Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 32

Thread: Това не е истина !!

  1. #1
    Болен алфист abart_'s Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Русе
    Posts
    1,189

    Default Това не е истина !!

    вече се чудя от каде ми трябваше да си купувам АЛФА А какъв ентусиазъм беше преди да я взема само!!! възможно ли е 2 месеца и половина да си търся колянов вал без никакъв успех. още малко ми трябва ,за да не погледна вече Алфа като марка.Тия ТС мотори са пълен кенеф,а в същото време толкова красиво купе....срамота
    146 Turbo

  2. #2
    Старши алфист Xtrime7's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Шумен-Germany
    Posts
    998

    Default

    Колега;двигателят ти струва в порядъка на 600лв.Поръчай на някой джамбаз да ти донесе от Италия.Ще имаш и много други работи освен вала.
    Алфа 145 2000г.1.6тс 120кс с чипче
    Кавазаки 1000к 130кс малко повече върви от алфичката

  3. #3
    Запален алфист ALFA155Ts's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Бургас
    Posts
    443

    Default

    ти луд ли си бря иди се разходи по моргите и си купи един обурудван блок за 600 800 лв и га слагаи за ко ти е тоз вал .............. шлаифове раоти простотии тя ши дои златна
    Alfa Romeo 145 1.6 Boxer - няма я вече
    Alfa Romeo 155 1,8 8v T.spark - няма я вече
    Alfa Romeo 145 1.4 16v
    BMW 520i E39

  4. #4
    Болен алфист abart_'s Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Русе
    Posts
    1,189

    Default

    Ох,сигурно съм презванял на всички морги в БГ и отговора е все един и същ-все едно ги питам дали имат части за Мазерати,или ферари ,намерих и на две места цял блок,но като отварям картера вала е по смазан и от моя.Незнам аз ли съм такъв карък
    146 Turbo

  5. #5
    Запален алфист hunter1989's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Елин Пелин/София
    Posts
    384

    Default

    Здравеи колега . Виж този саит http://axm-auto.com/ аз погледнах но нямаха налични ,но може да ги запиташ за повече информация,ако може да го поръчаш не знам.Погледни го дано съм помогнал

  6. #6
    Болен алфист abart_'s Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Русе
    Posts
    1,189

    Default

    Мерси много колега всички мнения са важни за мен!! ще проверя как стои положението там
    146 Turbo

  7. #7
    ... nhg's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Габрово
    Age
    49
    Posts
    488

    Default

    Колега, в Горна Оряховица, Калтинец (на гърба на Захарни заводи) има много голяма морга; преди 2 дни получиха стока, аз си взех части по предницата за моята - цените са добри (поне според мен)
    та на въпроса: имат цял мотор 2.0 ТС - не знам нищо за цена, просто го видях ЦЯЛ свален; ето ти един тел. 0888321647 - питай; не си толкова далече
    успех
    Thesis 2.4 Emblema
    x166 2.0 TS / xDedra 1.6 / x145 1.6 boxer

  8. #8

    Default

    Много тежки думи, френд, TS били кенеф, защото ти не можеш да си намериш колянов вал 2 месеца !?! Значи има едно основно положение - вал втора употреба да е като нов НЯМА. Оттука насетне си правиш сметка на кесията и мерака да си АЛФИСТ. Има марки и модели за които само в една от пловдивските морги имаше 42 скоростни кутии, 8 блока, 22 врати - избор даже и по цвят.Ти решаваш.

  9. #9
    Болен алфист abart_'s Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Русе
    Posts
    1,189

    Default

    повярвай пич, и на мен не ми се иска да ми е такова мнението за ТС но да бъдем реалисти!!! разгледал ли си колко човека са изревали вече от него,то да бях само аз............ май грешно си ме разбрал колега преди да си купя колата всички ми казваха-НЕДЕЙ взема алфа И как мислиш дали съм ги послушал тая кола я взех със сърцето си,а не с разум,ся друг е въпроса че си патя от това!! но да ми казваш кво да си купя......... нема нужда
    146 Turbo

  10. #10
    Болен алфист abart_'s Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Русе
    Posts
    1,189

    Default

    Quote Originally Posted by nhg
    Колега, в Горна Оряховица, Калтинец (на гърба на Захарни заводи) има много голяма морга; преди 2 дни получиха стока, аз си взех части по предницата за моята - цените са добри (поне според мен)
    та на въпроса: имат цял мотор 2.0 ТС - не знам нищо за цена, просто го видях ЦЯЛ свален; ето ти един тел. 0888321647 - питай; не си толкова далече
    успех
    Мерси много Колега,оценявам това че има и хора които са тук да си помагаме
    146 Turbo

  11. #11
    Болен алфист abart_'s Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Русе
    Posts
    1,189

    Default

    между другото преди малко говорих с момчето от Горна оряховица!! наистина има такъв мотор(за кето благодаря на колегата за инфото ) ама познайте- като са извадили коляновия вал вчера пред някакъв купувач и ..........той избягъл Момчето каза че имат вал,но все едно че нямат!! Неее ТС моторите не са кенефи извинявам се за неточността,те са ГОЛЕМИ кенефи
    146 Turbo

  12. #12
    Старши алфист zaryto's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Пловдив
    Posts
    560

    Default

    Дай да ти продам една 145 боксерче да видиш истинска алфа с истински мотор
    Brera 2.4 JTD 20v, 147 1.6 16v Ex, GT 1.9 16v Multijet Ex, 147 1.9 16v Multijet Ex, 147 1.9 8v JTD Ex, 145 1.6 Boxer Ex
    За ортодоксалните “Алфисти” друг мотор освен боксера не съществува!!!

  13. #13
    Запален алфист hunter1989's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Елин Пелин/София
    Posts
    384

    Default

    Привет колега в мобилето сега проверих има няколко 156 на части ,има и 1.8 ТС провери и там.Аз ще потърся из саитове и ако наперя още нещо ще пиша

  14. #14
    Запален алфист hunter1989's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Елин Пелин/София
    Posts
    384

    Default

    Колега провери тази тема тук се продава колянов вал за 1.8 ТС
    http://clubalfaromeo.com/forum/viewtopi ... 395391fa0f

  15. #15
    Болен алфист abart_'s Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Русе
    Posts
    1,189

    Default

    Quote Originally Posted by hunter1989
    Колега провери тази тема тук се продава колянов вал за 1.8 ТС
    http://clubalfaromeo.com/forum/viewtopi ... 395391fa0f
    мерси мерси колега Ще търся ,ама ако не излезе нищо скоро направо мисля да сменям мотора и то не с алфаджииски
    146 Turbo

Page 1 of 3 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •