от алфата мале пак след чипосването е 300 ще дигне има няма
    АлфаРомео 146 1.4 16V 103hp skype name billyboy2203/ ICQ: bili`- 166537162

  4. #34
    щар по щар gaidata's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    сливен
    Age
    24
    Posts
    393

    Default

    Quote Originally Posted by BillyBoy`
    `` нова скоростна кутия нов съединител и колата е от няколко месеца с чип и снимката на километража е преди чипосването също така е с нови дискове нови карета т.н ``така още някакви ремонти кажи и поне сичката боиграфия на тая кола като си почнал та да се убеди момчето колко по добър е опела за вектра маи ставаше въпрос от алфата мале пак след чипосването е 300 ще дигне има няма
    значи с чипа е малко по бърза несе усеща почти разлика а ако тая алфа беше карана както тази вектра още на 80 000 км щеше дае сдала багажа или побе момчето щеше дасе чуди от каде дая почва от към ремонти двигател ли ходова част или....колата е карана от рейсарче но в същото време сия подържа и щом хлопне нещо се сменя на момента за всички сменени неща които изброих сигурно стоийноста им е колкото един смотан оригинален дебитомер айде със здравве

  5. #35
    Запален алфист
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Sofia
    Posts
    134

    Default

    Айде и аз да изкажа мнение,понеже съм имал вектра 2000 - 115 кс,въпреки че незнам тая тема за какво е изобщо .
    За около 5 години съм сменил по нея един шарнир,акумолатор и праих алтернатор.Изкърпването се дължеше на факта 4е я по размазах та за това и него го направих да не се занимавам пак след една година примерно.Е какво като гният колко пара е тази смяна на вежди или калници-смешна цифра.Добро автомобилче си беше и бегаше,но след като я продадох разбрах че са почнали големите ремонти - ма то всяко нещто с времето си.
    За сега обаче от алфата съм доста доволен,за 15 месеца и 25 хиляди километра на моя тормоз още нищо не съм сменявал(само съединител),пък и не се е разтропала въпреки че поскръцва.
    146 JTD-2000г.
    Punto 1.2

  6. #36
    Запален алфист
    Join Date
    May 2008
    Location
    София
    Posts
    327

    Default

    Така, отново благодаря на всички за полезните съвети. Алфичката е готово, днес се отървах от Вектрата за добро или лошо. Искам да попитам дали някой знае къде може да намери емулатор за метанова оредба.

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •