Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 41 of 41

Thread: още един дзвер в клуба

  1. #31
    Старши алфист Xtrime7's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Шумен-Germany
    Posts
    998

    Default

    Quote Originally Posted by borislav82
    значи повече членове не им требват аз поне така го разбирам

    искам и друго да попитам на комънрейла имали значение как е зацепена помпата или няма
    Като за твоята кола няма значение, както и за повечето.
    Алфа 145 2000г.1.6тс 120кс с чипче
    Кавазаки 1000к 130кс малко повече върви от алфичката

  2. #32
    Запален алфист borislav82's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Добрич
    Posts
    190

    Default

    Quote Originally Posted by Xtrim7
    Quote Originally Posted by borislav82
    значи повече членове не им требват аз поне така го разбирам

    искам и друго да попитам на комънрейла имали значение как е зацепена помпата или няма
    Като за твоята кола няма значение, както и за повечето.
    мерси за бързия отговор,и аз знам че няма значение но пали някак си бавно и затова реших да се убедя на 100% а от какво може да е това ,всички комънрейли ли палят по бавно от обикновения дизел (под бавно имам в предвид не пали веднага а след 3-4 секунди въртене)
    156 1,9JTD 2000

  3. #33
    Старши алфист Xtrime7's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Шумен-Germany
    Posts
    998

    Default

    Според мене си е нормално така да пали.Пък някой обикновенни дизели им трябва повечко време да запали.
    Алфа 145 2000г.1.6тс 120кс с чипче
    Кавазаки 1000к 130кс малко повече върви от алфичката

  4. #34
    Запален алфист borislav82's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Добрич
    Posts
    190

    Default

    Quote Originally Posted by Xtrim7
    Според мене си е нормално така да пали.Пък някой обикновенни дизели им трябва повечко време да запали.
    156 1,9JTD 2000

  5. #35
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Bulgaria
    Posts
    54

    Default

    Не искам да пускам тема, защото ще ме овикат поне 20 човека. Бих искал да ми кажете дали 6800 лева са "хубава" цена за Алфа 156 2000 кубика, 2000 година, на 135000км кръгло. Колата е нов внос и е без махагон. Тоест другия вариант, който всъщност ми харесва повече.
    За екстри запомних: 4 ел. стъкла, ориг. джанти, АБС, климатик (климатроник?!), сменени ролки и ремъци преди 3000 км. (това с документи, които го удостоверяват, не че съм ги гледал). Има наранявания по боята от камъчета отпред, но е дребна болчица. Не се споменава за проблеми - било по окачването или двигателя. Мисля че е внос от Германия
    Може да стане още един "дзвер" в клуба, нищо не се знае. Но като не разбирам... Ако има непредубени отговори, абстрахиращи се от факта, че се намираме във форум точно на Алфа Ромео, ще съм доволен каквито и да са те. Не съм видял колата все още.
    Тенкю пипъл!
    Радвай се на това, което имаш, докато работиш за това, което искаш.

  6. #36
    Запален алфист borislav82's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Добрич
    Posts
    190

    Default

    някъде го бях писал вече-колата е също като жената.Всичко си е до късмета на какво ще удариш.Отначало като я вземеш ооооооооооо идеална ,но след малко употреба почват да излизат дефектите.

    Не винаги цената определя състоянието на един автомобил,НО колкото и добра да е АЛФА-та си приготви хилядарка(не искам да те отказвам"ГОЛЕМИТЕ ХОРА СА КАЗАЛИ -КЕФ ЦЕНА НЯМА"и аз съм много съгласен с това)успех с покупката и дано случиш на добра бройка
    156 1,9JTD 2000

  7. #37
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Bulgaria
    Posts
    54

    Default

    При мен не е така - сравнението за колите и жените. Карам една кола близо 5 г. и е само моя. Прави всичко по команда и не прави проблеми (не се троши). :P
    Всъщност харесва ми новия модел на Нисан Скайлайн и се колебая него ли да купя или някой Порш, ей така - за свежест. Като помисля, ми тя и Супрата не е за изхвърляне... S8 и CLS-а също фащат окото... Ха!

    Всеки ми казва "ти луд ли си да даваш 7 бона за италиянски кошник, ти не си уу рееед бе...". А кво да взема - ФауВе, ауди,пежо или ситроен?! То хубавите ауди и бмв-та са колкото две алфи...
    При 156 в най-голяма степен ми харесва комбинацията: вид, интериор, возия (комфорт), управление, спирачки, пътно поведение и динамика. Ако имах пари за А3 с 4 порти, щях да взема. То при тези пътища кво друго. Стига ми опел.
    Карал съм само една 156 2,4-двигател. Проблеми ще има, това е гарантирано, но пък вие ще помагате, както и аз на вас Ще умувам още малко.
    Радвай се на това, което имаш, докато работиш за това, което искаш.

  8. #38
    Запален алфист borislav82's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Добрич
    Posts
    190

    Default

    вземай не слушай хората те просто завиждат 156 не е просто кола тя си е като половин самолет -защото му ги няма крилете само
    156 1,9JTD 2000

  9. #39
    Запален алфист buldan's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    London
    Age
    48
    Posts
    107

    Default

    Alfa Romeo 159 1.9 JTDM 16v Lusso 2007

  10. #40
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Bulgaria
    Posts
    54

    Default

    Навихте ме. Дадох поръчка за 156, 2000 кубика, от Австрия. Защото само от там мога.
    Платиха ми една друга кола, на която впоследствие свалиха плеъра, бас-касата, говорителите и усилвателя, а цената остана същата, при положение че уговорката ни беше друга - отказах се от нея, но паричките ми са отчетени и не могат да ми ги върнат. Трябва да купувам от там. Може да е всякаква кола, но аз казах каква искам .
    Проблемът е, че задължително трябва да е от представителство, а там цените са по-високи и от тук .
    Радвай се на това, което имаш, докато работиш за това, което искаш.

  11. #41
    Запален алфист borislav82's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Добрич
    Posts
    190

    Default

    дано да излезе читава-
    156 1,9JTD 2000

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •