Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 18 of 18

Thread: Махане на катализатор при 147

  1. #16
    Запален алфист
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    София
    Posts
    177

    Default

    Не знам защо трябва да махаш катализатора, при положение че на диагностиката не отчита грешки. После ще има едни грешки, едни изваждания. Ако колата си върви остави тия мераци, че тази прослувута икономия, която не знам откъде ще дойде ако мотора не е запушен, ще ти излезе през носа

  2. #17
    Дигиталния digitalundgrd's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    5,265

    Default

    Днес махнах катализатора (последният) защото те са 3....Първите 2...не посмях да ги махна, защото работата там е ДЕБЕЛА>...и риска да започне да дава грешки и да се сбърка колата е много голям....Таа.. като че ли малко по-добре ускорява колата след интервенцията...Сложих и резонаторно гърне...Няма разлика в шума от преди... грешки не ми изписва на дисплея...Сега остава да видя как ще е разхода..
    Ясно, че в тоя форум - слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим..

    МEGANE RS CUP ''20
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD

  3. #18
    Дигиталния digitalundgrd's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    5,265

    Default

    Не съм 100% сигурен, но след махането на последния катализатор разхода ми падна по показанията на борд компютъра.., а и според мен стрелката за нивото на бензина започна да пада по-бавно
    Ясно, че в тоя форум - слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим..

    МEGANE RS CUP ''20
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •