Хора, бях при Бобо за диагностика....на въпросната кола..
Нещо тропаше яко от пред в дясно...съответно : Преден горен носач за смяна според Бобо, свещи за смяна, вариатор за смяна, евентуално ремъци и ролки....
Излезе, че са се опитвали да правят чип тунинг на таз кола, но нещо са се осрали и останала няква грешка в ЕКУ-то, която след време можела да доведе до смяна на цялото ЕКУ, а може и да не се случи нищо лошо...Дебитомера бил наред... , акумолаторът е аут.... абе поне едно 1500лв ремонти като за начало...
Както и да е, на външен вид е добра колата, салона е в добро състояние... и си казах.."ще слагам главата в торбата" и ще я зимам...Все пак много ме кефи тази Алфа 147...
ОБАЧЕ, пича излезе много несериозен...Вярно има си и други ангажименти, но постоянно едва ли не аз му звъня, уговарям, итн и все ми казва "ок" ще ти звънна да се разберем и все не се сеща, докато аз не го потърся...Днес трябваше да ходим на нотариус да оправяме нещата....уж до 11-12 щеше да звънне...Вече е 15:40 и никакви наченки на заинтересованост от негова страна...А аз му звъннах поне 5-6 пъти днес до сега..и не вдига

Посъветвайте ме какво да правя, лошото е че съм дал и капаро....