Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 23 of 23

Thread: Не се издържа вече!!!!

  1. #16
    Запален алфист
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    София
    Posts
    103

    Default

    Koлега,търсил съм преди да пиша,но не намерих като това дето на мен ми се случи!А, между другото не "рева",а споделям моите болежки с колегите,нали за това е форума и както виждаш съм го написал донякъде под формата на майтап!Интересно ми е,на теб ако ти заминат за един месец 1400лв +360 за две предни гуми какво ще направиш,банкет ли ще дадеш!?!!?!?Нищо лично,просто питам!
    Грях е, да я нямаш!!!АlfaRomeo-156SW/2.4JTD/Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm TI

  2. #17
    жена зад волана mim's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    София
    Posts
    1,142

    Default

    и аз си имам своите проблеми, и аз събирам от закуски за колата,
    и ми предстоят още разходи, но ще ги направя, ако не искам да ги правя, ще я продам
    Ако парите ти стигат, значи нямаш въображение.
    AR 156, 1.6 TSpark 2000г на метан - R.I.P.

  3. #18
    Запален алфист
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    София
    Posts
    103

    Default

    Аз за продаване не говоря,нашата "любов" е само на една година,имам все още силни чуства към "кучката"!Но,да спре с "рекета" малко!
    Грях е, да я нямаш!!!АlfaRomeo-156SW/2.4JTD/Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm TI

  4. #19

    Default

    Хубавите кукли трябва да се глезат
    Но твоята малко алчна ще дойде
    Спокойно колега, след като смениш и това ще караш мнооогоо без да сменяш друго, както разбирам се е случило малко наведнъж и идва малко нанагорно но са бели ядове
    настояща - BMW 3er
    ex. Alfa Romeo 156 - 2006-2007
    ex. Alfa Romeo 164 - 2000 - 2005

  5. #20
    Трийстройкаджия Bobi_33's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    3,015

    Default

    Quote Originally Posted by to_lose_HEART
    30-40 лева?
    това за някои модел на москвич ли става въпрос
    долната помпа върви между 200 и 300 лева и работата е долу горе толкова разглобява се половината кола
    Гледам, разбирач го даваш, ма да те питам разлика: между лагер-помпа и външна помпа (специално пък при 2.4 JTD помпата е от архаичната 33-ка) разлика правиш ли и къде според теб е тя? Щото от такива разбирачи като теб останалите потребители получават грешна информация. След това следват един куп безсмислени теми. Вместо да си мислиш, че си открил Америка, по-добре се поинтересувай дали някой друг не я е открил преди теб
    Alfa 33 1.7 16V QV `85г. карбураторен бензинояд

  6. #21
    Болен алфист fred's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Тамбукту
    Posts
    3,232

    Default

    Ми на мен ми заминаха доста повече и според мен за не кой знае какво, ама това е живота, не се коси Виждаме че е майтап, то и колегата на майтап ти казва.
    А банкет не дадох, ама уиски почерпих
    Alfa Romeo 156,2.0TS 98 г.
    Нагоре по стълбата, която води надолу

  7. #22
    Трийстройкаджия Bobi_33's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    3,015

    Default

    Quote Originally Posted by fred
    Ми на мен ми заминаха доста повече и според мен за не кой знае какво, ама това е живота, не се коси Виждаме че е майтап, то и колегата на майтап ти казва.
    А банкет не дадох, ама уиски почерпих
    Ако говориш за колата от подписа ти, съм съгласен. При бензиновите ск. кутии на 156 е системата лагер-помпа. Лагерът, ако не ме лъже паметта е не по-малко от 150 лв. Отгоре на всичко за да се смени се сваля ск. кутия за да се смени. При дизелите помпата е отвън и за смяната се сваля само акумулатора и стойката под него (без да се сваля ск.кутия.
    Мисля, че това дребно уточнение ще е полезно за всички.
    Alfa 33 1.7 16V QV `85г. карбураторен бензинояд

  8. #23
    Болен алфист fred's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Тамбукту
    Posts
    3,232

    Default

    Quote Originally Posted by Bobi_33
    Quote Originally Posted by fred
    Ми на мен ми заминаха доста повече и според мен за не кой знае какво, ама това е живота, не се коси Виждаме че е майтап, то и колегата на майтап ти казва.
    А банкет не дадох, ама уиски почерпих
    Ако говориш за колата от подписа ти, съм съгласен. При бензиновите ск. кутии на 156 е системата лагер-помпа. Лагерът, ако не ме лъже паметта е не по-малко от 150 лв. Отгоре на всичко за да се смени се сваля ск. кутия за да се смени. При дизелите помпата е отвън и за смяната се сваля само акумулатора и стойката под него (без да се сваля ск.кутия.
    Мисля, че това дребно уточнение ще е полезно за всички.
    Аз сменях разни неща, описах ги в Темата за ремонти и подобрения, а иначе технически съм неграмотен , само в сервиз в ходя.
    Alfa Romeo 156,2.0TS 98 г.
    Нагоре по стълбата, която води надолу

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •