Page 1 of 8 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 114

Thread: Търся работеща версия на Alfadiag

  1. #1
    by O.E.Motorsport oem's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Горна Оряховица
    Age
    40
    Posts
    7,474

    Default Търся работеща версия на Alfadiag

    Търся работеща версия на Alfadiag. Свалих от официалниа сайт програмката. С OBDII кабел се закачих за компютъра на колата, но не мога да видя нищо друго освен моментната промяна на оборотие на мотора и температурата му. На другите тестове ми дава, че демо версията не може прочете от компютъра. Ако някои открие или е октрил крак за програмата да се обажда.
    Discover us on Facebook page - Maha LPS3000 DynoMachine

  2. #2

    Default

    И на мен ми трябва също.
    Mitsubishi L200 2.5D (115 hp)
    Alfa Romeo 156 2.4 jtd (136++hp)

  3. #3

    Default

    Ми освен да ви кажа да додете до СТЗГ друго не мога да направя.....не вярвам да не е кракната, макар че е тясно използвана програма, но пък точно поради тая причина може и да не е.....
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  4. #4

    Default

    Няма ли то къде да се изтегли? Торент, DC, ...
    Mitsubishi L200 2.5D (115 hp)
    Alfa Romeo 156 2.4 jtd (136++hp)

  5. #5
    by O.E.Motorsport oem's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Горна Оряховица
    Age
    40
    Posts
    7,474

    Default

    Няма крак. Преровил съм на всякъде.
    Discover us on Facebook page - Maha LPS3000 DynoMachine

  6. #6

    Default

    Мда, и аз търсих доста.....но пък като се замисли човек, 4 диагностики ти избиват цената на софта, а и когато знаеш дефалт стойностите на датчиците и прочее чаркове, си е направо далавера.....
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  7. #7
    by O.E.Motorsport oem's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Горна Оряховица
    Age
    40
    Posts
    7,474

    Default

    Аз имам Виза. Алфадиага ми трябва понеже ще слагам CarPC в колата с монитор. И ще е яко да гледам в реално време винаги какво се случва. То не че ми я нужно, но е гъзарийка. Като седне някой да се вози и да се виждат разни графики и прочее

    Та от тази гледна точна ми трябва
    Discover us on Facebook page - Maha LPS3000 DynoMachine

  8. #8

    Default

    Супер яко ще стане. Ама с някой лаптоп ще е по-добре. AlfaDiag ще намеря, ако ще да се разчуе. Каквото съм търсил винаги съм намирал. Пари за софтуер не съм давал и няма да дам.
    Mitsubishi L200 2.5D (115 hp)
    Alfa Romeo 156 2.4 jtd (136++hp)

  9. #9
    циничен ницшеанец търтей's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    47
    Posts
    7,058

    Default

    Quote Originally Posted by crocodil View Post
    Пари за софтуер не съм давал и няма да дам.

    браво
    Не о хлѣбѣ единѣмъ живъ будетъ человѣкъ

  10. #10
    АлФаталист Mapтo's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Пловдив,Гpaц(Aвcтpия)
    Age
    42
    Posts
    586

    Default

    Quote Originally Posted by oem View Post
    Търся работеща версия на Alfadiag. Свалих от официалниа сайт програмката. С OBDII кабел се закачих за компютъра на колата, но не мога да видя нищо друго освен моментната промяна на оборотие на мотора и температурата му. На другите тестове ми дава, че демо версията не може прочете от компютъра. Ако някои открие или е октрил крак за програмата да се обажда.
    Вижте какво открих колеги, - http://torrents.to/search/245/AlfaDiag.html
    http://torrents.to/search/623/AlfaDiag.html
    само вкарайте кода,ако се изисква!Показват се числа и букви.
    Би трябвало да стане...
    Успех!
    П.С.Торенти - има много ,но повечето искат регистрации...
    Last edited by Mapтo; 04-08-2008 at 20:01.
    Това, което отличава човека от животното е алкохолът! Животните не поркат!

  11. #11

    Default

    Quote Originally Posted by oem View Post
    понеже ще слагам CarPC в колата с монитор. И ще е яко да гледам в реално време винаги какво се случва.
    Eдно приятелче ми даде ей тва - http://www.gtechpro.net/ но още нямам време да го сложа и тествам - иска да се направи някаква калибрация на оборотите, и е готово, но това ще стане като свърши морето явно......
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  12. #12
    by O.E.Motorsport oem's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Горна Оряховица
    Age
    40
    Posts
    7,474

    Default

    Това е тъпо. Аз говоря за истинско CarPC. Компютъра е с формата на аудио усилвател за кола и се слага в багажника. Най-често до усилвателя закрепен на тубата. Монитора е с размерите на обикновен плейър за кола, който сам по себе си има усилвател за 4x50 и фм тунер. Дисплея се прибира и излиза автоматично и е Тъчскрийн. Компютъра има 8 USB порта, саунд карта, сд-двд устройство, бе въобще си е като нормален компютър. Диска му е специален с антишок система. Слагаш го това, забождаш един USB GPS и кеф ти навигация, кеф ти музика, кеф ти филми, кеф ти интернет даже чрез WI-FI и въобще колкото си озобретатен толкова може да постигнеш с него. Може да направиш така, че да палиш колата от дисплея, да си включваш климатика, дори да си инсталираш софтуер за круиз контрол. Въобще е голяма гъзария. Е вярно удоволствието струва близо 1600 лв, но си заслужава.

    Като се замисля... да си купя двд, отделно навигация ми то ако е марково всичко ще излезе дори повече.
    Discover us on Facebook page - Maha LPS3000 DynoMachine

  13. #13
    АлФаталист Mapтo's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Пловдив,Гpaц(Aвcтpия)
    Age
    42
    Posts
    586

    Default

    Quote Originally Posted by oem View Post
    Това е тъпо. Аз говоря за истинско CarPC. Компютъра е с формата на аудио усилвател за кола и се слага в багажника. Най-често до усилвателя закрепен на тубата. Монитора е с размерите на обикновен плейър за кола, който сам по себе си има усилвател за 4x50 и фм тунер. Дисплея се прибира и излиза автоматично и е Тъчскрийн. Компютъра има 8 USB порта, саунд карта, сд-двд устройство, бе въобще си е като нормален компютър. Диска му е специален с антишок система. Слагаш го това, забождаш един USB GPS и кеф ти навигация, кеф ти музика, кеф ти филми, кеф ти интернет даже чрез WI-FI и въобще колкото си озобретатен толкова може да постигнеш с него. Може да направиш така, че да палиш колата от дисплея, да си включваш климатика, дори да си инсталираш софтуер за круиз контрол. Въобще е голяма гъзария. Е вярно удоволствието струва близо 1600 лв, но си заслужава.

    Като се замисля... да си купя двд, отделно навигация ми то ако е марково всичко ще излезе дори повече.
    Добре де колега,дай тогава линк или снимка на тва чудо...да го видим на кво мяза...
    Това, което отличава човека от животното е алкохолът! Животните не поркат!

  14. #14
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)ಠ_ಠ (͡๏̯͡๏)
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    2,632

    Default

    Quote Originally Posted by oem View Post
    Няма крак. Преровил съм на всякъде.
    еМule ?
    Освен в торентите и там се крият доста нещица
    Някои хора трябва да имат не акт за раждане, а писмено извинение от производителя на контрацептиви.乁໒( ͒ ⌂ ͒ )७ㄏ

  15. #15
    by O.E.Motorsport oem's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Горна Оряховица
    Age
    40
    Posts
    7,474

    Default

    Ето го CarPC-то - http://www.mini-box.com/s.nl/sc.8/category.101/.f

    Ето го и панела - http://www.mini-box.com/s.nl/it.A/id...8&category=101

    Може би няма да си купя точно тези, но да видите какво представлява.
    Discover us on Facebook page - Maha LPS3000 DynoMachine

Page 1 of 8 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •