Results 1 to 7 of 7

Thread: Каре и още нещо :)

  1. #1
    Болен алфист Orm's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    София
    Age
    43
    Posts
    3,090

    Default Каре и още нещо :)

    Занчи колата е 145 1.6 боксер . Искам да питам каретата вървят заедно с полуоската или са поотделно . Щото в Шумен ми казаха че се сменят полуоската и двете карета в комплект ... Знам че при френските коли е така .... И ако може цена да ми9 кажете ориентировъчна.... Другия въпрос ми е че пак там ми се наложи да сменя съединител ... проблема е че на кутията пише че е направено в турция а на лагерчето че е направено във франция .... съединителя е Валео струваше ми 250 лв + 70 лв слагането. Както и да е нямах време да се разправям щото чаках 2 дена да ми докарат съединителя и трябваше да се връщам . Сега ме гризят съмнения дали съм купил добър съединител или не . Ако някой знае нещо по въпроса ...
    Осел Останется ослом, хотя осыпь его звездами;где должно действовать умом, он только хлопает ушами.................... Г.Державин

  2. #2
    тих психопат Член на клуба stelt's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Русе
    Age
    44
    Posts
    2,090

    Default

    Каретата се сменят отделно. Цените са различни, консултирай се с някой майстор каква марка да си купиш. Мисля че външно каре,прилична марка струва не повече от 60 лв. За това че съединителят ти е от Турция - не се притеснявай.
    AR 145 , 1.6 , 76 kw- ex; GT 1.9 JTD 110 KW, Giulia 2,2 Veloce
    Posted by Bat Vas:Алфиста трябва да има минимум две коли, ако не иска да ходи с градски транспорт от време на време.

  3. #3

    Default

    външното е само карето ,а вътрешното е заедно с полуоската,онзи ден си взех външно от "Euro 07" за 127.80 лв в комплект с маншон,скоби и една тубичка грес
    Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm

  4. #4
    Автомонтьор-Разбирач Lisan's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    София
    Age
    51
    Posts
    922

    Default

    Боксера е с две карета,които се сменяват и полуоска,която е само прът. Цените на външните карета е между 45лв и 70лв, в зависимост от марката и дали с АБС. Валео е най доброто за боксера,продали са ти го малко скъпо,но са ти взели малко за труд. Така че си минал добре
    RANGE ROVER / ALFA ROMEO SPIDER / ALFA ROMEO 145 1.9 jtd /YAMAHA 1200 /
    0899832271 Сашо

  5. #5
    Болен алфист Orm's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    София
    Age
    43
    Posts
    3,090

    Default

    Quote Originally Posted by Lisan
    Боксера е с две карета,които се сменяват и полуоска,която е само прът. Цените на външните карета е между 45лв и 70лв, в зависимост от марката и дали с АБС. Валео е най доброто за боксера,продали са ти го малко скъпо,но са ти взели малко за труд. Така че си минал добре
    Ти си бил пичага бе Само да уточня че на мен ми трябва вътрешно каре...
    А за майстора беше малко смешна историята .Викам му- на боксера колко ще вземеш за смяна на съединител ( щото горе долу си представям какво прикл'чение е това ) Вика 70 лв , викам сигурен ли си ....- Да след 2 часа си готов..... викам добре . Оставих колата в 11 и нарочно се върнах към 19 - 19.30 Тамън ми качваха генерацията отдолу (бяха вадили двигателя ) с едни физиономии като на погребение както и да е дадох му 100 лв . все пак си е много труд ... Направо ми стана мъчно за тях ) Даже не им казах че педалами остава долу от време на време ( не ми даде сърце да се оплаквам ) та сега сигурно ще трябва да обезвъздушавам май
    Осел Останется ослом, хотя осыпь его звездами;где должно действовать умом, он только хлопает ушами.................... Г.Державин

  6. #6
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Даже не им казах че педалами остава долу от време на време ( не ми даде сърце да се оплаквам ) та сега сигурно ще трябва да обезвъздушавам май
    По вероятно е да ти тече спирачна течност от помпата требе да се смени или може и да не са я стегнали хубаво,като са сваляли ДВГ
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  7. #7

    Default

    20 лв ми взеха за работа щото майстора е мой човек
    Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •