Results 1 to 10 of 10

Thread: Проблем със съединитела

  1. #1
    Старши алфист TaNo's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Пловдив
    Age
    33
    Posts
    970

    Default Проблем със съединитела

    Неска колата много гадно ме остави на пътя Проблема е следния мисла, че помпата на съединителасе развали понеже крачето което държи педала на съединитела се счупи и педала скочи напред а крачето на помпата не мърда ни напред ни назад и немога да го закача обратно след което последва човъркване и гъзене под седалката от мен и направо се сгупи (явно) и ми остана в ръцете Та ако някой знае колко струва нова тъкава помпа, и дали аз мога сам да я смена щото ми се видя че не е толкова сложно и обезвъздошаването после как става. Ще съм благодарен на всякакви мнения и опит за помощ и от понеделник като отворят магазините почвам с белите
    landikar
    Аз се кефя на всеки който стъпи на пистата независимо какво кара и как го кара......

  2. #2
    Старши алфист MainaCore's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Пловдив
    Posts
    816

    Default

    кво стана брат? Успяхте ли да е дръпнете?
    1983 Alfa Romeo 6 2.5 VMTD 10V 105hp
    1984 Alfa Romeo Giulietta 2.0 8V 130 hp
    2001 Lancia Zeta 2.0 JTD 16V LX 110 hp

  3. #3
    Старши алфист TaNo's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Пловдив
    Age
    33
    Posts
    970

    Default

    Quote Originally Posted by MainaCore
    кво стана брат? Успяхте ли да е дръпнете?
    с триста зора, нямахме въже първо ма както и да е намерихме, после за отпред видях че няма къде да се дръпне а в багажника никъде не намерихме тази кука. После с такси до нас в другата алфа да провера за кука ма тя отпред си е с несваляема и никъде не открих такава кука и 3-4 часа висене на пътя ма неможихме да я оставим на пътя за презноща че става страшно и в крайна сметка я вързахме за носача пък кво ще да става и така я издърпахме. И ся трябва да видим кво става с тая помпа ма тука явно са нямали подобен проблем момчетата.. ся понеделник, вторник ще отидем до александър ауто да видим колко струва дано да не е много скъпа само
    landikar
    Аз се кефя на всеки който стъпи на пистата независимо какво кара и как го кара......

  4. #4
    баш пердашкин Venci's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    2,953

    Default

    Да не искаш да кажеш че педалът се е счупил?!?
    Alfa Romeo 75 24V

  5. #5
    Загаснал алфист BAS_SEEKER's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    София
    Posts
    86

    Default

    аз пък при подобен случай я дърпахме за тампона на двигателя от долу. пробвано е няма проблеми
    MG ZR160 03' - настоящата
    145 2.0 TD 97' - бившата
    GTV 2.0 16V 97' - по-бившата
    SPL Fan

  6. #6
    Запален алфист KaTsArA's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Пловдив
    Age
    34
    Posts
    158

    Default

    ТаНо дано да я оправиш скоро да я докараш на среща че само с Гтв !
    А за съединителя аз сменях външна помпа 60лв !
    ALFA ROMEO GTV 2.0 TS / Punto GT3 8V / BMW 530D E60

  7. #7
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    40

    Default

    а някои да ми каже орентировачна цена за съеденител на 155 че моя се скапа буксува яко и като марка ако има нещо да ми предложите благодаря предварително
    alfa romeo 155 1.7 twin spark 93

  8. #8
    Старши алфист TaNo's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Пловдив
    Age
    33
    Posts
    970

    Default

    Колата е готова, първо специални благодарности на Светльо който и вдъхна живота на ново!!! Цената на новата помпа е 80 лв купих я от Александър Ауто колата вече си хвърка по улиците
    landikar
    Аз се кефя на всеки който стъпи на пистата независимо какво кара и как го кара......

  9. #9
    Старши алфист TaNo's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Пловдив
    Age
    33
    Posts
    970

    Default

    Quote Originally Posted by KaTsArA
    ТаНо дано да я оправиш скоро да я докараш на среща че само с Гтв !
    Че аз среща не пропускам, ма още нямам книжка леко за да го докарам другият път щи кажа кой сам да ми се посмееш иначе баща ми го джъти по срещите
    landikar
    Аз се кефя на всеки който стъпи на пистата независимо какво кара и как го кара......

  10. #10
    Старши алфист TaNo's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Пловдив
    Age
    33
    Posts
    970

    Default

    Quote Originally Posted by JUGiTO
    а някои да ми каже орентировачна цена за съеденител на 155 че моя се скапа буксува яко и като марка ако има нещо да ми предложите благодаря предварително
    Братле ето тука са писали 306 лв е цената на съединитела. За предпочитане е на Валео
    Ето тука в тая тема поразгледай кво са писали има на доста работи цените http://clubalfaromeo.com/forum/viewtopic.php?t=2514
    landikar
    Аз се кефя на всеки който стъпи на пистата независимо какво кара и как го кара......

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •