Results 1 to 7 of 7

Thread: Мокета

  1. #1
    Старши алфист Versace's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Ямбол
    Age
    41
    Posts
    918

    Default Мокета

    Искам да питам така нормално ли е? Мокета който е на пода не ляга напълно по земята ами в краищата е надигнат и като го пипна си личи че стои във въздуха тва е само от преде и на шофьора и на пасажера!
    Alfa Romeo 156 2.0TS 16V 155 h.p. (ECU Remapped by OEM, TI 17" rims, Eibach Pro-Kit Springs, Polyurethaned, Denso Iridium) Landi LPGi

  2. #2
    Запален алфист to_lose_HEART's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Гълъбово
    Age
    42
    Posts
    473

    Default

    и при мен е така по същия начин даже е скъсан отляво до педала на съединителя и там където почва левият праг дори съм се чудил как да го оправя по някакъв начин защото ме дразни понякога кракът ми се закача при натискане на съединителя
    Alfa Romeo 166 2.4 JTD '99

  3. #3
    Старши алфист Versace's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Ямбол
    Age
    41
    Posts
    918

    Default

    моя не е скъсан, само дам където е направено с такава гума където да си слагаш крака когато не натискаш съединителят ти отдолу точно където свършва гумата ама не е проблем
    Alfa Romeo 156 2.0TS 16V 155 h.p. (ECU Remapped by OEM, TI 17" rims, Eibach Pro-Kit Springs, Polyurethaned, Denso Iridium) Landi LPGi

  4. #4
    Запален алфист to_lose_HEART's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Гълъбово
    Age
    42
    Posts
    473

    Default

    точно там за това говоря
    Alfa Romeo 166 2.4 JTD '99

  5. #5
    Запален алфист
    Join Date
    May 2007
    Location
    Plovdiv
    Posts
    132

    Default re

    колеги да споделя и при мене е така
    и от двете страни мие скусан мокета,явно стои вув вуздуха и с течение на годинките тъпкане се е скусал.някои да кайе лесно ли се сменя,трябва ли да се маxат седалките
    156 2,4jtd

  6. #6
    Запален алфист to_lose_HEART's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Гълъбово
    Age
    42
    Posts
    473

    Default

    задължително и корите на праговете и централната конзола там където е скоростния лост и ръчната спирачка. за корите внимавай много защото се чупят копките
    Alfa Romeo 166 2.4 JTD '99

  7. #7
    Старши алфист
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Love4
    Age
    59
    Posts
    746

    Default

    При мен също имаше скъсано до съединителя и страшно ме дразнеше.Преди известно време го смених /взех почти нов от nikola nikolov, за което съм му благодарен/ и сложих подложки отдолу точно под краката , за да избегна пак такъв резултат след време. А самото сваляне на стария и слагане на новия отнема няколко часа,но пък сега е супер.
    Alfa 156 1,9 JTD - 02,2000г
    Avensis 2011 -2.0 D-4D

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •