Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 31

Thread: Озвучение в 33

  1. #16
    Старши алфист DJ_STIVAN's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Пловдив
    Age
    37
    Posts
    521

    Default

    Quote Originally Posted by -Kris-
    Тия пищялки на какво се държат там ?
    Ами на нищо.Те са си такива за вграждане. Правиш правилен отвор,слагаш и заспиват
    Alfa Romeo 33 QV 92' - Ex
    Fiat Coupe 2.0 20V TURBO KINUGAWA TD06SL2 - 25G Billet; Madness Motorsport Remap; OMP Lowering Springs Kit -30mm;HDI EBC;17" Fittipaldi Avon; 390HP & 426NM

  2. #17
    Старши алфист DJ_STIVAN's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Пловдив
    Age
    37
    Posts
    521

    Default

    Това също е един доста добър вариант, аз опитах да направя нещо подобно, но нямах досататачно време и го зарязах и от тогава немога да се наканя пак да го направя
    Alfa Romeo 33 QV 92' - Ex
    Fiat Coupe 2.0 20V TURBO KINUGAWA TD06SL2 - 25G Billet; Madness Motorsport Remap; OMP Lowering Springs Kit -30mm;HDI EBC;17" Fittipaldi Avon; 390HP & 426NM

  3. #18
    Запален алфист moonkiss's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Сливен
    Posts
    109

    Default

    Що стана с проекта KRIS, до къде стигна
    Alfa 33 VL-1.3 karb2 & Fiat Punto 1.7td ELX


  4. #19
    Болен алфист Kris's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Варна
    Posts
    3,318

    Default

    До това, че снощи взех една туба 10" за 30 лева Като за начало е добре. Начи нещата седят така - имам 2 пищялки JBL(отпред) както и 2 Херца ECX-100(те са главно среди и са отзад на малката кора) ако не се лъжа. В багажника освен тубата (която не е вързана още) имам 2 заводкси говорителя от Опел Астра и хората казват, че си свирели яко, та реших тях да ги сложа на предните врати, отзад да оставя херцовете, а пищялките да ги махам. Така без снимки трудно ще се ориентира човек, но какво мислиш по въпроса ?
    33 16v/MR2 SW20/S3 8L

  5. #20
    Запален алфист moonkiss's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Сливен
    Posts
    109

    Default

    Що бе, не махаи пищялите. Пусни предната линия както си го наумил но ги прекараи през филтри за да се отделят ниски , високи и среди. За задните не се сещам точно за кои става дума но херца е добро решение. ако можеш да им пуснеш един амплифер да ги изпъне заедно с тубата ще ти върши доста добра работа. Е поне до момента в които решиш да минеш на по високо ниво. Да ти кажа чесно и аз мислех да си сменям плеара и класа на мидбасите, но все още си ме кефи това озвучаване и няма да го сменям скоро. А ти де я намери тази туба за 30 кинта много ефтино ми се види. Сега умувам на жената в пунтото къв бас и стъпало да слагам. Поздрави.
    Alfa 33 VL-1.3 karb2 & Fiat Punto 1.7td ELX


  6. #21
    Болен алфист Kris's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Варна
    Posts
    3,318

    Default

    Quote Originally Posted by moonkiss
    Що бе, не махаи пищялите. Пусни предната линия както си го наумил но ги прекараи през филтри за да се отделят ниски , високи и среди. За задните не се сещам точно за кои става дума но херца е добро решение. ако можеш да им пуснеш един амплифер да ги изпъне заедно с тубата ще ти върши доста добра работа. Е поне до момента в които решиш да минеш на по високо ниво. Да ти кажа чесно и аз мислех да си сменям плеара и класа на мидбасите, но все още си ме кефи това озвучаване и няма да го сменям скоро. А ти де я намери тази туба за 30 кинта много ефтино ми се види. Сега умувам на жената в пунтото къв бас и стъпало да слагам. Поздрави.
    Тия дни ще си търся някакъв плеър около/над 200 лева и съм си наумил да е Пайнер, та тогава ше се види разликата как е. Сега съм с някакъв убит на касетки Scanvic, който попринцип е двуканален, но единия канал е изгорял и мъжката натоварих здравия с двете пищялки, 2-та херца и тубата Засега се държи мъжки, но може скоро да ползвам пожарогасителя по призвание Вади звук, колкото да се чува нещо, когато съм до 2000 оборота ... смятам предните пищялки да ги скрия зад тия решетки, които са заводски за колонки. Отзад херцовете са тези и си мисля, че със захранване могат да скрият шапката на суб-а Самия суб е 10"
    с говорител, който най-вероятно е български, но в кутия на Сони. Даже не пише ватовете, но като ръгна усилвател ше го видя к'во може. Всичко по реда си - Плеър/Усилвател/Говорители Ами това е, скоро ше правя снимки да видим до къде ше стигна с "проекта"
    33 16v/MR2 SW20/S3 8L

  7. #22
    Болен алфист Kris's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Варна
    Posts
    3,318

    Default

    Такам, ето да ви покажа моите пищялки на какъв принцип са. Смятам да ги свалям от там, защото малко или много дразнят. Ще ги напъхам както moonkiss е направил, но от вътрешната страна.

    А това ми е тубата 10" дето наподобява Sony за 30лв.

    Това ми е плеъра:

    Това "задната линия" Hertz ECX-100:


    Смятам на голямата кора да сложа комплект елипси 6х9 Хертз и да ги храня с някакво усилвателче до към 100 вата на канал. Малките херцове на малката кора ще ги оставя да се хранят от плеъра, който им идва перфектен около 40-50 вата. На предните врати ще трябва да го мисля как да ги правя, но ще им ръгна и там някакви среди и високи.
    33 16v/MR2 SW20/S3 8L

  8. #23
    Запален алфист moonkiss's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Сливен
    Posts
    109

    Default

    Тия дето ще слагаш на задната кора ги прекараи през амплифер и им изключи баса остави само среди и високи а тия малките на малката кора ако можеш по някакъв начин да отделиш с преграда защото повярваи ми вуфера в багажника много им пречи. В смисъл като удари баса им измества мембраните и се бъркат много кво да исвирят
    знам от опит.
    Alfa 33 VL-1.3 karb2 & Fiat Punto 1.7td ELX


  9. #24
    Запален алфист moonkiss's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Сливен
    Posts
    109

    Default

    Kris ньн върви проекта, гледам в тунинг.бг че искаш да сменяш касата. Това е по добро от тубата. до къде стигна. И аз им пуснах един въпрос но там са философи големи и само хокат а не отговарят, и маи ще се откажа да следя форума им. Успех ти желая. Ако мога с нещо да помогна кажи.
    Иначе вчера взех 4 канално сони и паинер вуфер10' за пунтака. Още не съм довършил касата но тези дни очакваи снимки. Почнал съм бантпас каса че уж била наи доброто. нещо такова е :
    Alfa 33 VL-1.3 karb2 & Fiat Punto 1.7td ELX


  10. #25
    Болен алфист Kris's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Варна
    Posts
    3,318

    Default

    Quote Originally Posted by moonkiss
    Това е по добро от тубата. до къде стигна.
    Кое е по-добро от тубата ? Иначе съм стигнал до там, че събирам пари за Алпинче или Пайнерче, но най-вероятно ше се спра на Алпин
    33 16v/MR2 SW20/S3 8L

  11. #26
    Запален алфист moonkiss's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Сливен
    Posts
    109

    Default

    Ами това на снимката е по добро от тубата ( поне за мен ). Чух тъндър в туба и в каса в една кола и по ми хареса касата. Иначе наи добре е на теб както ти харесва.
    Alfa 33 VL-1.3 karb2 & Fiat Punto 1.7td ELX


  12. #27
    Запален алфист moonkiss's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Сливен
    Posts
    109

    Default

    ето и няколко снимки на пунтака , а ня новата ми каса утр в други ден ще ти кача снимки. Поздрави.
    Alfa 33 VL-1.3 karb2 & Fiat Punto 1.7td ELX


  13. #28
    Болен алфист Kris's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Варна
    Posts
    3,318

    Default

    Quote Originally Posted by moonkiss
    Ами това на снимката е по добро от тубата ( поне за мен ). Чух тъндър в туба и в каса в една кола и по ми хареса касата. Иначе наи добре е на теб както ти харесва.
    Да братле, ама тоя бокс е много голям за багажника ми и се нуждае от преправяне, щото дупката е прекалено голяма ... не ме блазни идеята А на какви ватове е това Сони в Пунтото и каква е системата като цяло ?
    33 16v/MR2 SW20/S3 8L

  14. #29
    Запален алфист moonkiss's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Сливен
    Posts
    109

    Default

    Ами жена ми си избра сама цд-то JVS KD-G631 . За предна линия си ги имаше в пунтака 13см двукомпонентна система с пищялки в таблото. Не ги знам какъв модел са но на тях пише Pininfarina. Задна линия Pioneer TS-A6901 . Амплифер SONY Xploid xm-ZR604 - 600 W 4/3 канален , само единия канал може да се пусне на бридж. Вуфер Pioneer TS-W 257 D2 , двунамотков ( може да се върже на 2 или 4 ома ) . еми общо взето е това/.

    ето за ампа ; http://technomarket.bg/product_detail.p ... d=09034888

    ето и за баса ; http://www.pioneer.co.uk/uk/products/25 ... index.html
    Alfa 33 VL-1.3 karb2 & Fiat Punto 1.7td ELX


  15. #30
    Болен алфист Kris's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Варна
    Posts
    3,318

    Default

    Доста сериозна музика за Пунто бих казъл Предната линия не ми вдъхва доверие, но .. винаги може по-добре
    33 16v/MR2 SW20/S3 8L

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •