Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 61 to 62 of 62

Thread: Затъмняване на стъкла - Варна

  1. #61
    Прохождащ Алфист Nimi's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Варна
    Age
    59
    Posts
    201

    Default

    Сподели после как са се справили, че и аз искам да правя упражнението.

  2. #62

    Default ....

    Quote Originally Posted by oTBpaTuTko View Post
    Благодаря ти колега ще се обадя.
    Хората при които проверих попринцип са стъклари. Точно преди пазарчето на Владиславово като идваш от Възраждане в ляво надолу там има една отбивка със стъкларски услуги и просто ги запитах от любопитство защото им видях фолиото и като ми каза 180лв. ми стана смешно, защото дори и професионално да е все пак да си имаме уважението
    Просто съм на 20 и ме взимат за борче ;]

    Мисля, че 110лв. е по-добра цена от 180лв. Не мисля, че тези момчета са по-лоши професионалисти, даже НАПРОТИВ! Сайта им прави точно това, което трябва - РЕКЛАМА.
    Ако потърся още сигурно ще намеря по-ефтино, но повечето пъти като намериш по-ефтиното ти излиза по-скъпо. Човека по телефона беше учтив и си обяви цената. Аз съм доволен и прекратявам търсенето на този етап.
    Колега, ако ме видиш във Варна, което става доста рядко, или във Шумен или в Обзор свиркай. В4213РР сивичка алфа 147 ще черпя едно кафе
    Дам ...сигурен съм, че ще останеш доволен.Цветан и Ивайло са много внимателни.Имат пистолетче за горещ въздух, отваряли са много коли в това число ги викат по автосалоните да затъмняват мигачи на някои коли и т.н....работливи са...и са съвестни много.Няма да разбере, че кората ти на колата е отваряна а те ще ти я отворят повярвай ми . Моята е черна 156 В 3027 КХ....ако ме видиш и ти свиркай.

    Поздрави
    Бивша:156 2.4 JTD-140 Distinctive
    Настояща: Opel Vectra Caravan 1.9 CDTI- 150 h.p.живички мъркат.

Page 5 of 5 FirstFirst ... 345

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •