Здравейте.
Колеги, след няколко месеца лутане в търсене на кола от любимата ни марка, днес съвсем случайно попаднах на красавицата на снимката по-долу. Излишно е да казвам, че се влюбих от пръв поглед, и след сериозен оглед и разговор със собственика реших да капарирам куклата.
Като информация мога да кажа, че колата изглежда и работи перфектно, върви според мен също много добре (собственика трябваше да ни закара до банкомат, за да изтегля пари за капарото ) и... ами май ще я взимам... Единственото, което ме притеснява е, че автомобилът е един от първите изобщо GTV-та, т.е. старичка е. Първата й регистрация е от 1996г. и това малко ме притеснява, макар че съм почти убеден, че колата е на реалните си километри (104ХХХ), защото е уникално запазена, буквално без забележки, а вътре направо е като нова. Май казах вече, че двигателят работи като часовник. (2.0TS, 150bhp)
Джантите и спойлера не са ми съвсем по вкуса, но ще ги преживея.
Отделно от това, колата е с кажи-речи чисто нови гуми Yokohama Parada Spec-2, крайното гърне и тръбите до него са Remus, също нови, а собственикът ме увери и ми показа документи, че колата е напълно обслужена (ремъци, ролки, масла и пр.), като съм напълно склонен да му вярвам, много разбран и точен човек изглежда.

И така, какво мислите - да я взимам ли?