Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 18 of 18

Thread: Може ли да се слойи АБС на 155 Без такъв???

  1. #16
    започва да се пристрастява deli77's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    София
    Posts
    85

    Default

    На мен няколко пъти ми се наложи да спирам рязко и с този АБС... въобще не спрях, добре че имаше как да заобиколя препятствията без да се блъсна Сега сам с нови гуми и накладки и спирам чудесно когато АБС не ме изненадва (на вода, кал, пясък, по "чистите" софийски улици има всичко...) и май и аз ще му спра захранването както колегата
    Alfa Romeo 155 1.8 TS 8V 1995 129 hp

  2. #17
    чиста проба спреляк Furious 155's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    София, Младост
    Posts
    5,287

    Default

    Quote Originally Posted by deli77
    На мен няколко пъти ми се наложи да спирам рязко и с този АБС... въобще не спрях, добре че имаше как да заобиколя препятствията без да се блъсна Сега сам с нови гуми и накладки и спирам чудесно когато АБС не ме изненадва (на вода, кал, пясък, по "чистите" софийски улици има всичко...) и май и аз ще му спра захранването както колегата
    Ми то на абс-то идеята му е да спираш, ама да имаш управляемост на колата при спиране и да не блокират колела уж. Моя засега не се лигави много, ама ако започне намирате бушона и айдее И гумите са от значение както казвате по-нагоре! На мокро е доста полезен да имаш управление, ама на сухо е гаден, като цяло ефекта...


    Даването на газ, води до пристрастяване!
    Alfa Romeo 155 1.8TS by RuBig
    Volvo V50 2.0D by RuBig

  3. #18
    баш пердашкин Venci's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    2,953

    Default

    Амортисьорите също имат значение. На Фиат Купето така е не проимах спирачки със старите амортисьори. Гумите подскачат от асфалта и абс-а сработва.
    Alfa Romeo 75 24V

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •