Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 16 to 30 of 53

Thread: Свещи за 156

  1. #16
    Старши алфист Versace's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Ямбол
    Age
    41
    Posts
    918

    Default Re: Свещи за 156

    Quote Originally Posted by slaviego
    Колеги тази седмица ще купувам свещи за колата, но нямам възможност да купя Денсо и затова мисля да взема Беру. Кажете си мнението за тези свещи. Също така съм чувал добри отзиви и за Голдън Лодж. Очаквам препоръки и съвети.
    Незнам какви пари имаш ама до колкото си спомням едната свещ Beru струва около 50лв.
    Alfa Romeo 156 2.0TS 16V 155 h.p. (ECU Remapped by OEM, TI 17" rims, Eibach Pro-Kit Springs, Polyurethaned, Denso Iridium) Landi LPGi

  2. #17
    Moderator INTEGRALE's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив
    Age
    41
    Posts
    831

    Default

    Quote Originally Posted by endeavour
    ако нямаш възможност за денсо и нжк, слагай Бош - от вносител 63 лв комплект 4 големи и 4 малки, за монтаж - не виждам проблем да се оправи човек и сам. Досега са ОК.
    Колега, гледам, че си от Пловдив. Можеш ли да ми кажеш от къде да си взема Бош?
    FORD FOCUS ST 2.0 EcoBoost 250 hp, 13'
    LANCIA DELTA III 1.9 Twin Turbo Multijet 190 hp. 844A1000 EXECUTIVE 10`
    LANCIA LYBRA 2.4 jtd 140+ hp. 839A6000 EXECUTIVE 02`
    LANCIA LYBRA 2.4 jtd 150+ hp. 841C.000 EXECUTIVE 03`ex.
    ALFA ROMEO 156 1.6 TS 16V AR67601, ГИ 97`ex.
    LANCIA DEDRA 1.6 835A1000 90`ex.

  3. #18
    Запален алфист slaviego's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Кюстендил/София
    Age
    39
    Posts
    106

    Default Re: Свещи за 156

    Quote Originally Posted by Versace
    Quote Originally Posted by slaviego
    Колеги тази седмица ще купувам свещи за колата, но нямам възможност да купя Денсо и затова мисля да взема Беру. Кажете си мнението за тези свещи. Също така съм чувал добри отзиви и за Голдън Лодж. Очаквам препоръки и съвети.
    Незнам какви пари имаш ама до колкото си спомням едната свещ Beru струва около 50лв.

    Не е 50 а е 24 едната, но бях останал с впечатление че са по евтини. Така че май ще си сложа БОШ пък за следващия път ако има пари хубави.

  4. #19

    Default

    Quote Originally Posted by ФЕРАРИСТ
    Едно аверче си поръчал от някакъв щатски сайт, и май ще го карам да ми поръчва и на мен - НЖК иридиум му била към 5-6-7 долара, доставката към 10 общо.....мисля че си заслужава.....товма не е сайта, но фърлете едно око.......http://www.amsoil.com/StoreFront/Sea...CategoryID=484
    Бати разликата огромна в цената. А кой е сайта? Истинският...
    Alfa Romeo 156 2.0TS '98 - произведена, '99-'06 - 1-ви собственик
    Alfa Romeo 145 1.6TS 11.2000 - на жената


  5. #20
    Запален алфист JACCOMO's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    СОФИЯ
    Posts
    297

    Default

    Аре някой който кара с денсо да метне някъкви впечатления.И освен че са с по дълъг живот разлика в харча и вървежа на колата спрямо другите свещи има ли и колко е голяма? мерси предварително !
    Алфа Ромео 156 1,8TS/ГИ EasyGas

  6. #21

    Default

    Quote Originally Posted by radop
    Quote Originally Posted by ФЕРАРИСТ
    Едно аверче си поръчал от някакъв щатски сайт, и май ще го карам да ми поръчва и на мен - НЖК иридиум му била към 5-6-7 долара, доставката към 10 общо.....мисля че си заслужава.....товма не е сайта, но фърлете едно око.......http://www.amsoil.com/StoreFront/Sea...CategoryID=484
    Бати разликата огромна в цената. А кой е сайта? Истинският...
    Ми същия - питай ги обаче дали биха декларирали цена на пакета по ниска от 50 долара, за да не ти се наложи да плащаш мито.....или просто да го маркират като GIFT - подърък......ако се съгласят поръчвай смело - поне ще знаеш че имаш оригинални части на много по тънка цена от БГ.....само така ще се излекуват нашите търговци.....
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  7. #22
    Запален алфист JACCOMO's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    СОФИЯ
    Posts
    297

    Default

    ако стане влизам и аз във поръчката,ако си навитак де!
    Алфа Ромео 156 1,8TS/ГИ EasyGas

  8. #23

    Default

    Quote Originally Posted by JACCOMO
    ако стане влизам и аз във поръчката,ако си навитак де!
    Аз поне още 2-3 месеца няма да сменям свещи, но като погледна тука - http://cgi.ebay.com/ebaymotors/IK20-...3286.m20.l1116
    и се замислям дали да не взема да развъртя малко бизнес - като гледам по колко ги дават нашите тука......60 лева цялата работа, ако си поръчаш всичките нужни 8 свеци за колата от Ибея няма да ти излезе по дебело от 120 лева.....и ще знаеш че свещите ти не са шменди-капели.....
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  9. #24
    Запален алфист
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Sofia
    Posts
    436

    Default

    260 лева Денсо иридиум ИСТИНСКО и не чакаш
    EX 156 1.6 TS

  10. #25

    Default

    Quote Originally Posted by DJraceman
    260 лева Денсо иридиум ИСТИНСКО и не чакаш
    Мерси все пак, но аз спешна работа нямам.....
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  11. #26
    Запален алфист JACCOMO's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    СОФИЯ
    Posts
    297

    Default

    и пак никой не каза с какво са толко по хубави денсото освен че са с по дълъг живот.
    Алфа Ромео 156 1,8TS/ГИ EasyGas

  12. #27
    започва да се пристрастява Ghosta's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Бургас/София
    Posts
    61

    Default

    По-лесно пали...в смисъл преди с Бош-а трябваше да задърза ключа малко за да запали, сега докато го врътна и готово. Също някак по-бързо и лесно се изрязва....може и да е само субективно, но за да ми направи впечатление значи има разлика. За разхода няма на пръв поглед, но съм с тях отскоро и не съм я засичал конкретно....
    156 2.0TS '99


  13. #28

    Default

    Не знам за 156, ама 155 16V си пали, върви и харчи точно по същия начин и с бошките, както и с нжк(освен ако последните не са били менте, ама пък ги търкалях бая време и км).Във фирмения сервиз в Пловдив ми разправяха, че разликата е основно в пробега.Може и да излезе верно, живот и здраве ще се разбере.

  14. #29

    Default

    Абе искам да ви питам дали има значение ако първо сложа едните, Денсо IU22, и след 10 дена да речем другите IK20.....днеска пристигнаха първите дето си бях взел от един англииски сайт, предполагам че до 10 дена ще дойдат и вторите, че помеже имам време искам да си поиграя и да ги сложа.......
    Иначе в Аутохит за ИУ22 ми искат 29 лева, а от англия вижте колко ми излезе......между другото след това в Ибея ги намерих даже с по лира по евтини.....
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  15. #30
    Запален алфист JACCOMO's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    СОФИЯ
    Posts
    297

    Default

    ако мога да смятам правилно една лира е 3лв близо а на теб са ти излязли 4 свещи 40лири! което предполага 120лв! и мисля че другите са на горе долу същата цена!Във аутохит е 216лв комплекта,като прибавиме и 4акане и разправий не виждам каде е евтинията колега!
    Алфа Ромео 156 1,8TS/ГИ EasyGas

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •