Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 28

Thread: стъкла за халогени ? - къде ?

  1. #1
    Lead Bounder valjo's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    София
    Age
    49
    Posts
    6,080

    Default стъкла за халогени ? - къде ?

    Имам спукан един халоген и искам да го ремонтирам, да му сменя стъклото ?
    помня че Фоузи преди време беше казал че има такъв човек, но му загубихме координатите

    някой да се сеща нещо по определено ?
    мнения ?
    '04 Alfa Romeo GT 1.9 JTDm Q2 150cv heavily tunned
    '02 Alfa Romeo 166 2.4 JTD Q2 150cv, remapped by Bobo
    '99 Alfa Romeo 145 1.6 TS 120cv - ex

  2. #2
    Турболентен ShoxXx's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    1,753

    Default

    Момчето със 156 Zender бордото като дойде днес на срещата ще ти каже. Той беше намерил някакъв човек, който му ги направи и двата много добре.

  3. #3
    Болен алфист Kostadin's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пазарджик
    Age
    42
    Posts
    1,186

    Default Re: стъкла за халогени ? - къде ?

    Quote Originally Posted by valjo
    Имам спукан един халоген и искам да го ремонтирам, да му сменя стъклото ?
    помня че Фоузи преди време беше казал че има такъв човек, но му загубихме координатите

    някой да се сеща нещо по определено ?
    мнения ?
    и аз имам същия проблем само, че с една малка разлика първо ми беше спукан, а после моята половинка му разказа играта в една бабунка и сега е въобще без стъкло, но иначе нищо му, свалил съм го и чакам стъкло да намеря та мисълта ми е бат Вальо ако нещо намериш сигнализирай....
    ALFA ROMEO 155 T.SPARK 2.0 8V
    ALFA ROMEO 33 1.5 TI

  4. #4
    Lead Bounder valjo's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    София
    Age
    49
    Posts
    6,080

    Default Re: стъкла за халогени ? - къде ?

    Quote Originally Posted by Kostadin
    Quote Originally Posted by valjo
    Имам спукан един халоген и искам да го ремонтирам, да му сменя стъклото ?
    помня че Фоузи преди време беше казал че има такъв човек, но му загубихме координатите

    някой да се сеща нещо по определено ?
    мнения ?
    и аз имам същия проблем само, че с една малка разлика първо ми беше спукан, а после моята половинка му разказа играта в една бабунка и сега е въобще без стъкло, но иначе нищо му, свалил съм го и чакам стъкло да намеря та мисълта ми е бат Вальо ако нещо намериш сигнализирай....
    ами аз го видях Фоузи в неделя и той ми каза къде да търся телефона на човека, но аз сутринта минах два пъти по тоя маршрут и не намерих
    '04 Alfa Romeo GT 1.9 JTDm Q2 150cv heavily tunned
    '02 Alfa Romeo 166 2.4 JTD Q2 150cv, remapped by Bobo
    '99 Alfa Romeo 145 1.6 TS 120cv - ex

  5. #5
    баш пердашкин Venci's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    2,953

    Default

    Има един човек, който прави стъкла за всякакви ПРАВОЪГЪЛНИ фарове. Само не знам каква е тази мистериозна трудност с направата на кръгли стъкла. Телефонът му е разлепен на най-различни места по стълбове, спирки и т.н. Мисля, че го имаше и в Автопазар. Аз го имах някогааа, но мога да ви кажа къде се намира. Значи карате по бул. Ал. Стамболийски от центъра към Константин Величков. Подминавате магазина за части за нашите коли (той ви е от ляво ако спазвате правилната посока ) Трябва да завиете на дясно в последната или предпоследната пряка преди К. Величков. Аз се ориентирам по това, че има една сграда читалище или кино. Май кино беше. То е от ляво на Стамболийски на ъгъла с пряката завива се на дясно. По тази пряка се стига до "новия" булевард над Метрото. Като се движите по нея от ляво вече малко преди кръстовището с новия булевард правят автостъкла и стопове, А от дясно срещу тях е вашия човек.
    Alfa Romeo 75 24V

  6. #6
    Болен алфист Kostadin's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пазарджик
    Age
    42
    Posts
    1,186

    Default

    Quote Originally Posted by Venci
    Само не знам каква е тази мистериозна трудност с направата на кръгли стъкла
    аз мога да си ги направя стъклата и сам стига да имам стъклото смисъл материяла, че то не е обикновенно стъкло сигурен съм, че се сещаш за какво става въпрос
    ALFA ROMEO 155 T.SPARK 2.0 8V
    ALFA ROMEO 33 1.5 TI

  7. #7
    Lead Bounder valjo's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    София
    Age
    49
    Posts
    6,080

    Default

    Quote Originally Posted by Venci
    Има един човек, който прави стъкла за всякакви ПРАВОЪГЪЛНИ фарове. Само не знам каква е тази мистериозна трудност с направата на кръгли стъкла. Телефонът му е разлепен на най-различни места по стълбове, спирки и т.н. Мисля, че го имаше и в Автопазар. Аз го имах някогааа, но мога да ви кажа къде се намира. Значи карате по бул. Ал. Стамболийски от центъра към Константин Величков. Подминавате магазина за части за нашите коли (той ви е от ляво ако спазвате правилната посока ) Трябва да завиете на дясно в последната или предпоследната пряка преди К. Величков. Аз се ориентирам по това, че има една сграда читалище или кино. Май кино беше. То е от ляво на Стамболийски на ъгъла с пряката завива се на дясно. По тази пряка се стига до "новия" булевард над Метрото. Като се движите по нея от ляво вече малко преди кръстовището с новия булевард правят автостъкла и стопове, А от дясно срещу тях е вашия човек.
    ахааа е точно за тоя иде реч, ама Фоузи каза че му е правил и кръгли
    '04 Alfa Romeo GT 1.9 JTDm Q2 150cv heavily tunned
    '02 Alfa Romeo 166 2.4 JTD Q2 150cv, remapped by Bobo
    '99 Alfa Romeo 145 1.6 TS 120cv - ex

  8. #8
    баш пердашкин Venci's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    2,953

    Default

    Ако човекът се е научил да прави кръгли ще е направо чудесно, че имам едни и много ме е яд. Моля, нека който ходи до там да го пита със сигурност.
    Alfa Romeo 75 24V

  9. #9
    Lead Bounder valjo's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    София
    Age
    49
    Posts
    6,080

    Default

    Quote Originally Posted by Venci
    Ако човекът се е научил да прави кръгли ще е направо чудесно, че имам едни и много ме е яд. Моля, нека който ходи до там да го пита със сигурност.
    тука ли е
    '04 Alfa Romeo GT 1.9 JTDm Q2 150cv heavily tunned
    '02 Alfa Romeo 166 2.4 JTD Q2 150cv, remapped by Bobo
    '99 Alfa Romeo 145 1.6 TS 120cv - ex

  10. #10
    баш пердашкин Venci's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    2,953

    Default

    Това изображение не ми го отваря .Както и моята кола не я виждам в подписа си. Тя беше качена при теб. Скапан интернет.
    Alfa Romeo 75 24V

  11. #11
    Старши алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    935

    Default

    мястото е това което е показано на картата или съседната улица Зайчар
    стъклата които правят там са плоски, и могат да се изрежат в каквито искаш форми, това е имал в предвид и Фоузи
    но на Вальо стъклото е сферично и не ми се вярва да може да му догоди такова
    относно тези на Коцето, можеш да си изрежеш от какво да е стъкло и няма да има разлика от това за което ще ти вземат пари
    ИТАЛФЕСТ 2004 - "Барабар Петко с мъжете"


    ИТАЛФЕСТ 2005

  12. #12
    Болен алфист Kostadin's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пазарджик
    Age
    42
    Posts
    1,186

    Default

    Quote Originally Posted by hf hpe
    относно тези на Коцето, можеш да си изрежеш от какво да е стъкло и няма да има разлика от това за което ще ти вземат пари
    това ми харесва как звучи.......лесно и евтино само се опасявам да не се счупи по лесно от предишното, онова беше некакво..... като се беше напукало цялото беше да едни малки като ориз пукнатини сега ми изкочи от ума как се казваха този вид стъкла, но няма значение ще пробвам с обикновенно стъкло
    ALFA ROMEO 155 T.SPARK 2.0 8V
    ALFA ROMEO 33 1.5 TI

  13. #13
    баш пердашкин Venci's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    2,953

    Default

    Мястото е точно това до колкото се ориентирам по картата. Костадине, да не би да имаш в предвид плексиглас? hf, аз си мисля, че "далаверата" със "правенето" на стъклата идва от тази шарка, която те трябва да имат, за да разпръскват, разсейват, насочват и т.н. светлината по правилен начин. Гадното е, че напоследък виждам много коли с "направени" стъкла и ми прави впечатление, че стъклото е някак си синкаво, а шарката е била на нещо залепено от вътрешната страна на стъклото и буквално се е счупила и сринала в долната част на фара .
    Alfa Romeo 75 24V

  14. #14
    Болен алфист Kostadin's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пазарджик
    Age
    42
    Posts
    1,186

    Default

    Quote Originally Posted by Venci
    Костадине, да не би да имаш в предвид плексиглас?
    мне определено не е плегсиглас, друго му се викаше, ама как беше
    ALFA ROMEO 155 T.SPARK 2.0 8V
    ALFA ROMEO 33 1.5 TI

  15. #15
    циничен ницшеанец търтей's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    47
    Posts
    7,058

    Default

    Quote Originally Posted by Kostadin
    друго му се викаше, ама как беше
    триплекс?
    Не о хлѣбѣ единѣмъ живъ будетъ человѣкъ

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •