Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 45

Thread: Помогнете,млада шофьорка!!!

  1. #16
    Запален алфист
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Sofia
    Posts
    134

    Default

    Ако ти харесва колата и изглежда добре,не се чуди толкова.
    146 JTD-2000г.
    Punto 1.2

  2. #17
    Запален алфист
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    СОФИЯ
    Posts
    176

    Default

    не е 97 година 100%
    Alfa 146 T.Spark 16v 120hp (МЕТАН)

  3. #18
    Запален алфист
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Пловдив, Бургас
    Age
    45
    Posts
    431

    Default

    Ако е боксер и е запазена (виж колегите по-горе какво са писали) - вземай я, не му мисли много на мен ми е първа кола, млад шофьор бях, трудно се свиква първия месец може би, скоростите се сменят по-трудно (някой се избъзика - като на ЗИЛ), малко е по-рязка колата от другите, много бързо реагира, а тръгне ли веднъж - няма спиране (аз даже се бъзикам, че на магистралата всички натискат газта, аз спирачката ), но свикнеш ли веднъж - удоволствието е несравнимо.

    Лошото е, че ако случиш на морга, която са позакрепили заради продажбата, после ще намразиш марката. Имам такъв случай с познат, сега не ще и да чуе за алфа. Но той не е и сектант
    Алфа Ромео 146 '96 1.6i 8v Boxer, Mercedes Benz C 200 '01


  4. #19
    Запален алфист emil georgiev's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    pazardzik
    Posts
    201

    Default Re: Помогнете,млада шофьорка!!!

    Quote Originally Posted by sexy_lady_666
    Здравейте,на всички съфорумци!! Харесах си една кола от една автоборса в Перник,много ми хареса и мисля да я купя,но ще ми е първата кола и се чудя,дали е много реална обявата...пишат,че са й сменили всичките консумативи...Аз им звъннах,и те ми казаха,че слагат някакви лепенки,а самата кола няма сервизна книжка...
    Слагам на колата снимки,да я видите и Вие,като шофьори със стаж ми кажете дали си заслужава,или не!
    Как да постъпя,и какви въпроси да им задам при покупката,за да съм сигурна,че наистина са й сменени всички консумативи,защото ако не са,чета във форума,че големи проблеми създават,ако се случи нещо...

    Продавам Алфа ромео -146 -1.6 -1997г нов внос

    Данни: Марка: Alfa romeo
    Модел: 146
    Цвят: Син
    Пробег: 131 200 км
    Дата на производство - април 1997 г.
    Тип двигател - Бензинов
    Мощност (к.с.) - 103 к.с.
    Скоростна кутия - Ръчна
    Категория - Седан
    Пробег - 131000 км
    Цвят - Tъмно син

    Особености:
    4(5) Врати
    ABS
    Airbag
    Ел. Огледала
    Ел. Стъкла
    Застраховка
    Имобилайзер
    Климатик
    Металик
    Нов внос
    Серво управление
    Халогенни фарове
    Центр. заключване

    Колата е нов внос ;отлична работа на мотора ; запазена както отвън така и отвътре; сменени всички консумативи
    то с първата ти кола ще е като с първия ти мъж, ще те раочарова, но трябва да има първи път, все пак за тези пари е това

  5. #20
    Младши алфист
    Join Date
    May 2008
    Location
    sofia
    Posts
    27

    Default

    Здравейте,искам да Ви попитам двуумя се между тези две коли старата дето ви я показах вчера и тази http://www.autohop.bg/cars-34095-Alfa_R ... fafb592892
    Коя бихтеми препоръчали,като по изгодна да я закупя?

  6. #21
    Black Shadow trouble's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Сливен
    Age
    45
    Posts
    1,155

    Default

    Quote Originally Posted by sexy_lady_666
    Здравейте,искам да Ви попитам двуумя се между тези две коли старата дето ви я показах вчера и тази http://www.autohop.bg/cars-34095-Alfa_R ... fafb592892
    Коя бихтеми препоръчали,като по изгодна да я закупя?
    Тази кола ако е 1.6 не е 130 коня а 103, ако е 1.7 е 129 к.с. успех с търсенето колежке...
    Alfa Romeo 146 1.6 TS '00 Черната Сянка
    Fiat Brava 1.6 16V ELX '97

    Fiat Brava 1.4 12V SX '98 - ex

  7. #22
    Заблуден дизелджия RoMeO_156_GTA's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Велико Търново
    Posts
    1,726

    Default

    Quote Originally Posted by sexy_lady_666
    Здравейте,искам да Ви попитам двуумя се между тези две коли старата дето ви я показах вчера и тази http://www.autohop.bg/cars-34095-Alfa_R ... fafb592892
    Коя бихтеми препоръчали,като по изгодна да я закупя?
    Заслужава си да се погледне , но разбира се с човек , който разбира или да я закараш на диагностика . Според мен е по-добре да се вземе от частно лице, а не от джамбазин , а и при синята имаше доста неточности
    AR GT Face 1.9 JTD 16v Nero Carbonia
    AR 146 Face 1.9 JTD 8v Grigio Martora / Fiat Punto Mk1 1.2
    Ex: 147 1.9 JTD Proteo Red; 147 1.9 JTD Nero; 147 1.9 JTD Grigio Africa; 156 Face 1.9 JTD Blue Notte; 147 Face 1.9 JTDm Nero; E61 530 Xi

  8. #23

    Default

    Определено ЗА черната перла! Особено ако продавачката каже кога са сменени консумативите и кои по-точно.

  9. #24
    Младши алфист
    Join Date
    May 2008
    Location
    sofia
    Posts
    27

    Default

    Аз я питах кога са й сменени консумативите последно ,ангренажен ремък ролки и т.н и са сменени преди 3 месеца и я питам има ли сервизна книжка и тя вика че няма а аз я питам дали някъде е отбелязано за това и тя ми каза че при някакъв техен човек си кара колата на ремонт и са сменени!На мен много много не ми се вярва то почти всеки шофьор би казал така за да си продаде колата!

  10. #25
    Black Shadow trouble's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Сливен
    Age
    45
    Posts
    1,155

    Default

    Quote Originally Posted by endeavour
    Определено ЗА черната перла! Особено ако продавачката каже кога са сменени консумативите и кои по-точно. Освен това е регистрирана и няма проблем да се закара на диагностика, а в Сф съм чул,че има къде.Но все пак,колежке,sorry,ама дълбоко ли си убедена,че първата ти кола трябва да е алфа ромео?
    Не разубеждавайте хората за първа кола Алфа....И на мен първата ми лична кола е Алфа Ромео 1.6 ТС, доволно вървяща...не че преди не съм карал коли, но не са били мои. Като си я харесва колежката да си я вземе...
    Alfa Romeo 146 1.6 TS '00 Черната Сянка
    Fiat Brava 1.6 16V ELX '97

    Fiat Brava 1.4 12V SX '98 - ex

  11. #26
    Запален алфист
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Skopje, Makedonija
    Posts
    107

    Default

    Збунивте я много колежката...
    иди погледай колата од блиско, с някои които разбира, покарай я малко ако ти се аресва пробай да симнеш 100-200лв од цената и с тиа пари смени консумативите, и ще имаш ultra cool Alfa Romeo
    ALFA 145 1.6 BOXER

  12. #27

    Default

    Извинявам се ,че цапам темата,ама явно не съм бил много ясен:
    1. НЕ разубеждавам никого, а само попитах.
    2. При това се извиних предварително.
    Въпроса ми е вследствие от личен опит с млад шофьор и алфа.

  13. #28

    Default

    Еми аз също съм млад шофьор,и мисля сега да си купя кола Алфа Ромео ,ащото ми е легнала на сърце,и не мисля че някой може да ме разубеди да не си купувам такава кола ,както мисля,че и нея не може да я разубеди!
    Alfa Romeo 146 1,6 boxer Местожителство Софиа

  14. #29
    Запален алфист
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Skopje, Makedonija
    Posts
    107

    Default

    ас не разбирам какво казвате, зощо Алфа да не ти е прва кола???
    ми не е бентли или ферари...

    взимайте си слободно и карайте
    ALFA 145 1.6 BOXER

  15. #30
    Старши алфист zaryto's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Пловдив
    Posts
    560

    Default

    Ако караш Опел Корса ще имаш разход 5,а с алфата 12.Алфата има скъпи части.На една корса четирите амортесиора са по евтини от 2 предни на 145 боксер.Носача е 130 лева.Също така е нисък автомобил и трябва много да се пази от дупки,бурдюри и всякакви подобни явления по "хубавите" български пътища. и т.н..Алфата иска повече да е лигавиш и да и обръщаш внимание,докато една корса може да е юркаш сумати километри само да и сипваш масалце и антифриз.... ама всеки си знае де!
    Brera 2.4 JTD 20v, 147 1.6 16v Ex, GT 1.9 16v Multijet Ex, 147 1.9 16v Multijet Ex, 147 1.9 8v JTD Ex, 145 1.6 Boxer Ex
    За ортодоксалните “Алфисти” друг мотор освен боксера не съществува!!!

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •