Моята 156-ца след двумесечни родилни мъки излезе от сервиза. Даже я пробвах до Приморско и обратно - 1300 км. За зла участ на петия ден на един бордюр офрасках десния праг - гадост. Прекрасна кола е. Но имам и един проблем. Смених като по книга всички консумативи: ангренаж, климат.ремък, вс. филтри, масло - сложиха ми селения 20К. Оказа се че са ми сложили над горната пъпка на щеката около половин литър повече масло. Така я карах около 800 км. Ама аз съм си перфекционист и източих излишното количество чак в един сервиз в Китен. Сега ми показва на 3/4 под горната пъпка на щеката.
И сега за проблема - като я запаля независимо гореща или студена ми трака ама точно все едно е JTD а не Т.спарк. Като подам газ до 3-4 хиляди оборота след това работи като бензинова. Иначе да припомня - моделът е 1,8 т.спарк. Иначе си върви добре. Какво ще кажете пичове? Колко ще трябва да се набутам та да я оправя. Въобще опасно ли е това тракане или да я карам така?
А иначе като я карах из морето цяло Приморско се обръщаше само след 156-цата. Без да се майтапя. Чак ме уручасаха завистливите погледи - затова си ударих прага я.