Results 1 to 11 of 11

Thread: AXM AUTO

  1. #1
    Запален алфист
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    София, Благоевград
    Posts
    372

    Default AXM AUTO

    Здравейте,
    налага ми се да сменя консумативите на алфичката и се чудя някои има ли впечатления от частите които предлагат AXM AUTO. По принцип ги предлагат на доста изгодни цени, но за качеството си нямам идея. Та ако някои знае нещо ще съм му много благодарен
    Alfa Romeo 166 2.4jtd 136hp 2000г. - ex
    Opel Signum 1.9 CDTI 150hp 2006г.

  2. #2
    Болен алфист BO's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    София
    Posts
    2,506

    Default Re: AXM AUTO

    Quote Originally Posted by p3shku
    Здравейте,
    налага ми се да сменя консумативите на алфичката и се чудя някои има ли впечатления от частите които предлагат AXM AUTO. По принцип ги предлагат на доста изгодни цени, но за качеството си нямам идея. Та ако някои знае нещо ще съм му много благодарен
    Със сигурност са много точни хората!
    Дори една ролка ми бяха объркали, и след 4 месеца чаках да докарат горното окачване на двигателя и ги разменихме, та даже и 3лв ми върнаха
    OM642
    1NZ−FXE ; 1CD-FTV
    Х... Insignia, Brava, 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

  3. #3
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Sofia
    Age
    55
    Posts
    50

    Default

    Точни са. Дебитомер си купих от тях.
    156 2.4JTD '99 - продадена
    Nissan Murano '05 - не знам дали някога пак ще се кача на кола

  4. #4
    започва да се пристрастява NIKSANA86's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Пловдив
    Posts
    61

    Default

    Аз да си кажа мнението след като използвах услугите им.
    1) Доставка и цена не споря каквото пише това и става..!
    2) Купих си антифриз от тях не се оплаквам. Купих си по каталожен номер филтър на климатика...по каталожен номер е същия... тази моя забележка по скоро е за производителя... оказа се с 3 мм по широк и с 4 мм по дебел от стария.. и познайте дали влезе в кутииката за филтъра!!!

    Става дума за филтъра на хофер http://axm-auto.com/index2.php?brand...menkl=2&show=1
    Last edited by NIKSANA86; 06-04-2010 at 12:45.


    Alfa Romeo 146 1.6 16V TS -97г

  5. #5
    Вече Алфанатик
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Sofia
    Posts
    202

    Default

    Ейй сега... точно за филтър на климатик, и на 166 остановихме че има разлика между всичките 166.
    На моета примерно по каталог го купих но явно италянците са сменили нещо без да кажат и не можеше да влезе (за това има тема по форум) - трябваше да се реже кадър които държи филтъра. Няма значение това е само за анекфот.

    За AXM, мога без проблем да кажа че купувам само от тях (като купувам директно). Частите са им добри и качествени - най голямото парче който смених е хидравличната помпа.
    А най важно е че са супер любезни и точни - не като други при който повече няма да стъпя... и там визирам определно Т&Н вув Дървеница...

    То дури само за дачик над педал на спирачката, те ме помогнаха да търсим по Епер точно кои от всичките е за темпомат, после по поръчахме, стана идеално и така. Ако не ставаше, ми казаха че да го сменим няма проблем... този труд само за нещо които струва 12лв, това ми прави добре впечетление.
    Alfa 166 2.4JTD 136hp + ксенон 4300к + добавен Cruise Control + нов държач за дясно задно стъкло + ново Турбо (оригиналното така че никъв ремап мимап) + интеркулер "тунинг" от Румен + ремонтирана ГНП + още много идей за подобрение

  6. #6
    Старши алфист leshoiad's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Стара Загора
    Age
    47
    Posts
    622

    Default

    Аз също съм доволен от тях!!! Централният им офис, ако не се лъжа, се намира в Ямбол.
    "Свини! Вечно ли искате да живеете?!" Фридрих Велики — 1757 г.


  7. #7
    Старши алфист
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    София
    Posts
    505

    Default

    Аз не съм доволен от тях. Дадох им номер на рама и два пъти объркаха задните накладки на 156-та. Накрая им теглих една. Та имайте едно наум.
    Alfa Romeo 156 SELESPEED 09.99-EX, Alfa Romeo 166 06.01 & BMW E39 525tds Touring

  8. #8
    хАмерикански лос rusiq86's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Nantucket Island, US...
    Posts
    2,760

    Default

    Коректни са хората!
    Купувал съм няколко неща от тях: термостат, бачка добре; преди много време едни тампони/втулки на Окап и едни втулки за шенкел на Пирели, еми скапаха се бързо. Купува съм и едни ролки, ще ги видим как са!

    Gulfstream G650 with Italian design...

  9. #9
    Запален алфист
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    sofia
    Posts
    155

    Default

    Незнам за друго ама ви съветвам да бягате със 120 от носачите с марка ОКАП щото нема такъв боклук- за 6000 км и са на парцал.
    alfa romeo 166 2.4 jtd

  10. #10
    Старши алфист leshoiad's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Стара Загора
    Age
    47
    Posts
    622

    Default

    Аз имам подобно мнение за лагерите на Оптимал. Не е по темата но да си знаете!!!
    "Свини! Вечно ли искате да живеете?!" Фридрих Велики — 1757 г.


  11. #11

    Default

    Quote Originally Posted by leshoiad View Post
    Аз също съм доволен от тях!!! Централният им офис, ако не се лъжа, се намира в Ямбол.
    Мда, като екс ямболийче съм имал досег с тях, хората работят със старание и желание, и се стараят да са макс коректни, ся верно е и че не винаги всички са доволни....което е нормално......
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •