Results 1 to 12 of 12

Thread: Съвет за добър звук

  1. #1

    Default Съвет за добър звук

    Може ли да ме посъветвате какви говорители да сложа отпред и отзад за хубав и чист звък с г/д добър бас. Искам да ги сложа на местото на оригиналните.

    Става въпрос за Алфа Ромео 146.

    Мерси предварително
    Alfa Romeo 156 2.4 JTDm 20v

  2. #2
    Болен алфист Sergey_gigov's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    сливен
    Age
    42
    Posts
    1,122

    Default

    какъв стил музика слушаш ?
    alfa romeo 146 boxer 1.7.16V head unit :Nakamichi cd 500;amplifier front & sub : DLS A4; DLS A5;Front :iridium 1i;3;Gothia 6;sub:Iridium 12 i

  3. #3

    Default

    По принцип всичко... ама в колата само хаусче и рапче
    Alfa Romeo 156 2.4 JTDm 20v

  4. #4
    Болен алфист Kris's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Варна
    Posts
    3,318

    Default

    http://www.avitel-bg.com/?PageID=11&RecordID=446 Какво мислиш за тези ? Имаш ли с какво да ги захраниш, с какъв плеър си ?
    33 16v/MR2 SW20/S3 8L

  5. #5

    Default

    Това е доста доволно аз съм с некъв грозен Crown обаче ще го сменям скоро със нещо друго че ми писна.
    Alfa Romeo 156 2.4 JTDm 20v

  6. #6
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Ямбол/София
    Posts
    97

    Default Re: Съвет за добър звук

    Quote Originally Posted by MaDHaCkEr
    Може ли да ме посъветвате какви говорители да сложа отпред и отзад за хубав и чист звък с г/д добър бас. Искам да ги сложа на местото на оригиналните.

    Става въпрос за Алфа Ромео 146.

    Мерси предварително

    Бате правиш като мен и няма да съжаляваш - отиваш в някоя морга и взимаш 4 различни говорителя 16см, като единия задължително да е от VW Golf!!! Няма такава музика просто! Едната колона вади бас, другата средни, третата високи, четвъртата за стерео...

    Моля те ако си махнеш старите колони може ли да ми продадеш една?

  7. #7

    Default

    Немаш ядове ще ти я продам... аз от пред съм с некви Елитки, а отзад със оригиналните ама искам да сложа нещо по добро
    Alfa Romeo 156 2.4 JTDm 20v

  8. #8
    Болен алфист Sergey_gigov's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    сливен
    Age
    42
    Posts
    1,122

    Default

    уахахахахахахахахх
    alfa romeo 146 boxer 1.7.16V head unit :Nakamichi cd 500;amplifier front & sub : DLS A4; DLS A5;Front :iridium 1i;3;Gothia 6;sub:Iridium 12 i

  9. #9
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Ямбол/София
    Posts
    97

    Default

    Quote Originally Posted by Sergey_gigov
    уахахахахахахахахх
    Какво се хилиш? Добре, че са сливенските морги, че иначе щях да съм без музика.

    Купето на 146-цата е малко, но не е много добре шумоизолирано. Поне на мен ми се струва по-добър вариант отзад да сложиш две хубави колони които да вадят добро басче, а отпред каквото и да е, но да не пискат много, понеже колата си има фабрични пищялки. Шумоизолирай си добре колата, за да се кефиш повече на музиката. Ако караш повече градско можеш и без шумоизолация.

  10. #10
    Болен алфист Sergey_gigov's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    сливен
    Age
    42
    Posts
    1,122

    Default

    Quote Originally Posted by Sraaaaa
    Quote Originally Posted by Sergey_gigov
    уахахахахахахахахх
    Какво се хилиш? Добре, че са сливенските морги, че иначе щях да съм без музика.

    Купето на 146-цата е малко, но не е много добре шумоизолирано. Поне на мен ми се струва по-добър вариант отзад да сложиш две хубави колони които да вадят добро басче, а отпред каквото и да е, но да не пискат много, понеже колата си има фабрични пищялки. Шумоизолирай си добре колата, за да се кефиш повече на музиката. Ако караш повече градско можеш и без шумоизолация.
    абе не е точнотака то ма карай - а за купето - има изолации вече които са с много добро качество
    alfa romeo 146 boxer 1.7.16V head unit :Nakamichi cd 500;amplifier front & sub : DLS A4; DLS A5;Front :iridium 1i;3;Gothia 6;sub:Iridium 12 i

  11. #11
    Болен алфист Orm's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    София
    Age
    43
    Posts
    3,090

    Default

    Пичове аз съм с 145 - ца и отзад имам два елипса Herts а отпред кръгли пионерчета . Въпроса ми е може ли по някъкъв начин да се набутат елипсите в корите до седалките отзад ??? Щото ми е много неудобно с тая кора дето съм я сложил сега ( тя не се отваря трябва да раскачам говорителите за да извадя кората )
    Осел Останется ослом, хотя осыпь его звездами;где должно действовать умом, он только хлопает ушами.................... Г.Державин

  12. #12
    Болен алфист Sergey_gigov's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    сливен
    Age
    42
    Posts
    1,122

    Default

    имаше някъде тука една 145 християн я беше пуснал в раздела - потърси темата и виж как съм ги направил - кората си остава много функционална и няма проблем а и свири да и .........
    alfa romeo 146 boxer 1.7.16V head unit :Nakamichi cd 500;amplifier front & sub : DLS A4; DLS A5;Front :iridium 1i;3;Gothia 6;sub:Iridium 12 i

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •